Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Manau, kad jei taip nieks nepadeda, su vitaminais čia neišsisuksi... Turėtumei išsitirti nuodugniau - toks plauku slinkimas gali signalizuoti apie rimtesnes problemas nei tik elementarus pavasarinis vitaminu trukumas (pvz., tokios bedos buna sutrikus skydliaukes veiklai ir kt.).
Atsakyti
Aišku tu teisi, bet pas mane irgi nuo prigimties plaukų nedaug, anksti pradėjau dažyti, ir visai susilpnėjo.., dasidėjo stresas darbe, miego trūkumas, nelabai sveikas gyvenimo būdas.. blush2.gif ir viskas paūmėjo..
O dėl organizmo tai trūksta geležies, nuolat geriu geležies preparatus...(mažakraujystė)
Bet gal gi vitaminai padėtų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2006 05 30, 08:50)
Manau, kad jei taip nieks nepadeda, su vitaminais čia neišsisuksi... Turėtumei išsitirti nuodugniau - toks plauku slinkimas gali signalizuoti apie rimtesnes problemas nei tik elementarus pavasarinis vitaminu trukumas (pvz., tokios bedos buna sutrikus skydliaukes veiklai ir kt.).

O dar gali būti toks dalykas kaip androgeninis plaukų slinkimas. Tai yra paveldimas dalykas. Šis plaukų slinkimas dažniausiai būna pas vyrus, bet yra tam tikras nedidelis procentas moterų, kurios irgi turi tokią bėdą. Tada jau nei vitaminai, nei kaukės nei šampūnai nepadeda. Na, nebent, kad sulėtinti šį procesą ir sustiprinti dar esamus plaukus. Labai liūdna, bet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 05 30, 08:43)
Sveikutės, vakar buvau pas kirpėją, turiu didelę bėdą dėl plaukų, jau baigia visi išslinkti verysad.gif
Ir šampūnus ir balzamus, vitaminus gėriau.. Dabar Silicį antrą mėnesį geriu, nieko kol kas nematau..
Tai va, bet vakar man kirpėja pasakė, kad yra tokie vitaminai, kurie daro stebuklus, pati savo akim matė. Jos draugė nuo prigimties turėjo nerealiai silpnus plaukus, jų praktiškai labai nedaug buvo. Ji išgėrė tų vitaminų kursą (tabletės pliuys kažkoks skystis trinti plaukų šaknis), sakė kai pamatė ją tai nepažino: plaukų daug, gražūs ir t.t. ..  wub.gif
Tik vienas niuansas: tie vaistukai yra Italijoj, kaina apie 70 EUR.., už geros savaitės skambinsiu jai dėl tikslaus pavadimo.
Gal kas ką žino, aš labai susidomėjau, atsirado viltis gražius plaukus turėti.... ax.gif


Kad Silicis nepadės - tai faktas. Bent jau man nuo jo tik spuogų atsirado, o teigiamo poveikio jokio. Geriau kalcį pagerti su geležim. Šitie tikrai stiprina.

QUOTE(linute26 @ 2006 05 30, 09:33)
Aišku tu teisi, bet pas mane irgi nuo prigimties plaukų nedaug, anksti pradėjau dažyti, ir visai susilpnėjo.., dasidėjo stresas darbe, miego trūkumas, nelabai sveikas gyvenimo būdas.. blush2.gif ir viskas paūmėjo..
O dėl organizmo tai trūksta geležies, nuolat geriu geležies preparatus...(mažakraujystė)
Bet gal gi vitaminai padėtų... g.gif


Va ir pati priežastis pasakei: stresas ir geležies trūkumas. O ką iš geležies preparatų geri? nes jei yra rimta problema - tikrai paprasti nelabai padės. Tarkim koks Fenules tai daugiautik dantims juodumo duoda nei kad atstato geliežies kiekį organizme.DAr jei didelis stresas - tuomet ir magnio reiktų. Manau,kad tavo atveju išeitis būtų - Geležis ir CA+Ma + Zn (kalcis magnis cinkas). Bet čia tik mano spėęlionės. Aišku įtrinami į šaknis losijonai irgi neblogai padeda.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 05 30, 11:37)
Kad Silicis nepadės - tai faktas. Bent jau man nuo jo tik spuogų atsirado, o teigiamo poveikio jokio. Geriau kalcį pagerti su geležim. Šitie tikrai stiprina.
Va ir pati priežastis pasakei: stresas ir geležies trūkumas. O ką iš geležies preparatų geri? nes jei yra rimta problema - tikrai paprasti nelabai padės. Tarkim koks Fenules tai daugiautik dantims juodumo duoda nei kad atstato geliežies kiekį organizme.DAr jei didelis stresas - tuomet ir magnio reiktų. Manau,kad tavo atveju išeitis būtų - Geležis ir CA+Ma + Zn (kalcis magnis cinkas). Bet čia tik mano spėęlionės. Aišku įtrinami į šaknis losijonai irgi neblogai padeda.



va va, skaitau laiškutį, atidarau darbinį stalčių, o ten CA+Ma + Zn vitaminai, buvau užmetusi ir pamiršusi.. Nuo šiandien vėl pradedu biggrin.gif
Geležies vit. visokių būna, aš labiau propaguoju leidžiamus: 10 ukoliukų (B grupės visi įeina į 1 ampulę) 2 kart į metus. Gerai atsistato organizmas..
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 05 30, 12:20)
va va, skaitau laiškutį, atidarau darbinį stalčių, o ten CA+Ma + Zn vitaminai, buvau užmetusi ir pamiršusi.. Nuo šiandien vėl pradedu biggrin.gif
Geležies vit. visokių būna, aš labiau propaguoju leidžiamus: 10 ukoliukų (B grupės visi įeina į 1 ampulę) 2 kart į metus. Gerai atsistato organizmas..


Na va kaip gerai. O dar geriau - susireguliuoti mitybą. Sumažinti kavos iki 1 puodelio per dieną, valgyti daug skaidulų turinčio maisto, mėsytės, špinatų ir pan. PAmatysit kaip atsigaus plaukučiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 05 30, 13:49)
Na va kaip gerai. O dar geriau - susireguliuoti mitybą. Sumažinti kavos iki 1 puodelio per dieną, valgyti daug skaidulų turinčio maisto, mėsytės, špinatų ir pan. PAmatysit kaip atsigaus plaukučiai ax.gif


ačiū Jadzka 4u.gif ,
jau antra diena kaip pradedu "sveikiau gyventi" blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad prie mano plauku slinkimo dar gerai prisideda rukymas blush2.gif
, jau neminesiu nusilpusios imunines sistemos
Atsakyti
o man plaukai slenka kai nedavalgau blush2.gif Rimtai. tik pradedu biski maziau valgyt- tuoj pat slenka. Vel pradedu normaliai valgyt ir viskas ok rolleyes.gif
taip kad jei dietinates (kalbu ne apie tai, kada reikia numest svorio del sveikatos , o kada dietinates, nors realiai antsvorio nera blush2.gif -bet gi visteik norisi islikti S dyd yje blush2.gif )labai nesistebekit, kad slenka plaukai verysad.gif
Siaip man ta dalyka ginekologe patvirtino, kai as jai pasiskundziau, kad slenka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Noracka @ 2006 05 30, 15:01)
Manau, kad prie mano plauku slinkimo dar gerai prisideda rukymas  blush2.gif
, jau neminesiu nusilpusios imunines sistemos



oi, o as jau patyliu apie rūkymą .... blush2.gif
Atsakyti
Kažkuri sakė kad silicis tikrai nepadės- Tikrai klystate.
Ir dar minėjo kad tik spuogų atsirado- Taip ir turi būti. Silicyje yra alaus mielių, o alaus mielės padeda "išlysti" spuogams iš po odos, palaipsniui jie dingsta kai visi "išlenda".
Man silicis padėjo, geriu trečią mėnesį ir plaukai tikrai žymiai mažiau slenka.
Taip pat padėjo ir Pregaine šampūnas.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 05 30, 17:08)
Kažkuri sakė kad silicis tikrai nepadės- Tikrai klystate.
Ir dar minėjo kad tik spuogų atsirado- Taip ir turi būti. Silicyje yra alaus mielių, o alaus mielės padeda "išlysti" spuogams iš po odos, palaipsniui jie dingsta kai visi "išlenda".
Man silicis padėjo, geriu trečią mėnesį ir plaukai tikrai žymiai mažiau slenka.
Taip pat padėjo ir Pregaine šampūnas.


Oi Dezdemona, kaip tyčia baigiau gerti pirmą pakelį ir dvejoju ar antrą pirkti... Vis dėlto pirkti..., pradėjau gerti tain ors 3 mėn reikia, ar ne?? rolleyes.gif
Atsakyti