Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Nepamenu kurioj temoj,bet buvo pagirta kaukė iš medaus,kiaušo,citrinos sulčių ir ricinos aliejaus(na kažkas tokio).Tai va,pabandžiau aš tą kaukę. Vaikščiojau išsitepus kokias 2 valandas,tada nusiploviau su šampūnu ir po to truputis balzamo užsitepliojau.Nusausinau plaukus,išsivinioju,o plaukai kažkaip styro,pasivėlę,atrodo tokie kaip sausoki,žodžiu užsipilkit citrinos ir pamatysit kas bus. Galvojau,kad gal per daug citrinos sulčių pripyliau.NA vėl sušlapinau galvą ir balzamo šį kart pritepiau kaip reikiant.Na va tada buvo itas reikalas,galva kaip galva. Tai tokie atsiliepimai.Ir pati dabar nežinau ar ryžtis antrai procedūrai ar nusipirkti kokią kaukę vien dėl to,kad tepasi maloniau.
Dėl poveikio jokių atsiliepimų nerašau,nes po vieno karto plaukams jokio poveikio nematau. Tiesiog ką norėjau parašyt,kad procedūra kažkokia nelabai maloni.O gal tai grožio auka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 03 04, 17:06)
Nepamenu kurioj temoj,bet buvo pagirta kaukė iš medaus,kiaušo,citrinos sulčių ir ricinos aliejaus(na kažkas tokio).Tai va,pabandžiau aš tą kaukę. Vaikščiojau išsitepus kokias 2 valandas,tada nusiploviau su šampūnu ir po to truputis balzamo užsitepliojau.Nusausinau plaukus,išsivinioju,o plaukai kažkaip styro,pasivėlę,atrodo tokie kaip sausoki,žodžiu užsipilkit citrinos ir pamatysit kas bus. Galvojau,kad gal per daug citrinos sulčių pripyliau.NA vėl sušlapinau galvą ir balzamo šį kart pritepiau kaip reikiant.Na va tada buvo itas reikalas,galva kaip galva. Tai tokie atsiliepimai.Ir pati dabar nežinau ar ryžtis antrai procedūrai ar nusipirkti kokią kaukę vien dėl to,kad tepasi maloniau.
Dėl poveikio jokių atsiliepimų nerašau,nes po vieno karto plaukams jokio poveikio nematau. Tiesiog ką norėjau parašyt,kad procedūra kažkokia nelabai maloni.O gal tai grožio auka?  biggrin.gif



Man irgi nepatinka namines kaukes, kazkaip ypatingo poveikio nepastebejau g.gif
Atsakyti
Man labai padejo Vichy ampoles nuo slinkimo moterims + Vichy sampunas nuo slinkimo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 03 04, 20:09)
Man labai padejo Vichy ampoles nuo slinkimo moterims + Vichy sampunas nuo slinkimo.  thumbup.gif

Tu senesniu sunaudojau visa kursa - 0 poveikio. Nebent situ naujesniu geresnis poveikis, bet kadangi anos nepadejo tai situ kazkaip nenoriu pirkt doh.gif
Atsakyti
Man tai jokie vitaminai nepadejo nuo slinkimo,kaip slinko,taip slenka.Dar kol kas pliku vietu nesimato,tai ir thumbup.gif
Atsakyti
man neseniai buvo operacija po jos labai slenka plaukai, mau jei taip toliau reikes peruko, gal kas zinot Kaune kur yra geru peruku? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 03, 11:44)
O koki sampuna naudoji? Patarciau Pregaine naudot tokiu atveju, jis skirtas ir galvos odai ir nuo slinkimo. Labai tinka naudoti juos kartu. Gal kiek nuims ta niezuli. O jei labai jau blogai, tai tas vietas, patepk nakciai Advantano  arba hydrokortizono tepalais, as visada jais tepu kai oda sudirgsta po plauku dazymo.
Del grifkos g.gif  Siaip sako, kai ilgai ir toj pacioj vietoj nesiojamas praskiepas, toj vietoj prareteja plaukai. Tai gal del to g.gif  Nes nuo fenavimu ir tampymu tai kencia plaukai, bet visko gali but...



šiaip daba stengiuos karts nuo karto keisti grifkutės krypti, sklastiumą.
o dabar sakyk, kur yra tų šampūnų pirkti ir tepaliukų, kur rašei? tikiuos, kad to šampūno nėra tokia didelė kaip losvojo regaine?
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2006 03 06, 08:05)
šiaip daba stengiuos karts nuo karto keisti grifkutės krypti, sklastiumą.
o dabar sakyk, kur yra tų šampūnų pirkti ir tepaliukų, kur rašei? tikiuos, kad to šampūno nėra tokia didelė kaip losvojo regaine?

Sampuno pregaine yra pirkti beveik visose vaistinese, kaina apie 18Lt.
Tepaliuku - advantano tai irgi visose vaistinese, o kaina tai jauciu kokia apie 20Lt. Kaip del hydrokortizono nezinau, turetu but vaistinese, bet atsimenu paskutini karta kai pirkau teko papluseti kol radau, kaina lyg apie 10Lt.
Atsakyti
Norejau Cemeryciu vandens nusipirkti, bet pasirodo jo nebeveza i vaistines... verysad.gif verysad.gif Jei kas kur vilniuj dar suras kur parduoda netyciom, praneskit... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusse-Musse @ 2006 03 06, 21:07)
Norejau Cemeryciu vandens nusipirkti, bet pasirodo jo nebeveza i vaistines...  verysad.gif  verysad.gif  Jei kas kur vilniuj dar suras kur parduoda netyciom, praneskit...  ax.gif


Manau, kad ir šito gero galima gauti Kalvarijų turguje pas bobulkas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusse-Musse @ 2006 03 06, 23:07)
Norejau Cemeryciu vandens nusipirkti, bet pasirodo jo nebeveza i vaistines...  verysad.gif  verysad.gif  Jei kas kur vilniuj dar suras kur parduoda netyciom, praneskit...  ax.gif

Kas tas Cemeryciu vanduo? Tu plaukams ji naudoti nori? Koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 03 04, 20:50)
Tu senesniu sunaudojau visa kursa - 0 poveikio. Nebent situ naujesniu geresnis poveikis, bet kadangi anos nepadejo tai situ kazkaip nenoriu pirkt doh.gif

Hmmm, keista, man tai 1 dezute padejo. Gal tavo labai stipriai slinko?
Atsakyti