Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(kleopatra25 @ 2006 04 05, 10:31)
lakme- ampulytės nuo plaukų slinkimo, naudot po plovimo įtrint į plaukų šaknis ir nenuskalauti. Pirkti- vaistinėje.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

yra kažkur atskira tema apie lakme produkciją- gal ten rasi kur konkrečiai pirkti Vilniuje.  biggrin.gif


O man Lakme ampulytės nelabai tepadėjo g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 04 06, 11:14)
O man Lakme ampulytės nelabai tepadėjo g.gif:

Del psichologiniu problemu( dideliu isgyvenimu) man gal tris metus slinko plaukai nesustabdomai. Isbandziau daug priemoniu. Ir tik nuostabiosios Fairness firmos kaukes man padejo Tik pradejus naudoti gan greitai susitvarke plaukai, nebeslenka. Jau ketvirti metai, kaip as naudoju 1 - 2 kartus per savaite kuria nors sios firmos kauke. As patenkinta savo plaukais. Jie ne tik nustojo slinkti, bet ir atrodo graziai ir sveikai.
Atsakyti
QUOTE(Obra @ 2006 04 11, 22:03)
Del psichologiniu problemu( dideliu isgyvenimu) man gal tris metus slinko plaukai nesustabdomai. Isbandziau daug priemoniu. Ir tik nuostabiosios Fairness firmos kaukes man padejo Tik pradejus naudoti gan greitai susitvarke plaukai, nebeslenka. Jau ketvirti metai, kaip as naudoju 1 - 2 kartus per savaite kuria nors sios firmos kauke. As patenkinta savo plaukais. Jie ne tik nustojo slinkti, bet ir atrodo graziai ir sveikai.



Kur parsiduoda ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Obra @ 2006 04 11, 23:03)
Del psichologiniu problemu( dideliu isgyvenimu) man gal tris metus slinko plaukai nesustabdomai. Isbandziau daug priemoniu. Ir tik nuostabiosios Fairness firmos kaukes man padejo Tik pradejus naudoti gan greitai susitvarke plaukai, nebeslenka. Jau ketvirti metai, kaip as naudoju 1 - 2 kartus per savaite kuria nors sios firmos kauke. As patenkinta savo plaukais. Jie ne tik nustojo slinkti, bet ir atrodo graziai ir sveikai.

Gal platinama kosmetika?.. g.gif
Atsakyti
Man irgi idomu kas cia per priemones g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZINIUONE @ 2006 04 12, 00:34)
Man irgi idomu kas cia per priemones g.gif

Platinama kosmetika. Ir daugiau yra sitos dalyves reklamos forume. Negrazu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 04 12, 08:37)
Platinama kosmetika. Ir daugiau yra sitos dalyves reklamos forume. Negrazu  blush2.gif

taip ir pamaniau is zodzio - NUOSTABIOSIOS tongue.gif
Atsakyti
As turejau is Faineres plauku kauke su kokosu aliejumi, buvo gera, bet ne stebuklinga mirksiukas.gif 500ml 11lt
Atsakyti
jeigu pagal liaudies mediciną - tai plaukų slinkimą stabdo - česnakas. Reikia jo sultimis įtrinti plaukų šaknis ir palaikius kokią val. išplauti galvą su šampūnu.
Gerai: išplovus česnako kvapo nelieka thumbup.gif
blogai: plaukams vėl sušlapus, pvz. gavus lietaus česnako kvapas kur buvęs, kur nebuvęs vėl atsiranda sad.gif

Plaukų slinkimą gali įtakoti dar ir tokie veiksniai kaip pvz. stresas, netinkama mityba, vitaminų stoka.
Atsakyti
Aš svogūną naudoju, ant lietaus nepakliuvau, o sausi nesmirda visai. Tik jaučiu tuoj reikės užrišt, nes maudynių sezonas tuoj. Buvo nedidelis slinkimas, tik gerą mėnesį naudojau ir nebeiškrenta nė vienas plaukas (na, gal koks vienas). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZINIUONE @ 2006 04 12, 00:40)
taip ir pamaniau is zodzio - NUOSTABIOSIOS tongue.gif

Nesupratau, kodel negalima kalbeti apie platinamas plauku kaukes. Man is tiesu jas naudoti daug priimtiniau, negu svoguna ar cesnaka arba ieskoti nezinia ko parduotuvese. Esme, kad jas naudojant, plaukai nebeslenka.As pati ju neparduodu. Siulau pasidometi ir rasti pazistamu Fairness firmos konsultantu.
Atsakyti
QUOTE(Obra @ 2006 04 12, 21:08)
Nesupratau, kodel negalima kalbeti apie platinamas plauku kaukes. Man is tiesu jas naudoti daug priimtiniau, negu svoguna ar cesnaka arba ieskoti nezinia ko parduotuvese. Esme, kad jas naudojant, plaukai nebeslenka.As pati ju neparduodu. Siulau pasidometi ir rasti pazistamu Fairness firmos konsultantu.

Pasiziurekit. 4 zinute nuo pradzios. Be komentaru doh.gif

http://www.supermama...pic=12598&st=84
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 12 balandžio 2006 - 22:04