Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(linute26 @ 2006 05 30, 16:14)
Oi Dezdemona, kaip tyčia baigiau gerti pirmą pakelį ir dvejoju ar antrą pirkti... Vis dėlto pirkti..., pradėjau gerti tain ors 3 mėn reikia, ar ne?? rolleyes.gif

Na man plaukams pasimatė po ~2, - 2,5mėn tiktai smile.gif
Ir ant pakuotės juk rašo kad nagams pasimato kažkur už 3sav.
Odai atrodo už 1,5mėn. [Ar atvirkščiai, nagams taip, na nežinau].
O plaukams tik po ~3mėnesių smile.gif.
Tai manau nėr ko norėt po mėnesio matyt rezultatus smile.gif
Kai prisimenu kaip po plovimo kuokštais plaukus ringdavau tai baisu net prisimint... doh.gif
Atsakyti
mano plaukai slenka, tik as zinau del ko..t.y.po operacijos (narkozes) jie labai nusilpo ir prdejo tiesiog kuokstais slinkt..dabar naudoju sampuna FITOVAL siaip zymiu rezultatu nepastebejau, bet tikiuosi pades
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 05 30, 17:48)
mano plaukai slenka, tik as zinau del ko..t.y.po operacijos (narkozes) jie labai nusilpo ir prdejo tiesiog kuokstais slinkt..dabar naudoju sampuna FITOVAL siaip zymiu rezultatu nepastebejau, bet tikiuosi pades

man pries kelis metus po ligos irgi buvo labai stipriai pradeje slinkti,kad net gydytoja buvo issigandus pamacius,bet man tai labai padejo Fitoval, dar kartu ir geriau Fitoval kapsules.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 30 gegužės 2006 - 18:28
QUOTE(vita82 @ 2006 05 30, 19:27)
man pries kelis metus po ligos irgi buvo labai stipriai pradeje slinkti,kad net gydytoja buvo issigandus pamacius,bet man tai labai padejo Fitoval, dar kartu ir geriau Fitoval kapsules.



tai tada reiks ir man kapsuliu nusipirkt,geriau bus.. mirksiukas.gif ir tikiuosi kad greitai nustos slinkt
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 05 30, 18:39)
tai tada reiks ir man kapsuliu nusipirkt,geriau bus.. mirksiukas.gif ir tikiuosi kad greitai nustos slinkt

man tai rezultatas ne issykio buvo,tik veliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 05 30, 16:08)
Kažkuri sakė kad silicis tikrai nepadės- Tikrai klystate.
Ir dar minėjo kad tik spuogų atsirado- Taip ir turi būti. Silicyje yra alaus mielių, o alaus mielės padeda "išlysti" spuogams iš po odos, palaipsniui jie dingsta kai visi "išlenda".
Man silicis padėjo, geriu trečią mėnesį ir plaukai tikrai žymiai mažiau slenka.
Taip pat padėjo ir Pregaine šampūnas.

vartojau ir aš silicis futura vitaminus, tai nesiskundžiu jais, tačiau vartojau juos 4 mėn., tai tiek plaukai, tiek oda tikrai atsigavo, o nagams tai labiausiai matėsi poveikis thumbup.gif
bet spuogų man "nepridygo" lotuliukas.gif o plaukeliai ir buvo gerokai pradėję rudenį slinkti, tačiau taip ir nežinau dėl ko g.gif nei rūkau, nei kavą geriu, stengiuosi valgyti kuo įvairesnį maistą....
tik vat man vientelis dalykas nepatiko geriant tuos vitaminus, tai kad reikia gerti 3 kartus po 1 tab. per dieną užsigeriant stikline vandens, tai aš kartais pamiršdavau per pietus išgerti, tai vakare tuomet iš karto 2 išgerdavau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 05 31, 11:10)
vartojau ir aš silicis futura vitaminus, tai nesiskundžiu jais, tačiau vartojau juos 4 mėn., tai tiek plaukai, tiek oda tikrai atsigavo, o nagams tai labiausiai matėsi poveikis  thumbup.gif
bet spuogų man "nepridygo"  lotuliukas.gif o plaukeliai ir buvo gerokai pradėję rudenį slinkti, tačiau taip ir nežinau dėl ko  g.gif nei rūkau, nei kavą geriu, stengiuosi valgyti kuo įvairesnį maistą....
tik vat man vientelis dalykas nepatiko geriant tuos vitaminus, tai kad reikia gerti 3 kartus po 1 tab. per dieną užsigeriant stikline vandens, tai aš kartais pamiršdavau per pietus išgerti, tai vakare tuomet iš karto 2 išgerdavau...  mirksiukas.gif

Jo, tas tikriausiai labiausiai apsunkino mano 'gydymasi' lotuliukas.gif Reikia gerti valgio metu, o tą visad pamiršdavau padaryti, tai būdavo ir taip, kad ant karto po 2 isgerdavau lotuliukas.gif tikriausiai jei reguliariai vartociau gal rezultati butu buve dar geresni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 05 31, 13:23)
Jo, tas tikriausiai labiausiai apsunkino mano 'gydymasi'  lotuliukas.gif  Reikia gerti valgio metu, o tą visad pamiršdavau padaryti, tai būdavo ir taip, kad ant karto po 2 isgerdavau  lotuliukas.gif  tikriausiai jei reguliariai vartociau gal rezultati butu buve dar geresni  blush2.gif



ir aš "sugriešydavau" blush2.gif , po pora geriu, nes pamirštu reguliariai gerti.smile.gif
žodžiu tęsiu silicio kursą, ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
As nusipirkau ukolus, kurie stiprina plaukus ir nuo ju maziau slenka, tik reikes paciai daryt bijau.gif bijau.gif bijau.gif
Atsakyti
O as siandiena nusipirkau BC Bonacure ampules skatinancias augima ir nuo slinkimo tuo paciu pabandymui, cia taip konsultante patare g.gif nzn ar gerai padariau g.gif reiks gal dar kazko pasieskoti, nes jau taip palukai slenka, kad ojojoi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 05 31, 15:22)
As nusipirkau ukolus, kurie stiprina plaukus ir nuo ju maziau slenka, tik reikes paciai daryt  bijau.gif  bijau.gif  bijau.gif

Kas cia per ukolai nuo slinkimo?
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 05 31, 20:08)
Kas cia per ukolai nuo slinkimo?

Speju, kad vitaminas B.
Atsakyti