Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(palme @ 2003 03 14, 21:15)
:'(Vakar pastebejau, kad mano plaukai slenka kuokstais :'( :'( :'(Greiciasuiai del to, kad vis dar maitinu... gal galit patarti ka daryti... gal koki gera sampuna stiprinanti plaukus esate isbandziusios... ar dar ka nors... man baisu darosi... kiek plauku suimu tiek israunu be dideliu pastangu...


ausravait30

Mano suneliui jau 8 men. Taciau lygiai taip pat slenka kaip ir po gimdymo., o dar prie viso to ir pleiskanoja. To niekada nebuvo iki gimdymo. Visokiu sampunu ir kaukiu isbandziau, taciau rezultatu jokiu.

Papildyta:
QUOTE(xenzy @ 2005 01 04, 17:22)
sampunas tikrai gerai nuplauna, kazkada bandziau ir svoguna (kazkas patare), taj ojojoi, lyg nieko, bet papuoliau i lietu ir pakvipo...
su cesnakais visada pavasari taip darau, nes ziauriai slinkti plaukai pradeda.



ausravait30

O tu cesnaka sutarkuoji ar smulkiai supjaustai? Kaip tu ji paruosi pries itrinant i galva?
Atsakyti
mano teta visad trina su cesnaku galvos oda.cesnaka sutarkuoja, ispausdcia sultis ir 1 saukstas sulciu ,2saukstai ricinos aliejaus ir itrina i oda.. ax.gif bet kiek pamenu tai ir nuo pleiskanu ir nuo slinkimo padeda thumbup.gif
Atsakyti
baisu man jau su tais plaukais, kaip slenka kuokstais tebeslenka.. verysad.gif
Atsakyti
Norejau jusu paklaust, kaip jus suprantant:
Naudojimo budas: Nedideliu kiekiu skyscio itrinmti i plauku saknis. Palaikyti 10min ispauti plaukus sampunu. Norint pagerinti zibalo nuplovima, siuloma ji naudoti kartu su citrinos sultimis santykiu 1:1.
TAI KAIP CIA SU TA CITRINA? KADA CIA JA? LASINTI I TA ZIBALA AR I SAMPUNA? NIEKO NESUPRATAU blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cilija @ 2006 04 29, 11:49)
Norejau jusu paklaust, kaip jus suprantant:
Naudojimo budas: Nedideliu kiekiu skyscio itrinmti i plauku saknis. Palaikyti 10min ispauti plaukus sampunu. Norint pagerinti zibalo nuplovima, siuloma ji naudoti kartu su citrinos sultimis santykiu 1:1.
TAI KAIP CIA SU TA CITRINA? KADA CIA JA? LASINTI I TA ZIBALA AR I SAMPUNA? NIEKO NESUPRATAU  blink.gif

nu as tai suprasciau kad i vandeni reiktu lasinti citrinos,tada geriau zibalas issiskalautu(+sarma sampuno sumazina,kuris plaukam kenkia)bet kad cia skaitant tai galima suprast kad itrinus zibala skalauti,arba zibalu itrinta oda skalauti su zibalu ir citrina blink.gif doh.gif nu vnz ax.gif doh.gif
Atsakyti
nu as suprantu isitrini galvos oda su zibalu, bet ta citrina man neaisku. ar kartu su zibalu ja itrinti ar plaunant i sampuna ilasint nzn nzn, vejai, daba jau antra karta galva plaunu, nes vakar tas zibalas neissiplove, likau su riebaluotais plaukais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cilija @ 2006 04 29, 12:27)
nu as suprantu isitrini galvos oda su zibalu, bet ta citrina man neaisku. ar kartu su zibalu ja itrinti ar plaunant i sampuna ilasint nzn nzn, vejai, daba jau antra karta galva plaunu, nes vakar tas zibalas neissiplove, likau su riebaluotais plaukais  doh.gif

tai pabandyk rugstintu vandeniu perskalauti,tik kad biski rukstokas vanduo butu.
mano kaip slenka taip slenka plaukai,miegamajam vien plaukai,kasdiena siurnliuot turiu verysad.gif jau as nevilti esu blink.gif gerai kad bent daug tu plauku turiu thumbup.gif
Atsakyti
mano ir labai slenka plaukai, jau labai daug ka isbandziau. anskciau irgi buvo ju labai daug, o daba jau tikrai ne. mano garbanoti plaukai, tai atrodo ju daug, bet kai issitiesinu tai maaaaaazai labai doh.gif
einu kita savaite krauja pasitikrint, gal koks pasilpes kad tie plaukai slenka g.gif
Atsakyti
oi geriau to zibalo nereikia... as su juo truputi pazaidziau irgi. tai po to vaiksciojau isberta ir visa gliti gliti, nes po dusu kartu ir plaukus ploviau....


beje, cia kazkaip apie cesnaka kalba vyksta, o kaip svogunas? kazkur girdejau, kad nuo svogunu irgi nustoja slinkti...
Atsakyti
QUOTE(cilija @ 2006 04 29, 12:27)
nu as suprantu isitrini galvos oda su zibalu, bet ta citrina man neaisku. ar kartu su zibalu ja itrinti ar plaunant i sampuna ilasint nzn nzn, vejai, daba jau antra karta galva plaunu, nes vakar tas zibalas neissiplove, likau su riebaluotais plaukais  doh.gif

Aš tai, kiek imdavau žibalo - tiek pat ir citrinos sulčių. Sumaišydavau ir įtrindavau plaukų šaknis. Paskiau tik šampūnu išpl. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 04 29, 21:48)
Aš tai, kiek imdavau žibalo - tiek pat ir citrinos sulčių. Sumaišydavau ir įtrindavau plaukų šaknis. Paskiau tik šampūnu išpl.  smile.gif

Ir as lygiai taip pat, bet po to dar ir balzamu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 29 balandžio 2006 - 22:15
vakar isitryniau plauku saknis su svogunu. siandien plauku nukrito penkis kartus maziau nei anksciau. negaliu atsidziaugti. biggrin.gif taciau kiek as asaru isliejau... upeliais tiesiog. sad.gif o kondicionieriaus kvapas susimaise su svoguno ir pasidare panasus bent jau man i ismatu kvapa. sad.gif aisku, kitiems taip neatrode... smile.gif o rankos tai dar ir siandien smirda svogunu.
tad net nezinau ar tokios kancios vertos rezultato...
Atsakyti