Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Lenora @ 2006 03 16, 20:40)
abiem iškart nustojo slinkti plaukai. Man tai būtų aktualiau, kad labai pradėtų augti.

O tai ne tas pats - nustoja slinkti juk todel, kad sustipreja plauku saknys, svoguneliai, taigi analogiskai ir pradeda geriau augti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 17, 04:35)
O tai ne tas pats - nustoja slinkti juk todel, kad sustipreja plauku saknys, svoguneliai, taigi analogiskai ir pradeda geriau augti  drinks_cheers.gif


Tai visps tos priemosnės aktyvika galvos odos kraujotaką. Taip geriau maitinami plaukų svogūnėliai, jie sustiprėja, dėl to auga plaukai arba nustoja slinkti.
Gerai dar masažuoti plaukų šaknis specialiu masažiniu šepečiu (turiu tokį fainą medinį...)
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 03 16, 21:45)
Man labai padejo thumbup.gif  kirpeja sake, kad kursas 5 ampules, bet kaip su mano slinkimu tai pasiule visas 10 nusipirkt.Kol kas sutepiau tik 5, bet rezultatas jau matosi, nebe taip slenka, o ir pradejo ataugineti ten kur daugiau patepiau thumbup.gif
Papildyta:
as mokejau uz viena ampule 10 Lt.Paskutiniame Paneles zurnale maciau, kad 10 ampuliu kainuoja 138 Lt.Tai man 10 ampuliu tik 100 Lt kainavo.Vienos ampules uztenka dviems kartams.

o tikrai kur tas Kerastase ampules reikia rast pirkt? g.gif ax.gif
Atsakyti
as pirkau kirpykloje. nzn, bet turbut ju tik kirpyklose.Na gal dar kokioje Eurovaistineje reiketu pasiziureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 03 17, 14:43)
as pirkau kirpykloje. nzn, bet turbut  ju tik kirpyklose.Na gal dar kokioje Eurovaistineje reiketu pasiziureti g.gif

Tai kokioje krpykloje, koks pavadinimas g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 17, 08:20)
Gerai dar masažuoti plaukų šaknis specialiu masažiniu šepečiu (turiu tokį fainą medinį...)

O masazuoti geriausia palenkus galva - tada i galva, o tuo paciu ir i plauku svogunelius, patenka daugiau kraujo, jie dar geriau stimuliuojami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 17, 10:20)
Gerai dar masažuoti plaukų šaknis specialiu masažiniu šepečiu (turiu tokį fainą medinį...)

Hmm.. Kuo skirias paprastas plauku sepetys su mediniais sereliais nuo masazinio sepecio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2006 03 18, 21:20)
Hmm.. Kuo skirias paprastas plauku sepetys su mediniais sereliais nuo masazinio sepecio?  blush2.gif

Gal sereliu galuose esanciais "rutuliukais"? g.gif O gal masazinis sepetys tiesiog vibruoja? g.gif
Atsakyti
Gal esat bande sampuna ir zele DERMENA nuo plauku slinkimo? buna vaistinese, kainuoja apie 30 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 19, 05:28)
Gal sereliu galuose esanciais "rutuliukais"? g.gif O gal masazinis sepetys tiesiog vibruoja? g.gif


masažiniai paprastai būna su tokiais rutuliukais galuose ir šereliai minkšti labai. KAd nežalotų galvos odos...
Atsakyti
Ir aš turėjau problemą su plaukų slinkimu.Man labai patiko ir tiko Biolita firmos,išrūgos prieš plaukų slinkimą. Ir tikrai nėra brangu,300 ml kainuoja 9 litukus thumbup.gif ,uztenka ilgam
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2006 03 19, 15:34)
Ir aš turėjau problemą su plaukų slinkimu.Man labai patiko ir tiko Biolita  firmos,išrūgos prieš plaukų slinkimą. Ir tikrai nėra brangu,300 ml kainuoja 9 litukus thumbup.gif ,uztenka ilgam


Kur yra pirkti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jadzka @ 2006 03 19, 14:53)
masažiniai paprastai būna su tokiais rutuliukais galuose ir šereliai minkšti labai. KAd nežalotų galvos odos...


Kur galima butu nupirkti ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti