Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

nemanau kad kazka gero eugene perma isvis gamina smile.gif isskyrus formavcimo priemones. na smpunai neblogi, kaukes nieko, bet tikrai efektas neatitinka kainu.
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 05 17, 15:57)
pasigirsiu  blush2.gif

paprasiau vyro, kad nupirktu vitaminu + ir nuo plauku slinkimo... tai nupirko CYCLE VITAL ampules ir sampuna, suplojo - ampules 106lt + 23lt sampunas  doh.gif    as pati sau pagaileciau...

pasirodo, vaistininke labai isgyre, sake, kad labai veiksminga, perka, net senukai, bet nezinau kokie senukai, nes kainele  g.gif

Ant dezes parasyta, kad kursas 4men, o sita dezute menesiui, tai jei gerai paskaiciavus viso 424lt kursas  doh.gif

gal kas naudoja? idomu ar tikrai cia toks stebuklas...  g.gif


Aš tai nebandžiau, bet tikrai įdomu. Jei pamatysi, kad efektas geras, parašyk į forumą 4u.gif . Nors ir labai brangu, bet jei veiksminga, tai manau reiks pasiieškoti ir man tų priemonių.
Atsakyti
ir mano plaukuciai ziauriai slenka. va dar mokslai prisideda ir...
Silicio nepatarciau naudot ir juo labiau tokius kursus...
silicio sisip organizmui reikia labai mazai, per akis kiek gaunam su maistu. jis is vis atrasta kaip nuodas buvo(aisku cia didelem dozem), tik veliau pripazino kad jo yra musu organizmo sudetyje.

Droge plauku kauke su cesnaku nuo plauku slinkimo kaina apie 5lt.
padeda tik tiek kad kazkiek pristabdo, nebe kuokstais krenta..bet iki galo nepadeda.

Curle sampuna naudoju jau koki pora men. ne velnio man jis nepadeda. dar tik labaiu issausina plauka ir toks siurkstus pasidaro...fe schmoll.gif

man mama visokiu nesamoniu dabar vis duoda. tai dave zalia alieju sumaisiusi su alijosiaus sultimis. ir kauke reikia det kaip ir svogunu ir laikyt apie 1-2val. ir po to su sampunu plaut. aisku neisilaikau to laiko. bet kazkiek padeda tam kartui. turi toki spec.kvapa. bet isplovus galva jo nelieka.

dabar mama dave kazkokia ampulyte, tai savaites begyje reiks isbandyt

o ar kam padejo, maciau yra is rusiskos kosmetikos kazkokios apmules...
Atsakyti
Mano plaukai irgi ZIAURIAI slenka ir nieks nepadeda cray.gif
Sampunus ir brangius ir pingius bandziau, rezultatas vienodas - joks.
Tai dabar nutariau ir nebedazytis, nors pas kirpeja lbai sunkiai pakliuti, reikia preis menesi uzsirasyt.
Skaitysiu visa tema, gal rasiu info sau.
Atsakyti
nu nezinau man labai padeda pregaine sampunas
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 05 21, 17:55)
nu nezinau man labai padeda pregaine sampunas


Kur jo ieskoti?
Meginu viska is eiles, - kol kas be rezultatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2006 05 21, 18:49)
Kur jo ieskoti?
Meginu viska is eiles, - kol kas be rezultatu  g.gif

Eurovaistinėse jų tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2006 05 21, 19:49)
Kur jo ieskoti?
Meginu viska is eiles, - kol kas be rezultatu  g.gif


Man siandien kirpeja patare del plauku slinkimo ukolus 4u.gif
B grupes, sake, kad labai padeda.
As buvau vaistinej del kainu, tai 5 ampules kainuoja 16 su centais (cia farmoj).
O del kaukiu, sampunu, tai sake, kad cia s.... ir jokios priemones nepades.

As siandien bandysiu svogunu kauke, del kvapo, tai tikiuosi, kad neapsivemsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 05 21, 20:37)
Man siandien kirpeja patare del plauku slinkimo ukolus  4u.gif
B grupes, sake, kad labai padeda.
As buvau vaistinej del kainu, tai 5 ampules kainuoja 16 su centais (cia farmoj).
O del kaukiu, sampunu, tai sake, kad cia s.... ir jokios priemones nepades.

As siandien bandysiu svogunu kauke, del kvapo, tai tikiuosi, kad neapsivemsiu  blush2.gif

Kas dėl vit. B, tai čia matyt tais atvejais, kai plaukai slenka nuo to vitamino trūkumo. Aš esu bandžiusi nekartą susileisti kursą B grupės vitaminų, tai galiu pasakyti, kad asmeniškai man jie jokios naudos nedavė. Gaila...
Atsakyti
Nu nezinau ...
Man kirpeja sake, kad vitaminai padetu butent nuo slinkimo, kuris vyksta nuo stresu, nuo nerimo, nuo aplinkos poveikio ir pan. g.gif
Bet nuo siti vitaminu norisi valgyti doh.gif
Atsakyti
Pregaine yra praktiskai visose vaistinese, kaina apie 18lt. Bet man jis l.geras daug plauku atauga, aisku po jo tikrai reikia balzamo, nes bent jau man jis truputi sausina plaukus, bet siaip tai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, ar girdejot, apie kriomasaza? Sako, po keliu masazu labai padeda slenkantiems plaukams. Gal kas zinot kur kaune atlieka? Nes man jau daugiau nei 3 metai kaip slenka plaukai... noreciau isbandyt
Atsakyti