Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikutes.
Ir as turiu beda su plauku slinkimu... Puses plauku nebeliko verysad.gif Kirpeja labai rekomendavo Kerastase ampules nuo slinkimo. Ziuresiu, gal pades bigsmile.gif
Atsakyti
Nusipirkau Lakme activ apulytes. Tiesiog stebuklinga! Po dvieju ampuliukių plaukai viasai nustojo slinkti. thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as lakme pabandyti ampues, ir sampuna, tik va beda, pamirsau vaistinej paklausti kaip daznai tas ampules naudoti doh.gif , ir ta viena ampule tai suprantu ne vienam kartui g.gif , er kelissyk ja riek sunaudot g.gif , gal kas zinot, patartumet g.gif , o tai jei drastiskai nesiimsiu priemoniu, tai oho, kas gresia, bijau prarast paskutinius plaukus rimtai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sigux @ 2006 03 15, 00:11)
nusipirkau ir as lakme pabandyti ampues, ir sampuna, tik va beda, pamirsau vaistinej paklausti kaip daznai tas ampules naudoti doh.gif , ir ta viena ampule tai suprantu ne vienam kartui g.gif , er kelissyk ja riek sunaudot g.gif , gal kas zinot, patartumet g.gif , o tai jei drastiskai nesiimsiu priemoniu, tai oho, kas gresia, bijau prarast paskutinius plaukus rimtai verysad.gif


Lakmes ir aš naudojau ampules... ka\kaip man porai kartų vienos užtekdavo (reikia įtrinti šaknis). Bet nelabai tą poveikį pastebėjau sad.gif DAug labiau patiko Cutrin losijonas. Tik jo kvapas ne toks mielas kaip Lakmes, bet niekad dar nesu turejusi tokiu storų plaukų, nes kai ėmė aukt doh.gif:
Papildyta:
QUOTE(Nedera @ 2006 03 14, 19:33)
Sveikutes.
Ir as turiu beda su plauku slinkimu... Puses plauku nebeliko  verysad.gif  Kirpeja labai rekomendavo Kerastase ampules nuo slinkimo. Ziuresiu, gal pades  bigsmile.gif


Ar pirkai. kiek kainuoja, ar patiko?

Atsakyti
Prisiminiau ir as, kad kazkada Lakme naudojau. Sampuna nuo slinkimo, balzama (is kitos serijos, regis pazeistiems plaukams) ir paskui dar gavau dovanu ampules. Poveikio nepastebejau, bet is esmes sampunas ir balzamas patiko - tiek kvapas, tiek konsistencija.
Dar esu naudojusi Kadus kapsules (nuo slinkimo padejo, bet nelabai patiko naudot, nes saldydavo galvos oda lyg patepus sanaja geraja "zvaigzdute" - tai vidury ziemos kazkaip tas "gaivumas" erzindavo biggrin.gif ) ir Yves Rocher - sitas patiko labiausiai, tikrai sustabde plauku slinkima (beja, jo veikimas irodytas klinikiniais tyrimais), pirkau ir pirkau dar, dabar naudoju reguliariai - porakart per metus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=jadzka,2006 03 15, 00:43]
Lakmes ir aš naudojau ampules... ka\kaip man porai kartų vienos užtekdavo (reikia įtrinti šaknis). Bet nelabai tą poveikį pastebėjau sad.gif DAug labiau patiko Cutrin losijonas. Tik jo kvapas ne toks mielas kaip Lakmes, bet niekad dar nesu turejusi tokiu storų plaukų, nes kai ėmė aukt doh.gif:

nu netiks man tos ampoles doh.gif , bandysiu kitas, esu viskam pasiruosus, nes lausdies medicina nuvyle, kazi kur isigyti to Cutrin losjono? ax.gif
Atsakyti
[quote=sigux,2006 03 15, 07:28]
[quote=jadzka,2006 03 15, 00:43]
Lakmes ir aš naudojau ampules... ka\kaip man porai kartų vienos užtekdavo (reikia įtrinti šaknis). Bet nelabai tą poveikį pastebėjau sad.gif DAug labiau patiko Cutrin losijonas. Tik jo kvapas ne toks mielas kaip Lakmes, bet niekad dar nesu turejusi tokiu storų plaukų, nes kai ėmė aukt doh.gif:

nu netiks man tos ampoles doh.gif , bandysiu kitas, esu viskam pasiruosus, nes lausdies medicina nuvyle, kazi kur isigyti to Cutrin losjono? ax.gif
[/quote]

jei taupysi ampules tai ir nebus rezultato.visa ampule reikia sunaudoti per viena karta,per svaiate min 4...
ir taip visa gyvenima,nes nenaudosi,vel tas pats...

Apie KERASTASE...si linija viena geriausiau,jei tinka tai apsizenijai visam gyvenimui,nes nenaudosi vel viskas gris

Pati perku VICHY ampules...padeda bet turiu pastoviai naudoti per savaite 3,4 ampules ir taip jau metus.Buvau metus,tai vel pradejo slinkti...O kai pradedu viskas ok thumbup.gif

Nors tos ampules ir brangu,taciau be plauku juk nevaiksciosi....dar daug laiko su jais gyvent tongue.gif Tad ir reikia saugoti
Atsakyti
[quote=sigux,2006 03 15, 09:28]
[quote=jadzka,2006 03 15, 00:43]
Lakmes ir aš naudojau ampules... ka\kaip man porai kartų vienos užtekdavo (reikia įtrinti šaknis). Bet nelabai tą poveikį pastebėjau sad.gif DAug labiau patiko Cutrin losijonas. Tik jo kvapas ne toks mielas kaip Lakmes, bet niekad dar nesu turejusi tokiu storų plaukų, nes kai ėmė aukt doh.gif:

nu netiks man tos ampoles doh.gif , bandysiu kitas, esu viskam pasiruosus, nes lausdies medicina nuvyle, kazi kur isigyti to Cutrin losjono? ax.gif
[/quote]

Cutrin yra Eurovaistinėj tikrai.
Atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nedera @ 2006 03 14, 18:33)
Sveikutes.
Ir as turiu beda su plauku slinkimu... Puses plauku nebeliko  verysad.gif  Kirpeja labai rekomendavo Kerastase ampules nuo slinkimo. Ziuresiu, gal pades  bigsmile.gif

Man labai padejo thumbup.gif kirpeja sake, kad kursas 5 ampules, bet kaip su mano slinkimu tai pasiule visas 10 nusipirkt.Kol kas sutepiau tik 5, bet rezultatas jau matosi, nebe taip slenka, o ir pradejo ataugineti ten kur daugiau patepiau thumbup.gif
Papildyta:
as mokejau uz viena ampule 10 Lt.Paskutiniame Paneles zurnale maciau, kad 10 ampuliu kainuoja 138 Lt.Tai man 10 ampuliu tik 100 Lt kainavo.Vienos ampules uztenka dviems kartams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 16 kovo 2006 - 21:45
o as pasakysiu toki buda plauku slinkimui sustabdyti 4u.gif .tai vat reikia eiti i pirti biggrin.gif .ten toks kibiras yra kur vantas mirko vanojimui.taigi po pirties maudyniu reikia tuo vandeniu plaukus isplauti.labai padeda ir plaikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klejo @ 2006 03 16, 23:23)
o as pasakysiu toki buda plauku slinkimui sustabdyti 4u.gif .tai vat reikia eiti i pirti biggrin.gif .ten toks kibiras yra kur vantas mirko vanojimui.taigi po pirties maudyniu reikia tuo vandeniu plaukus isplauti.labai padeda ir plaikai  smile.gif



Čia jau skamba, kaip burtai, nors aš visai tikiu. Kaip pagalvoji, tai juk berzų vanduo. Tas pats, kaip praskalauti su žolelių nuoviru.
Papildyta:
QUOTE(jadzka @ 2006 03 15, 01:43)
Lakmes ir aš naudojau ampules... ka\kaip man porai kartų vienos užtekdavo (reikia įtrinti šaknis). Bet nelabai tą poveikį pastebėjau sad.gif DAug labiau patiko Cutrin losijonas. Tik jo kvapas ne toks mielas kaip Lakmes, bet niekad dar nesu turejusi tokiu storų plaukų, nes kai ėmė aukt doh.gif:
Papildyta:
Ar pirkai. kiek kainuoja, ar patiko?


Turėjau Cutrin šampūną, tai visai netiko. Atsirado daugybė pleiskanų, o losjono neteko bandyti. Gal ir tikrai puikus? O Lakmės, tai jau kam tinka, tai tinka. Dvi draugės naudojo ir abiem iškart nustojo slinkti plaukai. Man tai būtų aktualiau, kad labai pradėtų augti.
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 03 16, 21:45)
Man labai padejo thumbup.gif  kirpeja sake, kad kursas 5 ampules, bet kaip su mano slinkimu tai pasiule visas 10 nusipirkt.Kol kas sutepiau tik 5, bet rezultatas jau matosi, nebe taip slenka, o ir pradejo ataugineti ten kur daugiau patepiau thumbup.gif
Papildyta:
as mokejau uz viena ampule 10 Lt.Paskutiniame Paneles zurnale maciau, kad 10 ampuliu kainuoja 138 Lt.Tai man 10 ampuliu tik 100 Lt kainavo.Vienos ampules uztenka dviems kartams.

O kur pirkai Kerastase ampules:bigsmile: 4u.gif

O man tai patiko Dr. Kurt Wolff ALPECIN MEDICINAL losjonas nuo slinkimo, sunaudojau visa pakuote ir norejau dar viena nusipirkt, bet, kur as pirkau ji, tai jau nebera verysad.gif Gal kas zinot kur yra pirkt Kaune, nes kazkas minejo, kad irgi naudoja... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 16 kovo 2006 - 22:58