Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

O man tai niekas nepadėjo aš kap gyvunai rudeni pavasari slenka plaukai
Atsakyti
[quote=Lala,2006 03 19, 15:20]
Kur yra pirkti? 4u.gif

Aš perku Vilkpedės bazėse.Ten yra jų parduotuvėlė.
Atsakyti
mano tai keisti plaukai, vienu metu tiesiog atrodo plinku, o kartais vos vienas kitas nukrenta unsure.gif nesuprantu.....
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 17:21)
Nu va, o as apie Orising ampules galiu pasakyti tik  schmoll.gif , nes naudojau jas gal puse metu, ir slinkimo nesustabde visiskai verysad.gif Naudojau kartu ir Orising sampuna. 




kaip keista kad nepadejo... na gal tavo problema slypi ne ten kur mano smile.gif visu gi plaukai skirtingi..
Atsakyti
Eslauda, o gal netycia tas ampules "cedyjai" ir atsidedavai kitam kartui nesunaudota likuti? Nes kiek zinau, tos ampules veiklios labai ribota laika - vos atidarius jas reikia iskart sunaudot, o paskui - tas pats kas vandeniu pateptum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2004 10 25, 16:37)
eurokos pirktos ampules su placenta.Po 10ampuliu kurso rezultatas matosi.Viena ampule 1.99lt

Kaip vadinasi jos??? Esu pirkusi homeopatineje vaistineje,tai mokejau po 6lt uz viena!!! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2006 04 02, 18:51)
Kaip vadinasi jos??? Esu pirkusi homeopatineje vaistineje,tai mokejau po 6lt uz viena!!! blink.gif



Jas gali rasti prie kasu, pasiklausk pardavejos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 02, 19:16)
Jas gali rasti prie kasu, pasiklausk pardavejos  ax.gif



Taip, jos parsiduoda prie kasų Eurokose. Man jos visai nepadėjo, nors sunaudojau 2 dėžutes. Nuo Lakmės 1 ampuliukės staiga sustojo slinkti. Čia kaip kam.
Atsakyti
QUOTE(Lenora @ 2006 04 02, 20:36)
Taip, jos parsiduoda prie kasų Eurokose. Man jos visai nepadėjo, nors sunaudojau 2 dėžutes. Nuo Lakmės 1 ampuliukės staiga sustojo slinkti. Čia kaip kam.



thumbup.gif man ir jos visai jokio poveikio schmoll.gif schmoll.gif o lakme kursas iš kart pagelbėjo. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 04 03, 12:50)
thumbup.gif  man ir jos visai jokio poveikio  schmoll.gif  schmoll.gif  o lakme kursas iš kart pagelbėjo.  g.gif  g.gif

kas tai yra lakme,kaip jas naudot ir kur nupirkti vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Aušrinėlis @ 2006 04 05, 08:57)
kas tai yra lakme,kaip jas naudot ir kur nupirkti vilniuje?



lakme- ampulytės nuo plaukų slinkimo, naudot po plovimo įtrint į plaukų šaknis ir nenuskalauti. Pirkti- vaistinėje. mirksiukas.gif mirksiukas.gif

yra kažkur atskira tema apie lakme produkciją- gal ten rasi kur konkrečiai pirkti Vilniuje. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 04 05, 10:31)
lakme- ampulytės nuo plaukų slinkimo, naudot po plovimo įtrint į plaukų šaknis ir nenuskalauti. Pirkti- vaistinėje.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

yra kažkur atskira tema apie lakme produkciją- gal ten rasi kur konkrečiai pirkti Vilniuje.  biggrin.gif

aciu kleopatra25 ieskosiu. ax.gif
Atsakyti