Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(geneva @ 2006 05 08, 21:21)
vakar isitryniau plauku saknis su svogunu. siandien plauku nukrito penkis kartus maziau nei anksciau. negaliu atsidziaugti. biggrin.gif taciau kiek as asaru isliejau... upeliais tiesiog. sad.gif o kondicionieriaus kvapas susimaise su svoguno ir pasidare panasus bent jau man i ismatu kvapa. sad.gif aisku, kitiems taip neatrode... smile.gif o rankos tai dar ir siandien smirda svogunu.
tad net nezinau ar tokios kancios vertos rezultato...

Vertos, man asmeniškai tikrai padėjo. Slinko gan stipriai, naudodavau kartą į savaitę, šlykštus tas kvapas, bet aš jį jusdavau tik ant šlapių plaukų. Sausi visai nesmirdėjo. 4u.gif Po mėnesio užaugo "ežiukas", slinkimo - nulis. Dar panaudojau nepilną mėnesį, dabar tik aliejuką šaknų stiprinimui. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 08 gegužės 2006 - 23:50
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 04 29, 12:49)
gerai kad bent daug tu plauku turiu  thumbup.gif

O aš mažai doh.gif , labaaai mažai cry.gif ir dabar dar taip žiauriai slenka...
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 04 20, 08:45)
aciu linute  drinks_cheers.gif
as ir leksiu silicio pirkt  blush2.gif o kiek uztenka pakuotes,menesiui ar maziau? 4u.gif

Sveikutes... 4u.gif
kadangi turiu tokia pacia problema, tai prisiskaiciau Jusu patarimu ir nubegau i vaistine silicio, vaistinke pasake, kad silicis kelia apetita ir paklause ar man to reikia g.gif as atsisakiau, nes po gimdymo ohoho kiek priaugau doh.gif , tai va.. cia siaip info ir Jus pasiteiraukit jei aktualu... smile.gif

o kaip ten su tuo svogunu, ka reik daryti ax.gif

4u.gif
Atsakyti
O dar dėl silicio - kai aš jį pirkau vaistinėje, tai vaistininkė, kažkaip nustebo blink.gif, bet nieko nekomentavo, davė ir tiek. Gėriau aš jo nemažai, dabar neatsimenu tiksliai (nes buvo senai), nieko man jis nepadėjo.... schmoll.gif verysad.gif
O svogūno kaukes aš darau taip - svogūno sultys (1 valg. škšt) + alyvų aliejus (1 valg. škšt) + medus (1 arb. škštel) + kiaušinio trynys. Kažkada man yra labai padėję. Dabar dar tik vieną kartą tepiausi, tai rezultato dar nėra. Tokią kaukę reikia daryti kartą per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 05 09, 09:14)
O dar dėl silicio - kai aš jį pirkau vaistinėje, tai vaistininkė, kažkaip nustebo blink.gif, bet  nieko nekomentavo, davė ir tiek. Gėriau aš jo nemažai, dabar neatsimenu tiksliai (nes buvo senai), nieko man jis nepadėjo.... schmoll.gif  verysad.gif
O svogūno kaukes aš darau taip - svogūno sultys (1 valg. škšt) + alyvų aliejus (1 valg. škšt) + medus (1 arb. škštel) + kiaušinio trynys. Kažkada man yra labai padėję. Dabar dar tik vieną kartą tepiausi, tai rezultato dar nėra. Tokią kaukę reikia daryti kartą per savaitę.



sumaisyti ir teplioti saknis ar visus plaukus?
kiek laiko laikyti? siltai?

atsiprasau, kad taip smulkiai, tiesiog noriu, kad padetu blush2.gif

aciu
4u.gif
Atsakyti
Man silicis nuo slinkimo padejo, geriu ji jau kokia puse metu, plaukai dabar neslenka, tikiuosi ir neprades, nes ju pas mane ziauriai mazai verysad.gif bandysiu dabar darytis svoguno kaukes, gal pades sustiprinti esamus plaukus ir skatins nauju augima. ax.gif
Atsakyti
Jūros dumbliai - tai mineralais turtingos vandenyno daržovės. Jūros dumbliai palankiai veikia sveikatą, juos galima vartoti norint išvengti odos pažeidimo.
Indikacijos. Odos pažeidimai, plaukų lūžinėjimas arba slinkimas, nagų lūžinėjimas. Šį preparatą galima vartoti ir moterims, kurioms po gimdymo pasireiškė plaukų, odos arba nagų sutrikimų.

O as va ka radau ax.gif Kazi ar tiesa? gal zinot koki preparata su juros dumbliais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2006 05 09, 10:26)
Man silicis nuo slinkimo padejo, geriu ji jau kokia puse metu, plaukai dabar neslenka, tikiuosi ir neprades, nes ju pas mane ziauriai mazai  verysad.gif bandysiu dabar darytis svoguno kaukes, gal pades sustiprinti esamus plaukus ir skatins nauju augima.  ax.gif


Man visai silici pagalba - tik spuogai ant nosies. Nu netiko jis ir tiek.
O svogūno kaukė - gal ir nieko, tik kad dirbu aptarnavimo srity. Tai einant pas klientus reik pasiimt degtinytės ir lašinių prie pilno komplekto. Gal atostogų metu ir gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 05 09, 10:21)
sumaisyti ir teplioti saknis ar visus plaukus?
kiek laiko laikyti? siltai?

atsiprasau, kad taip smulkiai, tiesiog noriu, kad padetu  blush2.gif

aciu
4u.gif

Sumaišyti ir įtrinti plaukų šaknis. Uždėti polietileninę kepuraitę (ar maišelį lotuliukas.gif ), dar galima apsukti rankšluosčiu ir palaikyti valandą (galima dvi, jei yra laiko ir svogūnas labai nedirgina odos).
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 05 09, 11:47)
Sumaišyti ir įtrinti  plaukų šaknis. Uždėti polietileninę kepuraitę (ar maišelį  lotuliukas.gif ), dar galima apsukti rankšluosčiu ir palaikyti valandą (galima dvi, jei yra laiko ir svogūnas labai nedirgina odos).
4u.gif


oi aciu aciu 4u.gif
siandien meginsiu ok.gif
Atsakyti
Pati nebandžiau, bet girdėjau, kad nesijaustų svogūno kvapas, plaukus reikia perskalauti su actu. rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi sita girdejau, kad svoguno kvapa salina actas. nu tai as rankas ir nuvaliau su actu. o tada vaiksciojau su shudu smirdanciom rankom (kvapas buvo panasus (sorry uz zodeli - cia efektui sustiprinti)).
Atsakyti