Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

man ankciau slinkdavo bet kazkaip susitvarke viskas gal kokiu vitaminu truko ar ko o dabar gerai viskas
Atsakyti
man tai padėjo jau aptartas "Fitoval" šapūnas ir kapsulės. Plaukeliai pradėjo dygt po gerų dviejų mėnesių, nuo pradėjimo. Tai džiaugiosi, jau paaugę tokie thumbup.gif Nebeslenka, bet profilaktiškai dabar darau įtrinimus su kosmetiniu žibalu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 03 07, 01:34)
man tai padėjo jau aptartas "Fitoval" šapūnas ir kapsulės. Plaukeliai pradėjo dygt po gerų dviejų mėnesių, nuo pradėjimo. Tai džiaugiosi, jau paaugę tokie thumbup.gif  Nebeslenka, bet profilaktiškai dabar darau įtrinimus su kosmetiniu žibalu. doh.gif

O man patiko kosmetinis zibalas, vakar isbandziau wink.gif Nors neturiu slinkimo problemos (pfu pfu pfu), bet tiesiog isbandziau. Plaukai lb lengvai sukuojasi, zvilga geriau nei po visokiu zvilginanciu kaukiu. Man buvo atradimas smile.gif
Atsakyti
Manau, kosmetinis žibalas tiks toms kurių plaukai sausi, nes riebaluotis linkusius plaukus jis dar labiau suriebina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 03 07, 02:43)
Manau, kosmetinis žibalas tiks toms kurių plaukai sausi, nes riebaluotis linkusius plaukus jis dar labiau suriebina. ax.gif

Tikrai nepastebejau. Maisiau su citrinos sultimis, kaip ir nurodyta ant pakuotes, o po to isploviau su sampunu. Viskas puikiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 03 07, 01:43)
Manau, kosmetinis žibalas tiks toms kurių plaukai sausi, nes riebaluotis linkusius plaukus jis dar labiau suriebina. ax.gif


Manes kosmetinis žibalas nesužavėjo... Plaukai tapo labiau linke eelktrintis doh.gif: ir galų tikrai nepamaitino.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 07, 03:01)
Manes kosmetinis žibalas nesužavėjo... Plaukai tapo labiau linke eelktrintis doh.gif: ir galų tikrai nepamaitino.

Nuo plauku priklauso. Man tai beveik viskas tinka (pfu pfu pfu). O zibalas ypac patiko, kad tik neprisisnekeciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 03 06, 23:04)
Hmmm, keista, man tai 1 dezute padejo. Gal tavo labai stipriai slinko?

Nu as tai turejau omeny 1 dezute sunaudojau doh.gif As taip pavadinau- tipo 1 dezute- kursas. Po jos man jokio jakio poveikio verysad.gif O slenka tai man taip vidutiniskai bigsmile.gif
Atsakyti
Perskaičiau vakar rusiškam forume receptuką,kuris labai padeda nuo plaukų slinkimo ir aplamai labai gerai plaukam.Bet procedūra ypatingai smirdanti,tai ją rekomendavo atlikti penktadienio vakarą,šeštadienio vakarą,o sekmadienį plautis galvą ir žinoma niekam nesirodyt.Jei atsiras išdrisusių išbandyti parašykit kaip pojūčiai,nuomonė?Pati norėčiau išbandyti,bet bijau to kvapo. O štai receptukas.

2 skilteles česnako išspausti per česnaknę.Košytę sumaišyti su kokių nors aliejum.Tinka bet koks tinkantis plaukam,tarkim varnalėšų,alyvuogių,sėmenų,šaltalankių ar dilgėlių.Aliejaus nedaug,na, kad galvai ištepti.Košelę įtrint į plaukų šaknis,masažuoti galvą kurį laiką,tada užsidėti kepuraitę,apsivyniot ranksluosčių ir vaikščiot kokias 2 valandas. Česnakas skatina kraujotaką.

Atsiverčiau keletas senų temų apie plaukus,tai ten mergyčkos rašo,kad su šampūnų gerai išsiplovus galvą česnako kvapo nelieka.Po svogūnų kaukės taip pat nelieka kvapo,tačiau jei netyčia sulytų,tai tada jau ne kas. Tad nuspręsta penktadienis ir šeštadienis česnakų diena laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 07 kovo 2006 - 20:01
QUOTE(Marzde @ 2006 03 07, 22:00)
Perskaičiau vakar rusiškam forume receptuką,kuris labai padeda nuo plaukų slinkimo ir aplamai labai gerai plaukam.Bet procedūra ypatingai smirdanti,tai ją rekomendavo atlikti penktadienio vakarą,šeštadienio vakarą,o sekmadienį plautis galvą ir žinoma niekam nesirodyt.Jei atsiras išdrisusių išbandyti parašykit kaip pojūčiai,nuomonė?Pati norėčiau išbandyti,bet bijau to kvapo. O štai receptukas.

2 skilteles česnako išspausti per česnaknę.Košytę sumaišyti su kokių nors aliejum.Tinka bet koks tinkantis plaukam,tarkim varnalėšų,alyvuogių,sėmenų,šaltalankių ar dilgėlių.Aliejaus nedaug,na, kad galvai ištepti.Košelę įtrint į plaukų šaknis,masažuoti galvą kurį laiką,tada užsidėti kepuraitę,apsivyniot ranksluosčių ir vaikščiot kokias 2 valandas. Česnakas skatina kraujotaką.

Atsiverčiau keletas senų temų apie plaukus,tai ten mergyčkos rašo,kad su šampūnų gerai išsiplovus galvą česnako kvapo nelieka.Po svogūnų kaukės taip pat nelieka kvapo,tačiau jei netyčia sulytų,tai tada jau ne kas. Tad nuspręsta penktadienis ir šeštadienis česnakų diena  laugh.gif

Kas isbandysit, parasykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siuzan @ 2006 03 05, 01:04)
man neseniai buvo operacija po jos labai slenka plaukai, mau jei taip toliau reikes peruko, gal kas zinot Kaune kur yra geru peruku? doh.gif

Gal pades wink.gif

http://www.supermama...showtopic=68600
Atsakyti
Apsigalvojau,nebandysiu.Po medaus su citrina irkt. kaukės plaukai kažkokie keisti patapo,tai bijau,kad nebūtų išvis šakės.Bus plaukai baisūs ir plius smirdės.. doh.gif
Atsakyti