Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Kai mano lelytei suejo 3 menesiai, tai lygiai nuo tos dienos pradejo man plaukai kristi tiesiog kuokstais. Mano plaukai iki krutines, tai kai nors keli plaukai nukrenta, tai atrodo, kad visas kruva sad.gif
Geriu kalci, tai mano nagai tokie kieti, kad tokiu nagu niekuomet ir neturejau, o vat su plaukais darosi ne kas...
Kiek atsimenu, tai kazkada naudojau kosmetini zibala (maciau, kad Droge yra) tai reikes vel nusipirkti ir pabandyti, gal maziau slinks thumbup.gif
Atsakyti
Jo, B grupes vitaminai 4u.gif
mama leidosi, tai plaukai sustiprejo ir mane ikalbejo rolleyes.gif
Siandien pati sau leidau, tai rankos ziauriai po visko drebejo unsure.gif
Gerai, kad ne kiekviena diena reikia daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 05 31, 17:23)
O as siandiena nusipirkau BC Bonacure ampules  skatinancias augima ir nuo slinkimo tuo paciu pabandymui, cia taip konsultante patare  g.gif  nzn ar gerai padariau  g.gif reiks gal dar kazko pasieskoti, nes jau taip palukai slenka, kad ojojoi  verysad.gif

Aš irgi tokias naudoju. Tai nežinau ar nuo ampulių ar dar nuo ko (nes dar darau svogūno kaukes ir geriu seleną), o gal nuo visko, ėmė žymiai mažiau slinkti thumbup.gif
Atsakyti
man paskutiniu laikotarpiu irgi plaukai ziauriai slinkti pradejo ( sesija, baigiamieji egzai). tai pries pora savaiciu nusipirkau welwoman vitaminus. tai cia is vidaus naudoju, organizma stiprinu. O plaukams tai nusipirkau droge NIVEJOS VARNALESU ALIEKUJA, nedidele bonkutė 75 ml, kaina apie 8 lt. tai ji naudoju pries kiekviena galvos plovima. Istepu tuo aliejuku plauku saknis, apvynioju maiseliu kokiu ir ranksluosciu ir laikau na kokias 2-3 valandas. galima ir trumpiau ir ilgiau, cia jau kaip kiekviena nori. Tai rezultata pastebejau jau po pirmo karto, issiplovus galva ir issisukavus plaukai kuokstais tikrai neslenka. Tik reikia gerai isplauti sampunu. Plaukai tikrai nelieka riebus. is zinoma nepatingeti uzsiimti tokia procedura. dabar net ir visokiu fenu ir znypliu nenaudoju, noriu kokius pora men taip rimtai plaukus pagydyti. O rezultatu tikrai bus, ir geru. mano drauge taip po gimdymo savo plaukus atstate i vieta, nes irgi kuokstais slinko.
Atsakyti
QUOTE(Gwen @ 2006 06 01, 20:34)
man paskutiniu laikotarpiu irgi plaukai ziauriai slinkti pradejo ( sesija, baigiamieji egzai). tai pries pora savaiciu nusipirkau welwoman vitaminus. tai cia is vidaus naudoju, organizma stiprinu. O plaukams tai nusipirkau droge NIVEJOS VARNALESU ALIEKUJA, nedidele bonkutė 75 ml, kaina apie 8 lt. tai ji naudoju pries kiekviena galvos plovima. Istepu tuo aliejuku plauku saknis, apvynioju maiseliu kokiu ir ranksluosciu ir laikau na kokias 2-3 valandas. galima ir trumpiau ir ilgiau, cia jau kaip kiekviena nori. Tai rezultata pastebejau jau po pirmo karto, issiplovus galva ir issisukavus plaukai kuokstais tikrai neslenka. Tik reikia gerai isplauti sampunu. Plaukai tikrai nelieka riebus. is zinoma nepatingeti uzsiimti tokia procedura. dabar net ir visokiu fenu ir znypliu nenaudoju, noriu kokius pora men taip rimtai plaukus pagydyti. O rezultatu tikrai bus, ir geru. mano drauge taip po gimdymo savo plaukus atstate i vieta, nes irgi kuokstais slinko.



Saunuole, kad tai rupinesi savo plaukais thumbup.gif
Siulau visom dar daryti galvos masaza, as tai kiekviena vakara atsigulu ant krasto sofos, galva zemyn ir masazuoju, labai gerai plaukams ax.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Si tema jau nuo paauglystes metu ir man labai aktuali. Turiu naturaliai sviesius plonus plaukus, kurie nuolatiniu slinkimu jau buvo i nevilti ivare. Taigi per eile metu isbandziau kone visas imanomas priemones - liaudiskas, brangiausius sampunus, vitaminus, ampules, elektrini masaza su azotu ir t.t, ir t.t.
Ir vieninteles man tikrai efektyviai padejusios priemones - pradetos naudoti kontraceptines tabletes ir - dazymas chna/basma.
Chna/basma - tiesiog nereliai sustiprina plaukus. Be to, dar pastorina pati plauka. Nuo tada, kai pradejau dazytis siom priemonem (1=2 kartus per savaite), pirma karta galiu pasakyti, kad plaukai nebeatrodo kaip peles uodegyte.
Tik aisku vienas minusas - su naturalia sviesia plauku spalva teko atsisveikinti. Taip, yra ir bespalves chna, taciau ji toli grazu neduoda tokio efekto kaip spalvinanti.
Beje, itin gerai i chna ideti kiausinio trynio ir eterinio aliejaus.
Taip pat nebloga priemone (beje, ir itin skatinanti plauku augima) - naturaliu 'zaliu' mieliu gerimas. Kadangi as ju skonio pakesti negaliu - rytais uzplikydavau pora sauksteliu mieliu karstu pienu su medum ir ant tuscio skrandzio isgerdavau. Na po keliu dienu plaukai tiesiog akyse pradedavo augti nuo tokiu pusryciu (ir vakarienes, beje:)
Ir dar vienas receptukas - kazkada esu girdejusi, kad nuo slinkimo padeda pati paprasciausia rupi stambi druska. Keleta sauju druskos istirpini siltame vandenyje ir uzpyles ant plauku palaikai koki pusvalanduka. Beje, tai pati maloniausia 'kauke', kuria praktikuoju, kai tingiu gaisti laika zaisdama su kitomis liaudiskomis priemonemis ir nesinori plauti galvos (ir vonios, beje) sampunais, ka tenka daryti tepantis visokius aliejus ir pan..
Tik druskos tirpala reikia naudoti bent 5-8 kartus kasdien ar kas kelias dienas.
Tokie butu mano atrasti 'sekmingi' receptukai. Kiekvienos aisku atvejis individualus, taciau gal kam nors pades... Sekmes


Atsakyti
o tai kokios dabar spalvos tavo plaukai kai naudoji chna?
Atsakyti
Kadangi dazau kas savaite, tai priklausomai nuo proporciju chna-basma vis skirtinga spalva gaunasi. Dabar ji tokia ryzai ruda (i misini ispaudziu dar citrinos del sviesesnio atspalvio isgavimo).
Plaukai beje po tokio dazymo taip blizga, kad net bendradarbiai stebisi su kuo dazau plaukus.
Tik va gaila, kad pradejus dazyti naturaliais - atgal kelio nebera (pvz, kai karta nusprendziau grizti prie naturalios spalvos ir reikejo sviesinti kirpykloje cheminiu budu, gavosi istisos sruogos tokios zalsvai pilkos spalvos..).
Bet jei kam tinka tas ryzumas ar raudonumas - tai liux liux liux.
Atsakyti
man tai irgi garbanos kuokstais slinkt pardėjo. greičiausiai dėl streso. vitaminų tai jau ir taip krūvą geriu tai tik fitoval sampuna pirkau. ir ka? gal cia nuo itikejimo, bet jis man po trijų kartų padėjo. na plaukai tikrai jau mažiau slenka. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(herrute @ 2006 06 03, 20:35)
man tai irgi garbanos kuokstais slinkt pardėjo. greičiausiai dėl streso. vitaminų tai jau ir taip krūvą geriu tai tik fitoval sampuna pirkau. ir ka? gal cia nuo itikejimo, bet jis man po trijų kartų padėjo. na plaukai tikrai jau mažiau slenka. smile.gif thumbup.gif


Naudojau ir aš šį šampūną, bet po savaitės vėl tas pats, o gal net ir dar labiau slenka gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(herrute @ 2006 06 03, 20:35)
man tai irgi garbanos kuokstais slinkt pardėjo. greičiausiai dėl streso. vitaminų tai jau ir taip krūvą geriu tai tik fitoval sampuna pirkau. ir ka? gal cia nuo itikejimo, bet jis man po trijų kartų padėjo. na plaukai tikrai jau mažiau slenka. smile.gif thumbup.gif


O kokius vitaminus geri? DAr pasakyk kad papigiaiskus milti vitaminus doh.gif: nuo jų ne tik kad plaukai nenustos slinkę, bet dar ir kepenims pakenksi ax.gif
Be to - man nustojo slinkti tada kai pakeičiau šampūną į profesionalų. Skirtumas akivaizdus.
Atsakyti
QUOTE(herrute @ 2006 06 03, 20:35)
man tai irgi garbanos kuokstais slinkt pardėjo. greičiausiai dėl streso. vitaminų tai jau ir taip krūvą geriu tai tik fitoval sampuna pirkau. ir ka? gal cia nuo itikejimo, bet jis man po trijų kartų padėjo. na plaukai tikrai jau mažiau slenka. smile.gif thumbup.gif



QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 06 04, 22:18)
Naudojau ir aš šį šampūną, bet po savaitės vėl tas pats, o gal net ir dar labiau slenka gun_rifle.gif


man pirmus kartus jis patiko, bet...po kiek laiko atsirado pleiskanų.... doh.gif
Atsakyti