Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

as nusipirkau Jadzkos rekomenduota Cutrin sampuna ir seruma saknim ax.gif Saziningai ruosiuos naudot ir sulaukt rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
nėr už ką smile.gif
žodžiu silicio yra 140 tablečių (sumokėjau 19 lt su centais), į dieną po tris tabletes. Užtenka pakelio 40 dienų. Tai iš principo manau kokius tris pakelius reikės suvartoti... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 04 20, 09:48)
as nusipirkau Jadzkos rekomenduota Cutrin sampuna ir seruma saknim  ax.gif Saziningai ruosiuos naudot ir sulaukt rezultatu  bigsmile.gif

O kurį serumą pirkai? Tą pilką ar raudoną? Nes vienas tinka ir vyrams nuo plikimo berods ax.gif

http://www.cutrin.lt...o _problem3.htm
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 04 20, 09:52)
nėr už ką smile.gif
žodžiu silicio yra 140 tablečių (sumokėjau 19 lt su centais), į dieną po tris tabletes. Užtenka pakelio 40 dienų. Tai iš principo manau kokius tris pakelius reikės suvartoti... cool.gif
oi tai pigiau grybo,reiks lekt nusipirkt biggrin.gif o jai dar odai padeda tai isvis gerai thumbup.gif neduok die anksciau laiko pasensiu blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 04 20, 09:05)
nu va, vakar nusipirkau silicio, jau pradėjau gerti, nors ir vaistinėje pasakė, kad poveikis odai po kokių 4 savaičių pasimatys, o plaukučiams reikės palaukti ilgiau... verysad.gif
Boružėle, dėl to buteliuko plaukų šaknim, pasižiūrėk čia:

http://www.dzintars..../images/111.jpg
Dar yra Dzintars aliejus. Pirkau Hyper maximoj, kaina apie 8 LT
Bet jis labiau tinka, tiems kuriu plaukai sausi.
atrodo taip

http://www.dzintars..../images/112.jpg


Aliejukas tikrai geras. Dar žiemą nusipirkau. Plaukai atsigauna, blizga, bet tinka geriau sausesniems. Mano plaukai rieboki, tai daznai nenaudoju. Gerai atstato dažytus plaukus. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bonza @ 2006 04 20, 09:48)
as nusipirkau Jadzkos rekomenduota Cutrin sampuna ir seruma saknim  ax.gif Saziningai ruosiuos naudot ir sulaukt rezultatu  bigsmile.gif



Turėjau tik šampūną, tai man visai netiko. Atsirado daug pleiskanų kažkodėl. Bandysiu pirkti losjoną, kad taip giria. Parašyk, kaip seksis naudoti ir ar bus aiškus rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 04 20, 09:52)
nėr už ką smile.gif
žodžiu silicio yra 140 tablečių (sumokėjau 19 lt su centais), į dieną po tris tabletes. Užtenka pakelio 40 dienų. Tai iš principo manau kokius tris pakelius reikės suvartoti... cool.gif

aš taip pat vartojau 3 mėnesius mirksiukas.gif bet pakuotėje atrodo buvo 120 tab. ir kaina 25 lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 20, 08:56)
O kurį serumą pirkai? Tą pilką ar raudoną? Nes vienas tinka ir vyrams nuo plikimo berods ax.gif

http://www.cutrin.lt...o _problem3.htm



Cutrin BIO+ Energen LoTION

Plonėjančių ir silpnėjančių moterų plaukų stiprinimo losjonas. Priežiūros losjonas gerina galvos odos kraujotaką, ją balansuoja, saugo ir kondicionuoja. Prailgina plauko gyvybingumo ciklą. Priežiūros losjonas sudėtyje turi biotino ir vitaminų, reikalingų visoms plaukų funkcijoms, kurios netgi efektyviai mažina plaukų žilimą. Tinka dažytų plaukų priežiūrai. Galima naudoti kasdieną.
VA SITA PIRKAU, KUR MOTERIM SU RAUDONU BERODS
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 04 20, 11:48)
Cutrin BIO+ Energen LoTION

Plonėjančių ir silpnėjančių moterų plaukų stiprinimo losjonas. Priežiūros losjonas gerina galvos odos kraujotaką, ją balansuoja, saugo ir kondicionuoja. Prailgina plauko gyvybingumo ciklą. Priežiūros losjonas sudėtyje turi biotino ir vitaminų, reikalingų visoms plaukų funkcijoms, kurios netgi efektyviai mažina plaukų žilimą. Tinka dažytų plaukų priežiūrai. Galima naudoti kasdieną.
VA SITA PIRKAU, KUR MOTERIM SU RAUDONU BERODS



o kiek maždaug Bonza jis kainuoja?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 04 20, 10:35)
o kiek maždaug Bonza jis kainuoja??  g.gif

24.99 lt eurovaistinej
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 04 20, 09:46)
aš taip pat vartojau 3 mėnesius  mirksiukas.gif bet pakuotėje atrodo buvo 120 tab. ir kaina 25 lt  g.gif



Taip taip blink.gif ir as 25 mokejau ... Camelija-pigiausia vaistine doh.gif
Atsakyti
Vajezau, ne man vienai tas blogis...... doh.gif Ot kentės šeimos biudžetas kai silicius, šampūnus, balzamus ir visus kitus gėrius pirxiu doh.gif
Ar naudojot kas Regaine? Turiu pregaine, bet galvoju dar tą daiktą kitą nusipirkt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(majule @ 2006 04 24, 17:50)
Vajezau, ne man vienai tas blogis...... doh.gif  Ot kentės šeimos biudžetas kai silicius, šampūnus, balzamus ir visus kitus gėrius pirxiu doh.gif
Ar naudojot kas Regaine? Turiu pregaine, bet galvoju dar tą daiktą kitą nusipirkt... ax.gif



as naudoju, turiu pasakyti po 2-3 men. naudojimo man oda pradejo reaguoti, pleiskanu atsirado, niezti. sako kad per stiprus pasidare, prisotino organizmas. tai bandau skiesti, nes turiu uzsiporkus 5 proc. daugokai.
Atsakyti