Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(bonza @ 2006 03 19, 07:37)
Gal esat bande sampuna ir zele DERMENA nuo plauku slinkimo? buna vaistinese, kainuoja apie 30 lt  4u.gif

As bandziau sampuna dermena, man nepatiko, nei slinkima pamazino, ir siaip plaukai po jo man sunkiai issisukavo, nors ir kauke po to dejau. Geriau man patinka Pregaine, tai nors plaukiuku nuo jo pridygo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 19 kovo 2006 - 15:25
QUOTE(Nedera @ 2006 03 14, 19:33)
Sveikutes.
Ir as turiu beda su plauku slinkimu... Puses plauku nebeliko  verysad.gif  Kirpeja labai rekomendavo Kerastase ampules nuo slinkimo. Ziuresiu, gal pades  bigsmile.gif




mano isbandytos yra Rising ampules, plaukai irgi kuokstais slinko, o dabar vos keletas, ir siaip atsigavo nerealiai!! thumbup.gif irgi yra pirkti gerose kirpyklose ir eurovaistinese, kaina irgi apie 10 lt
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2006 03 19, 15:51)
mano isbandytos  yra Rising ampules, plaukai irgi kuokstais slinko, o dabar vos keletas, ir siaip atsigavo nerealiai!!  thumbup.gif  irgi yra pirkti gerose kirpyklose ir eurovaistinese, kaina irgi apie 10 lt

Nu va, o as apie Orising ampules galiu pasakyti tik schmoll.gif , nes naudojau jas gal puse metu, ir slinkimo nesustabde visiskai verysad.gif Naudojau kartu ir Orising sampuna. Po menesio ampuliu naudojimo, nuejau i vaistine ir sakau, gal kokias kitas pasiulysit, o vaistininke sako, tai kad tik menesi naudojat, puse metu panaudokit, o tada spresit padeda ar ne, o jei metisites nuo vienu prie kitu tai nieko gero nebus. Taigi puse metu naudojimo i savaite kazkur 2 kartus, kruva pinigu ir efekto 0 verysad.gif
O dabartinis Alpecin medical tai po vieno sunaudoto buteliuko efektas thumbup.gif , juokinga kaina, kazkur apie 12Lt. 200ml., tik va , kad pirkt nerandu kur, nes kur pirkau jau nebera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 17:21)
Nu va, o as apie Orising ampules galiu pasakyti tik  schmoll.gif , nes naudojau jas gal puse metu, ir slinkimo nesustabde visiskai verysad.gif Naudojau kartu ir Orising sampuna.  Po menesio ampuliu naudojimo, nuejau i vaistine ir sakau, gal kokias kitas pasiulysit, o vaistininke sako, tai kad tik menesi naudojat, puse metu panaudokit, o tada spresit padeda ar ne, o jei metisites nuo vienu prie kitu tai nieko gero nebus. Taigi puse metu naudojimo  i savaite kazkur 2 kartus, kruva pinigu ir efekto 0 verysad.gif
O dabartinis Alpecin medical tai po vieno sunaudoto buteliuko efektas  thumbup.gif , juokinga kaina, kazkur apie 12Lt. 200ml., tik va , kad pirkt nerandu kur, nes kur pirkau jau nebera verysad.gif


Man atrodo, kad Alpecin produkcija maciau Farma vaistinei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 19, 16:32)
Man atrodo, kad Alpecin produkcija maciau Farma vaistinei  ax.gif

Ziurejau Savam, ten Farma - nera. Klausiau eurovaistinej - anksciau buvo, dabar jau nebe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 20:56)
Ziurejau Savam, ten Farma - nera. Klausiau eurovaistinej - anksciau buvo, dabar jau nebe verysad.gif

reik mamos paklausti, ir as isbandyciau ax.gif o tai kuokstais plauku netenku doh.gif jei gausiu paimsiu ir tau ESLAUDA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 19, 21:03)
reik mamos paklausti, ir as isbandyciau  ax.gif  o tai kuokstais plauku netenku  doh.gif jei gausiu paimsiu ir tau ESLAUDA  mirksiukas.gif

Nu labai malonu ax.gif Bet turi buti butinai SPECIAL linija, nes kitoki t.y FRESH as turiu, bet tas tai man ne schmoll.gif Ten ju daug visokiu yra, bet butent nuo slinkimo yra SPECIAL. O tai is kur mama tavo gaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 21:17)
Nu labai malonu  ax.gif  Bet turi buti butinai  SPECIAL linija, nes kitoki t.y FRESH as turiu, bet tas tai man ne schmoll.gif Ten ju daug visokiu yra, bet butent nuo slinkimo yra SPECIAL.  O tai is kur mama tavo gaus g.gif

mano mama vaistinej dirba, jei nebus, gal is kokioj nors firmoj ras ir uzsakys biggrin.gif taiparasyk tiksliai pavadinima, kad zinociau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 19, 16:20)
Kur yra pirkti?  4u.gif
Papildyta:
Kur galima butu nupirkti ir kokia kaina?  4u.gif


Tie šepečiai... pirkau aš kažkada Praxy... Toks medinis mielas wub.gif nežinau ar tikrai jis ten pazažinis, bet aprašyme parašyta buvo, kad gavos odos masažavimui tinka...

QUOTE(klaipediete @ 2006 03 19, 16:51)
mano isbandytos  yra Rising ampules, plaukai irgi kuokstais slinko, o dabar vos keletas, ir siaip atsigavo nerealiai!!  thumbup.gif  irgi yra pirkti gerose kirpyklose ir eurovaistinese, kaina irgi apie 10 lt


Rising ampulės man nepatiko, o šampūnas su Aha rugštimis - visai nieko. Tik Cutrin losijonas man kir kas albiau tiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 19, 21:46)
mano mama vaistinej dirba, jei nebus, gal is kokioj nors firmoj ras ir uzsakys  biggrin.gif  taiparasyk tiksliai pavadinima, kad zinociau  mirksiukas.gif

Tikslus pavadinimas - Dr. Kurt Wolff ALPECIN Medicinal Special 200ml bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 19, 21:58)
Tikslus pavadinimas - Dr. Kurt Wolff  ALPECIN Medicinal Special  200ml bigsmile.gif

na uzsirasiau, meginsim ieskoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 19, 22:05)
na uzsirasiau, meginsim ieskoti  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti