Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Kad visiškai išnyktų kvapas reikia perskalaut plaukus apynių nuoviru. Bent jau taip skaičiau, bet pati nebandžiau 4u.gif
Atsakyti
as kazkada naudojau svoguna, cesnaka, bet zinokit kvapas ilgai persekiojo, jau buvau nenaudojus pusmeti svoguno, bet nueini pas kirpeja, ji deda dazus ir kvapas vel atsinaujindavo (nu gal cia man tiktai), o siaip plaukai sustiprejo. Tai jei kas nebijo kvapo gali tepliotis, bet kvapas tikrai stiprus
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

negaliu patiketi... vakar padariau ta kauke, o jau siandien ryte istraukiau tik kokius 5 plaukelius, o anksciau KUOKSTA

o gal tai laikina verysad.gif

4u.gif
Atsakyti
Mano berniukui irgi 8men. plaukai kaip slinko taip ir slenka. cry.gif apylinkes gydytoja man patarė pagerti kalcio su vit.D3 yra pirkti vaistinėse. Kol gėriau apie du mėn tai pagelbėjo ataugo toks styrantis ežiukas. Tai aš proto bokštas, ir nutraukiau , o vaikiuka ir toliau maitinau, tai tie plaukučiai po mėnesio vėl ėmė slinkti. Po pirmo nėštumo gėriau Fitoval kapsules ir naudojau tokį pat šampūną, bet tuo metu jau nemaitinau sūnelio todėl negaliu pasakyti ar galima gerti maitinančiom. O svogūnai.......... buvau pas kirpėją ji man sakė, kad jie smirdi ir po puse metų. ji patarė naudoti žibalą ir ne kosmetinį o paprastą.
Atsakyti
visoms kurios ryztasi detis vesnako kauke.... g.gif
kai buvau visai maziuke man del negeru padareliu blush2.gif mama panaudojo cesnaka svoguna ir spirita.
ir turiu pasakyti tas kvapas laikesi 1 o gal ir daugiau. del to niekad daugiau cesnako nenaudosiu ant plauku. poveikis gal ir geras, bet kvapas net pacia gali supykinti. isivaizduokit kaip aplinkimiams doh.gif
Atsakyti
Bet tas kvapas tik sušlapinus plaukus. Ir ne toks jau baisus. Svogūnais ir tiek. Na kuri nuo svogūnų kvapo vėmėte? Sausi plaukai jokio blogo kvapo neturi. O poveikis tikrai yra. Tarp kitko, mano kirpėja kaip tik ir priminė man apie stebuklingąją svogūno galią. Ir visai neatkalbinėjo dėl kvapo, nors pati supranta, kad aš pas ją ateisiu tų smirdančių plaukų kirpti.
Atsakyti
Džiaugiaus, kad neslenka plaukai po gimdymo, ir va, prėjus 4 mėn. kaip pradėjo...Pateplioju ir aš svogūnu, tik ne visus plaukus, o šaknis, tada tas kvapas greičiau išsigaruoja.
Atsakyti
kazkada pati bandziau svogunu kauke, tai tik suprakaitavus ar nors bishki sudrekus plaukam sklido tas kvapas, jauciausi kaip cipsas smile.gif


Shiaip pabandykit, ash bandziau, bet turbut ilgiau reikia tai daryti, i kauke ilashinti 3-4 lasiukus arbatmedzio eterinio aliejaus.Nes vaistineje pirktame arbatmedzio aliejaus informaciniame lapelyje tai patariama naudoti nuo plauku slinkimo.Ir shiaip arbatmedis labai nuodingas viskam smile.gif
Atsakyti
O as isbandziau pirktine cesnaku kauke (is Drogo). Na, kol kas efekto dar nematyt, bet rytoj desiu antra karta.
Beje, o kada jus dedat kauke - ant jau isplautos galvos ir po to tik isskalaujat, o gal kaip tik atvirksciai - po kaukes plaunates su sampunu?
Atsakyti
Aš tai pirmiausia naudodavau svogūno kaukę, po to, plaudavau šampūnu ir balzamu ant galo tepdavau. Gal jau rašiau, plaukai ataugo , nebeslenka ir sustiprėjo tikrai. Nuo jokios cheminės priemonės nebuvo niekad taip sustiprėję... O kvapas, aš jusdavau tik kai šlapi plaukai būdavo. Nežinau, pati kirpėja, tai prisiklausau įvairių klienčių nuomonių, kitos tikrai sako, kad apie pusmetį smirdėjo net sausi plaukai. Bet kad sustiprėja plaukai visos pripažysta. Man tai tikrai išsiplaudavao tas kvapas ir aš asmeniškai už. Bet gal kiekvieno plaukas skirtingai sugertia kvapus... Nežinau, kiekvienam savo, nenoriu perdaug čia agituoti. angel.gif Dar parduotuvėj svogūnų neliks... tongue.gif
Atsakyti
pasigirsiu blush2.gif

paprasiau vyro, kad nupirktu vitaminu + ir nuo plauku slinkimo... tai nupirko CYCLE VITAL ampules ir sampuna, suplojo - ampules 106lt + 23lt sampunas doh.gif as pati sau pagaileciau...

pasirodo, vaistininke labai isgyre, sake, kad labai veiksminga, perka, net senukai, bet nezinau kokie senukai, nes kainele g.gif

Ant dezes parasyta, kad kursas 4men, o sita dezute menesiui, tai jei gerai paskaiciavus viso 424lt kursas doh.gif

gal kas naudoja? idomu ar tikrai cia toks stebuklas... g.gif


Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2006 05 13, 21:06)
O as isbandziau pirktine cesnaku kauke (is Drogo). Na, kol kas efekto dar nematyt, bet rytoj desiu antra karta.
Beje, o kada jus dedat kauke - ant jau isplautos galvos ir po to tik isskalaujat, o gal kaip tik atvirksciai - po kaukes plaunates su sampunu?



Kaip vadinasi ta kaukė iš Drogo? Kiek kainuoja?
Atsakyti