Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

[quote=Obra,2006 04 14, 20:33]
[/quote]
As esu firmos konsultante, gerai zinau apie prekes, galiu patarti. Net ir labai noredama neturiu galimybiu nieko jums parduoti, nes gyvenu provincijoje. Ir dar karta galiu pakartoti: jei turite savo pazistamu Fairness firmos konsultanciu , verta ju paprasyti plauku kaukes, kuri sustiprina plaukus, sustabdo slinkima ir skatina plauku augima.
[/quote]

Apie kurią konkrečiai kaukę tu kalbi? Tą kur su kokosais ar su Karite sviestu? Jos abi stiprina šaknis, bent jau taip rašo ax.gif

Aš įsigyjau tą su Karite sviestu, kelis kartus jau užsitepiau ant galvos: Kaukė tikrai nebloga, plaukai tampa purūs, neprilimpa prie galvos, o čia jau tikrai nemažai. Sakyčiau kažkuo panaši į Dove. Tik nelabai tikiu, kad gali sustabdyti rimtas problemas, kai tikrai plaukučiai slenka.
Žodžiu nevaidinkim orgazmo nuo produktų, kur jis tikrai ne vietoje. mirksiukas.gif


[quote=Viktuteee,2006 04 14, 22:32]
Dekui uz palaikyma wink.gif Sorry visu uz poster_offtopic.gif .
[/quote]
mirksiukas.gif už teisybę drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 14 balandžio 2006 - 22:48
Yra trys plauku kaukes, kurios gana panasiai veikia. Labiausiai dazymo, cheminio susukavimo ar kt. pazeistiems plaukams tinka su kokosu, ji stipriausia. Dar yra zoleliu kauke . O su ryziais ir Karite sviestu tinka ne tik plaukams, bet ir galvos odai. As pati jas naudoju is eiles pakeisdama. [quote=jadzka,2006 04 15, 00:46]
As esu firmos konsultante, gerai zinau apie prekes, galiu patarti. Net ir labai noredama neturiu galimybiu nieko jums parduoti, nes gyvenu provincijoje. Ir dar karta galiu pakartoti: jei turite savo pazistamu Fairness firmos konsultanciu , verta ju paprasyti plauku kaukes, kuri sustiprina plaukus, sustabdo slinkima ir skatina plauku augima.
[/quote]

Apie kurią konkrečiai kaukę tu kalbi? Tą kur su kokosais ar su Karite sviestu? Jos abi stiprina šaknis, bent jau taip rašo ax.gif

Aš įsigyjau tą su Karite sviestu, kelis kartus jau užsitepiau ant galvos: Kaukė tikrai nebloga, plaukai tampa purūs, neprilimpa prie galvos, o čia jau tikrai nemažai. Sakyčiau kažkuo panaši į Dove. Tik nelabai tikiu, kad gali sustabdyti rimtas problemas, kai tikrai plaukučiai slenka.
Žodžiu nevaidinkim orgazmo nuo produktų, kur jis tikrai ne vietoje. mirksiukas.gif

mirksiukas.gif už teisybę drinks_cheers.gif
[/quote]
Atsakyti
Man nuo plauku slinkimo kazkada padejo Eugene Perma sampunas nuo slinkimo, skatinantis plauku augima (Euro vaistineje). Net kirpeja klause, ka naudoju, nes dazant plaukus neiskrisdavo beveik ne plaukas.

Atsakyti
O as manau,kad as greit prapliksiu,jei ir toliau taip slinks.Nezinau net ka naudoti,nesu Lietuvoj,nenueisiu i Eurovaistine.Ko tik as neisabndziau.net namines kaukes dejau.Niekas,visiskai niekas nepadeda.Pagelbekit,patarkit... verysad.gif
Atsakyti
snaige pabandyk nusipirkt Yves Rochers kapsules nuo slinkimo ,tos firmos tik vienos yra ...tokia dezute balta zaliai papaisyta kazkas
Atsakyti
Man nuo plauku slinkimo padeda Ricinos aliejus ir zibalas. Tik ne kosmetinis zibalas, o tikras. Kvapas aisku doh.gif, bet naudoju tik vasara ir plaukus dziovinu balkone. Brolio zmona kaip tik buvo atbegusi pasiimti zibalo pries kelias savaites, nes plaukai pradejo slinkti, vakar sutikau, tai jau viskas thumbup.gif .
Atsakyti
O kur to žibalo "tikrojo" gauti???
Atsakyti
o aš jau irgi nežinau net ką daryti, nežmoniškai pradėjo slinkti plaukai verysad.gif .
jų ir taip pas mane nedaug... gal kokius vitaminus specialius kas žinote?
žibalą anksčiau bandžiau (visada turėjau silpnus plaukus), nelabai padėjo..
iš anksto dėkoju už bet kokius patarimus ax.gif
Atsakyti
man niekas taip nepadeda nuo plauku slinkimo,kaip alijosius thumbup.gif isilgai lapeli perjuaunu ir plauku saknis itrinu,palaikau biskiuka ir tada plaunu plaukus kaip visad ax.gif gaila kad siuo metu neturiu alijosiaus verysad.gif plaukai slenka,vonia kemsas verysad.gif tepu visokiom ampulem,geriu vitaminus istisai...lyg apstoja slinkti,bet paskui vel kuokstais eina blink.gif bijau sukuotis net verysad.gif
Atsakyti
nu va, tau gal padės yra tokie rusiškas kosmetinis skystis plaukų šaknim trinti, tikrai labai giria, kiek prisimenu ten ir alijošiaus yra rolleyes.gif
man jis kažkiek padėjo, bet neypatingai, o tai Boružėle jei alijošius tinka, tai gali padėti... 4u.gif
Atsakyti
Man silicis padejo thumbup.gif Ir auga plaukai daug greiciau thumbup.gif Bet as ji geriau jau 3 menesius. dabar po menesio pertraukos vel geriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 19, 15:05)
Man silicis padejo  thumbup.gif Ir auga plaukai daug greiciau  thumbup.gif Bet as ji geriau jau 3 menesius. dabar po menesio pertraukos vel geriu  smile.gif


o silicį vaistinėje galima nusipirkti? nieko apie jį negirdėjau, gal ir man pabandyti... bigsmile.gif
Atsakyti