Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(linute26 @ 2006 04 19, 14:01)
nu va, tau gal padės yra tokie rusiškas kosmetinis skystis plaukų šaknim trinti, tikrai labai giria, kiek prisimenu ten ir alijošiaus yra rolleyes.gif
man jis kažkiek padėjo, bet neypatingai, o tai Boružėle jei alijošius tinka, tai gali padėti... 4u.gif

ar ji galima isigyti vaistinese?as kaskada is vaistines esu pirkusi kaska rusisko,nuo plauku slinkimo mirksiukas.gif buteliukas baltas,o skystis toks riebus buvo(gal su ricina)saknis reikedavo itrinti,visai padejo man nuo slinkimo thumbup.gif o as visai pamirsus apie ji buvau doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 19, 14:05)
Man silicis padejo  thumbup.gif Ir auga plaukai daug greiciau  thumbup.gif Bet as ji geriau jau 3 menesius. dabar po menesio pertraukos vel geriu  smile.gif

ir man jis prisidėjo prie plaukų slinkimo sustabdymo thumbup.gif
linute26 pabandyk tikrai nenusivilsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 04 19, 15:24)
ar ji galima isigyti vaistinese?as kaskada is vaistines esu pirkusi kaska rusisko,nuo plauku slinkimo mirksiukas.gif buteliukas baltas,o skystis toks riebus buvo(gal su ricina)saknis reikedavo itrinti,visai padejo man nuo slinkimo thumbup.gif o as visai pamirsus apie ji buvau doh.gif  4u.gif


Boružėle, jei nori rytoj parašysiu pilną pavadinimą, baltas buteliukas, apvalus kamštukas. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 04 19, 15:27)
ir man jis prisidėjo prie plaukų slinkimo sustabdymo  thumbup.gif
linute26  pabandyk tikrai nenusivilsi  mirksiukas.gif


Šiandien užvažiuosiu po darbo į vaistinę, labai tikiuosi... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 04 19, 14:34)
Boružėle, jei nori rytoj parašysiu pilną pavadinimą, baltas buteliukas, apvalus kamštukas.  mirksiukas.gif
Papildyta:
Šiandien užvažiuosiu po darbo į vaistinę, labai tikiuosi... tongue.gif

taip taip tas buteliukas su baltu apvaliu kamstuku thumbup.gif mes kalbam apie ta pati drinks_cheers.gif bet jai nesunku butu tai pavadinima parsyk ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 04 19, 15:37)
taip taip tas buteliukas su baltu apvaliu kamstuku  thumbup.gif mes kalbam apie ta pati drinks_cheers.gif bet jai nesunku butu tai pavadinima parsyk  ax.gif
4u.gif


aisku parasysiu Boružėlė drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu siaubas kazkoks siandien nutiko. isiploviau galva, isidziovinau. stoviu pries veidrodi ir sukuoju. ir ziuriu kaip vienas po kito krinta mano plaukai. po to suslaviau gera sauja plauku. ir cia buvo nuo vieno sukavimo!!! sad.gif cry.gif cry.gif cry.gif dar negaliu atsigauti. dabar bandysiu skaityti jusu tema ir geru priemoniu ieskoti. nu negi mane istiks pliko tevo likimas???...
Atsakyti
QUOTE(linusiukas @ 2006 04 19, 10:06)
O kur to žibalo "tikrojo" gauti???


Net nezinau g.gif. As jau senokai turiu. Gal koks litras dar stovi. Per visa gyvenima tiek nesunaudosi. Man is gamyklos pazystama atnese.
Atsakyti
Mergaites, siandien nusipirkau O`Rising ampulyciu nuo plauku slinkimo, bet parejau namo ir pamaciau, kad nera ant ju aprasymo doh.gif Tai dabar nezinau, ar tos ampulytes yra nuplaunamos, ar reikia palikt jas itrinus. Gal kuri nors zinot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 04 19, 23:31)
Mergaites, siandien nusipirkau O`Rising ampulyciu nuo plauku slinkimo, bet parejau namo ir pamaciau, kad nera ant ju aprasymo  doh.gif  Tai dabar nezinau, ar tos ampulytes yra nuplaunamos, ar reikia palikt jas itrinus. Gal kuri nors zinot?  ax.gif

Palik itrynus. Naudojau jas labai ilgai, bet man nesustabde slinkimo. Tikiuosi tau pades bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 04 20, 00:33)
Palik itrynus. Naudojau jas labai ilgai, bet man nesustabde slinkimo. Tikiuosi tau pades  bigsmile.gif


Man jų ampulytės irgi nepadėjo, o va jų šampūnas tas su ahga rugštim (tas brangesnis, gal apie 38 Lt. kainuoja), tai patiko. Tikrai sutvirtėjo plaukučiai ax.gif
Atsakyti
nu va, vakar nusipirkau silicio, jau pradėjau gerti, nors ir vaistinėje pasakė, kad poveikis odai po kokių 4 savaičių pasimatys, o plaukučiams reikės palaukti ilgiau... verysad.gif
Boružėle, dėl to buteliuko plaukų šaknim, pasižiūrėk čia:

http://www.dzintars..../images/111.jpg
Dar yra Dzintars aliejus. Pirkau Hyper maximoj, kaina apie 8 LT
Bet jis labiau tinka, tiems kuriu plaukai sausi.
atrodo taip

http://www.dzintars..../images/112.jpg




Atsakyti
QUOTE(linute26 @ 2006 04 20, 09:05)
nu va, vakar nusipirkau silicio, jau pradėjau gerti, nors ir vaistinėje pasakė, kad poveikis odai po kokių 4 savaičių pasimatys, o plaukučiams reikės palaukti ilgiau... verysad.gif
Boružėle, dėl to buteliuko plaukų šaknim, pasižiūrėk čia:

http://www.dzintars..../images/111.jpg
Dar yra Dzintars aliejus. Pirkau Hyper maximoj, kaina apie 8 LT
Bet jis labiau tinka, tiems kuriu plaukai sausi.
atrodo taip

http://www.dzintars..../images/112.jpg

aciu linute drinks_cheers.gif
as ir leksiu silicio pirkt blush2.gif o kiek uztenka pakuotes,menesiui ar maziau? 4u.gif
Atsakyti