Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Jus neissivaizduojat,kox dziaugsmas,kai nustoje slinke plaukai.negaliu patiket clap.gif thumbup.gif laugh.gif wub.gif Visoms linkiu to clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 02 13, 11:01)
Jus neissivaizduojat,kox dziaugsmas,kai nustoje slinke plaukai.negaliu patiket clap.gif  thumbup.gif  laugh.gif  wub.gif Visoms linkiu to clap_1.gif


Prašom plačiau apie gydyma g.gif:
Atsakyti
Man visai nieko ampulės Rising nuo plaukų slinkimo,taip pat su proteinais stiprinimui.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 13, 21:49)
Prašom plačiau apie gydyma g.gif:

Na as jau anxciau aprasiau,ka naudojau.Bet manau didziausia aciu reiktu sakyt ZIBALUI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2006 02 14, 22:06)
Na as jau anxciau aprasiau,ka naudojau.Bet manau didziausia aciu reiktu sakyt ZIBALUI thumbup.gif

O man žibalas nelabai patiko... Man patinka kai plaukai jaučiasi stori, o žibalas padarė juos kažkokius be formos, tokius tarsi skystesnius doh.gif:
Atsakyti
sveikos,
gal galite kas parekomenduoti kas nors gerus vitaminus nuo plaukų slinkimo? Gėriau kažkada silicį, tai nieko jis man nepadėjo schmoll.gif BIONAl taip pat schmoll.gif Gal kas gėrėt AM Way firmos vitaminus?? mano bendradarbė labai gyrė juos, sakė kad jos sesei labai padėjo.
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 02 20, 15:16)
sveikos,
gal galite kas parekomenduoti kas nors gerus vitaminus nuo plaukų slinkimo? Gėriau kažkada silicį, tai nieko jis man nepadėjo  schmoll.gif  BIONAl taip pat  schmoll.gif Gal kas gėrėt AM Way firmos vitaminus?? mano bendradarbė labai gyrė juos, sakė kad jos sesei labai padėjo.



manau am way firmos geri turi buti vitaminai. nes ir kiti vaistai ju geri. aplamai viskas tos firmos gerai.
o as naudoju 3 men Anacaps vitaminus. tiesa ju kaina didele. bet nemanau kad bus didesne nei am way. man jie geri. anksciau ir visokiu esu isgerus ir niekas nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2006 02 20, 17:03)
manau am way firmos geri turi buti vitaminai. nes ir kiti vaistai ju geri. aplamai viskas tos firmos gerai.
o as naudoju 3 men Anacaps vitaminus. tiesa ju kaina didele. bet nemanau kad bus didesne nei am way. man jie geri. anksciau ir visokiu esu isgerus ir niekas nepadejo.

okur ju yra pirkti? kiek jie kainuoja? Ir padeda?
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2006 02 20, 17:03)
manau am way firmos geri turi buti vitaminai. nes ir kiti vaistai ju geri. aplamai viskas tos firmos gerai.
o as naudoju 3 men Anacaps vitaminus. tiesa ju kaina didele. bet nemanau kad bus didesne nei am way. man jie geri. anksciau ir visokiu esu isgerus ir niekas nepadejo.


biggrin.gif Amway - vienas žodis smile.gif
Jie labai giriasi, kad tik jie gamina natūralius vitaminus, tačiau tikrai vaistinėse rasit kur kas pigesnių analogų... Tikrai vitaminai neblogi, tačiau man Perfectil kur kas labiau patiko nei jų analogiški ir kaina kur kas priimtinesnė...
Be to, Amway vitaminų galima įsigyti tik per platintojus. IR dar vienas dalykas - Lietuvoje jie neregistruoti.JEi kas netiktų - nelabai galėsi ir pasiskūsti mirksiukas.gif
Ir Amway tikrai vaistų negamina wink.gif
Beje, vien vitaminai nepadės sustabdyti slinkimo. reikia ir išoriškai ką nors vartoti. Nuo vitaminų poveikis tik po poros mėnesių jaučiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2006 02 20, 16:03)
manau am way firmos geri turi buti vitaminai. nes ir kiti vaistai ju geri. aplamai viskas tos firmos gerai.
o as naudoju 3 men Anacaps vitaminus. tiesa ju kaina didele. bet nemanau kad bus didesne nei am way. man jie geri. anksciau ir visokiu esu isgerus ir niekas nepadejo.



AMWAY vaistu negamina


Atsakyti
rasver jie kainuoja 78 lt, ir pirkti ju yra tik spa grozio centruose. man lyg ir padejo. juos reikia naudoti 3 men. maziausiai.
Atsakyti
as panaudojau jau turbut visas imanomas priemones plauku slinkimui sustabdyti, bet man niekas nepadeda schmoll.gif o kaip nusobodo rinkti paskui save plaukus, kuriu pilna visur. doh.gif vonioje kai pasisukuoju, tai paskui visa sauja prirenku iskritusiu plauku. verysad.gif geriu dabar vitaminus, ir tikiuosi, kad neliksiu plika artimiausiu metu rolleyes.gif
Atsakyti