Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

gal kuri naudojot sampuna dermena ? jis lygtai skatina augima ir stabdo slinkima ? nemazai kainuoja bet jau nezinau ko griebtis tuoj nupliksiu
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 06 06, 15:15)
gal kuri naudojot sampuna dermena ?   jis lygtai skatina augima ir stabdo slinkima  ?   nemazai kainuoja bet jau nezinau ko griebtis tuoj nupliksiu


Naudojau, ir draugė naudojo (sakė dar kažkokią papildomą Dermena priemonę pirko, bet neprisimenu ką doh.gif).
Padeda, bet tik tam kartui. Plaukai neslinko kokius porą mėnesiukų. Dabar vėl bėda. verysad.gif (Draugei tas pats ax.gif )
Dar man tas Dermena tokių bėdų pridarė, kad perdžiovino plaukus, kurie tapo tokie šiaudiniai. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss_Lumholdt: 06 birželio 2006 - 19:19
QUOTE(Nonna @ 2006 06 01, 12:45)
Jo, B grupes vitaminai  4u.gif
mama leidosi, tai plaukai sustiprejo ir mane ikalbejo  rolleyes.gif
Siandien pati sau leidau, tai rankos ziauriai po visko drebejo  unsure.gif
Gerai, kad ne kiekviena diena reikia daryt  ax.gif

na man b grupes vitaminai plauku nestiprina ir plius skauda
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 06 06, 15:15)
gal kuri naudojot sampuna dermena ?  jis lygtai skatina augima ir stabdo slinkima  ?  nemazai kainuoja bet jau nezinau ko griebtis tuoj nupliksiu

Man irgi nelabai patiko tas Dermena schmoll.gif Plaukus tikrai pasausino, o slinkimo nesustabde. Man Pregaine geriau patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 06, 20:18)
Naudojau, ir draugė naudojo (sakė dar kažkokią papildomą Dermena priemonę pirko, bet neprisimenu ką  doh.gif).
Padeda, bet tik tam kartui. Plaukai neslinko kokius porą mėnesiukų. Dabar vėl bėda. verysad.gif (Draugei tas pats  ax.gif )
Dar man tas Dermena tokių bėdų pridarė, kad perdžiovino plaukus, kurie tapo tokie šiaudiniai. verysad.gif

Taip taip, ir man nuo dermenos plaukai šiaudiniais pasidarė, tai aš spjoviau net mėnesį nepanaudojus, labai jau gaila savo dar likusių plaukučių pasidarė.
Atsakyti
Sveikutes,

Turiu gan didele beda, paskutiniu metu labai smarkiai pradejo slinkti plaukai, nemazai yra ir atauganciu, bet jie tokie mazuciai, o senieji plaukai vis slenka ir slenka, baisu, kad tuoj visai plauku nebeturesiu. Rodos naudoju ir kaukes, ir balzamus, bet gal galetumete patarti, gal zinote kokiu priemoniu, kurios stabdytu toki smarku plauku sklinkima???

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2006 06 23, 15:08)
Sveikutes,

Turiu gan didele beda, paskutiniu metu labai smarkiai pradejo slinkti plaukai, nemazai yra ir atauganciu, bet jie tokie mazuciai, o senieji plaukai vis slenka ir slenka, baisu, kad tuoj visai plauku nebeturesiu. Rodos naudoju ir kaukes, ir balzamus, bet gal galetumete patarti, gal zinote kokiu priemoniu, kurios stabdytu toki smarku plauku sklinkima???

Aciu 4u.gif

Tokia tema jau yra mirksiukas.gif Is paprastu dalyku, sako, kad padeda čemeryčių vanduo. O man labai padejo Vichy kapsules nuo plauku slinkimo ax.gif
Atsakyti
pabandyk plaut dilgelem
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2006 06 23, 13:08)
Sveikutes,

Turiu gan didele beda, paskutiniu metu labai smarkiai pradejo slinkti plaukai, nemazai yra ir atauganciu, bet jie tokie mazuciai, o senieji plaukai vis slenka ir slenka, baisu, kad tuoj visai plauku nebeturesiu. Rodos naudoju ir kaukes, ir balzamus, bet gal galetumete patarti, gal zinote kokiu priemoniu, kurios stabdytu toki smarku plauku sklinkima???

Aciu 4u.gif

pabandyk skalauti ajeru nuoviru,dar reikia plauka gydyti ne isisores bet ir isvidaus.problema yra su organizmu,tikriausiai truksta vitaminu,pagerk vitaminu kompleksa organizmui stiprinti,arba vitaminus nagams,plaukams stiprinti.rinkis is naturaliu.
Atsakyti
štai čia senoji tema apie slenkančius plaukus , joje rasi tikrai nemažai pridalintų patarimų kaip įveikti slenkačių plaukučių problemą mirksiukas.gif
Atsakyti
Turbut gana keistai skambes bet neradau kur daugiau paklausti biggrin.gif nu as ne mama ir ne tetis man dar tik 17 su puse... pradejo slinkti plaukai pavasari po galvos plovimo ir seip kristi... net sluojant grindis randu ju... suzinojau kad rukymas kenkia plaukams tai jau meciau , pradejau minti zuvim nes jose yra kalcio kuris plaukams padeda... dejausi kefyro "kauke" ant plauku ar kaip ten ja pavadinti... ir turiu klausima - ar sitos isvardintos sioje temoje priemones tinka tik po nestumo ar betkam ? biggrin.gif tiktu 17os metu vaikinui ? ir tiksliai kokios priemones stiprinia plauku saknis ? nes man atrodo kad man slenka su saknimis... matosi LB LB mazi balti galiukai pradzioje...
Atsakyti
Shinsou valgyk ne tik žuvies, bet kuo įvairesnį maistą: mėsą, daržoves ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti