Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Keryda @ 2006 05 23, 19:28)
Sveikutes, ar girdejot, apie kriomasaza? Sako, po keliu masazu labai padeda slenkantiems plaukams. Gal kas zinot kur kaune atlieka? Nes man jau daugiau nei 3 metai kaip slenka plaukai... noreciau isbandyt


O kas tai per masažas? Būtų įdomu apie tai plačiau sužinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2006 05 23, 19:28)
Sveikutes, ar girdejot, apie kriomasaza? Sako, po keliu masazu labai padeda slenkantiems plaukams. Gal kas zinot kur kaune atlieka? Nes man jau daugiau nei 3 metai kaip slenka plaukai... noreciau isbandyt


Girdėjau. Vienas vyrukas kažkokiam forume gyrė. Sakė, kad plikė staigiai plaukais apaugo. Paskui mano draugei pradėjo slinkti plaukai ir aš prisiminiau tą kriomasažą, bet niekur negaliu jo surasti. Lyg Donelaičio gatvėje, lyg prie Soboro kažkurioje kirpykloje.
Atsakyti
o kaip jis daromas?
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 05 17, 15:57)
pasigirsiu  blush2.gif

paprasiau vyro, kad nupirktu vitaminu + ir nuo plauku slinkimo... tai nupirko CYCLE VITAL ampules ir sampuna, suplojo - ampules 106lt + 23lt sampunas  doh.gif    as pati sau pagaileciau...

pasirodo, vaistininke labai isgyre, sake, kad labai veiksminga, perka, net senukai, bet nezinau kokie senukai, nes kainele  g.gif

Ant dezes parasyta, kad kursas 4men, o sita dezute menesiui, tai jei gerai paskaiciavus viso 424lt kursas  doh.gif

gal kas naudoja? idomu ar tikrai cia toks stebuklas...  g.gif


Negaliu garantuoti, o gal jums nepadės. Man padeda Čemeryčių vanduo. Pirkti būna vaistinėje, kaina tikrai net ne 10 litų. Aš juos naudoju ir kai pleiskanyčių atsiranda ir šiaip plaukams pastiprinti. Pas mažąją dukrą buvo labai silpni ir slinko plaukučiai, o dabar gražu pažiūrėti. Bet faktas, kad gal tikrai padeda ne visiems biggrin.gif . Čemeryčių vandenį anksčiau, kai buvau maža, naudodavo nuo utėlių. Tai sarmata budavo pirkti, kad kiti nepagalvotų, jog utėlių turi. O mano mama tą receptą dėl plaukų pastiprinimo jau seniai žinojo. Todėl pas mane dabar plaukai thumbup.gif , daug kas pavydi, kad tiek juos engiant aš jų vis dar daug turiu. Galit pabandyti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(dekr @ 2006 05 24, 09:52)
Negaliu garantuoti, o gal jums nepadės. Man padeda Čemeryčių vanduo. Pirkti būna vaistinėje, kaina tikrai net ne 10 litų. Aš juos naudoju ir kai pleiskanyčių atsiranda ir šiaip plaukams pastiprinti. Pas mažąją dukrą buvo labai silpni ir slinko plaukučiai, o dabar gražu pažiūrėti. Bet faktas, kad gal tikrai padeda ne visiems  biggrin.gif . Čemeryčių vandenį anksčiau, kai buvau maža, naudodavo nuo utėlių. Tai sarmata budavo pirkti, kad kiti nepagalvotų, jog utėlių turi. O mano mama tą receptą dėl plaukų pastiprinimo jau seniai žinojo. Todėl pas mane dabar plaukai  thumbup.gif , daug kas pavydi, kad tiek juos engiant aš jų vis dar daug turiu. Galit pabandyti  biggrin.gif .


Cemeryciu vanduo thumbup.gif plaukai grazus tampa, tik reikia netingieti uzsiimineti plaukais biggrin.gif
Dar nuo pleiskanu gerai padeda "Sulsena: cia is rusiskos kosmetikos, Norfoj pardavineja kainuoja iki 3 litu
As pati dabar naudoju sampuna"Pregeine" labai drauges isgyre ji, tipo plaukai gerai auga, neslenka ir t.t..
Atsakyti
tik to cemeryciu vandens niekur nera...
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2006 05 24, 18:20)
tik to cemeryciu vandens niekur nera...


Taip, kai man reikėjo, teko ilgokai paieškoti. Visai atsitiktinai užėjome pas uošvius Rokiškyje, tai užsipirkau dešimt butekiukų tongue.gif . Pas mus tai daro užsakymą, jei yra pareikalavimas g.gif .
Atsakyti
mano plaukai pasidare silpni, pilna pleiskanu, kai patrini galvos oda tai kaip sniegas krenta pleiskanos ir tuo metu nukrenta ne vienas plaukelis, dar ir veidas pradejo pleiskanot, prasau patarkit ka daryt
Atsakyti
Daug patarimų šioje temoje jau buvo - tik netingėk pasiskaityti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenuska03 @ 2006 05 24, 09:04)
Cemeryciu vanduo  thumbup.gif plaukai grazus tampa, tik reikia netingieti uzsiimineti plaukais biggrin.gif
Dar nuo pleiskanu gerai padeda "Sulsena: cia is rusiskos kosmetikos, Norfoj pardavineja kainuoja iki 3 litu
As pati dabar naudoju sampuna"Pregeine" labai drauges isgyre ji, tipo plaukai gerai auga, neslenka ir t.t..


čemeryčių vandens nėra pirkti. Kiek žinau - pagal ES reikalavimus kažko neatitinka, dėl to nebegali vaistinėse pardavinėti.

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 05 25, 00:44)
čemeryčių vandens nėra pirkti. Kiek žinau - pagal ES reikalavimus kažko neatitinka, dėl to nebegali vaistinėse pardavinėti.


Visai galimas daiktas. Atrodo viskas, kas pigu ir padeda nebeatitinka ES reikalavimų doh.gif . Gaila tik, kad mūsų atlyginimai tuos reikalavimus atitinka verysad.gif .
Atsakyti
Sveikutės, vakar buvau pas kirpėją, turiu didelę bėdą dėl plaukų, jau baigia visi išslinkti verysad.gif
Ir šampūnus ir balzamus, vitaminus gėriau.. Dabar Silicį antrą mėnesį geriu, nieko kol kas nematau..
Tai va, bet vakar man kirpėja pasakė, kad yra tokie vitaminai, kurie daro stebuklus, pati savo akim matė. Jos draugė nuo prigimties turėjo nerealiai silpnus plaukus, jų praktiškai labai nedaug buvo. Ji išgėrė tų vitaminų kursą (tabletės pliuys kažkoks skystis trinti plaukų šaknis), sakė kai pamatė ją tai nepažino: plaukų daug, gražūs ir t.t. .. wub.gif
Tik vienas niuansas: tie vaistukai yra Italijoj, kaina apie 70 EUR.., už geros savaitės skambinsiu jai dėl tikslaus pavadimo.
Gal kas ką žino, aš labai susidomėjau, atsirado viltis gražius plaukus turėti.... ax.gif
Atsakyti