Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Vienu metu man irgi labai slinko plaukai, tai nusipirkau "FITOVAL" sampuna, skirta problematiskiems plaukams, tokioj bordinej dezutej.... na, panaudojus ji, plaukai labai atsigavo, dabar tokie minkstuciai, svelnuciai ir, aplamai, pagerejo visu plauku struktura, o, svarbiausia- nebeslenka thumbup.gif Ji reikia gerai "isputinti", imasazuoti i plaukus, i plauku saknis, palaikyti 10min. ir po to nuplauti vandeniu.... Nezinau, man jis labai padejo, tai dabar ji ir naudoju thumbup.gif

P.S. Taip pat kartas nuo karto naudoju ir "Dzintars" aliejuka su arbatmedzio aliejumi... ji jau naudoju labai senai..... irgi gerina plauku struktura, tinka nuo pleiskanu, plauku slinkimo, sausiems, pazeistiems plaukams, skatina plauku augima... irgi super dalykelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 11 vasario 2006 - 13:49
DAr skaičiau, kad sveika į naudojamą šampūną įlašinti eterinio arbatmedžio arba rozmarinų eterinio aliejaus. Tik aišku reikia geros kokybės, o ne prasto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 02 11, 13:45)
Vienu metu man irgi labai slinko plaukai, tai nusipirkau "FITOVAL" sampuna, skirta problematiskiems plaukams, tokioj bordinej dezutej.... na, panaudojus ji, plaukai labai atsigavo, dabar tokie minkstuciai, svelnuciai ir, aplamai, pagerejo visu plauku struktura, o, svarbiausia- nebeslenka thumbup.gif  Ji reikia gerai "isputinti", imasazuoti i plaukus, i plauku saknis, palaikyti 10min. ir po to nuplauti vandeniu.... Nezinau, man jis labai padejo, tai dabar ji ir naudoju thumbup.gif

P.S. Taip pat kartas nuo karto naudoju ir "Dzintars" aliejuka su arbatmedzio aliejumi... ji jau naudoju labai senai..... irgi gerina plauku struktura, tinka nuo pleiskanu, plauku slinkimo, sausiems, pazeistiems plaukams, skatina plauku augima... irgi super dalykelis thumbup.gif



aš lygiai tokias priemones dabar naudoju mirksiukas.gif ...kol kas lyg ir padeda, bet vistiek dar slenka..
tikiuosi taip pades kaip tau thumbup.gif gaila kad kas vienam tinka, kitam gali ir visai netikti
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 11, 13:53)
DAr skaičiau, kad sveika į naudojamą šampūną įlašinti eterinio arbatmedžio arba rozmarinų eterinio aliejaus. Tik aišku reikia geros kokybės, o ne prasto  ax.gif


O ka tarkim arbatmedzio aliejus padaro plaukams? As turiu naturalaus aliejuko, bet jis kiek zinau daugiau dezinfekacinio poveikio g.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 02 11, 14:43)
aš lygiai tokias priemones dabar naudoju mirksiukas.gif ...kol kas lyg ir padeda, bet vistiek dar slenka..
tikiuosi taip pades kaip tau  thumbup.gif gaila kad kas vienam tinka, kitam gali ir visai netikti



smile.gif O kiek laiko tu naudoji si sampuna?
Man nustojo slinkti plaukai po kokio pusantro menesiuko naudojimo...
Na jo, kartais kas tinka vienam, gali netikti kitam smile.gif , bet tikiuosi, kad ir tau viskas susitvarkys... 4u.gif
Atsakyti
o man labai nuo slinkimo padejo DR.KURT WOLFF Alpecin Medicinal SPECIAL losjonas nuo plauku slinkimo thumbup.gif bet jau kvapelis tau uhhh... kazkokiu amoniaku dvelkia ar dar kazkuo, bet rezultatus pastebejau po mazdaug dvieju savaiciu, karts nuo karto profilaktiskai panaudoju, bet pastebejau, jei tik kokius 4 trinkimus jo nenaudoju, vel plaukai kuokstais krenta sad.gif o pirkau eurovaistinej, mokejau apie 14 Lt, jo yra 200ml, reik issiplovus galva imasazuot i saknis, nuskalaut nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2006 02 11, 21:01)
o man labai nuo slinkimo padejo DR.KURT WOLFF Alpecin Medicinal SPECIAL losjonas nuo plauku slinkimo thumbup.gif bet jau kvapelis tau uhhh... kazkokiu amoniaku dvelkia ar dar kazkuo, bet rezultatus pastebejau po mazdaug dvieju savaiciu, karts nuo karto profilaktiskai panaudoju, bet pastebejau, jei tik kokius 4 trinkimus jo nenaudoju, vel plaukai kuokstais krenta sad.gif o pirkau eurovaistinej, mokejau apie 14 Lt, jo yra 200ml, reik issiplovus galva imasazuot i saknis, nuskalaut nereikia.

Siandien ji kaip tik ir nusipirkau, siaip kiek esu visko naudojus, tai man vienintelis kas realiai padejo tai regaine 5proc., ji ir ejau pirkt, bet kadangi nebuvo jo tai pasiule sita pabandyt - tepsiu kiekviena diena ziuresiu kaip bus bigsmile.gif O kvapas tai man visai nieko ax.gif
Atsakyti
As ir naudoju Alpecin Medicinal Forte Intensive Scalp&Hair Tonic riebiai galvos odai,kuri sukelia pleiskanas ir plauku slinkima.Neziurint,kad tikrai stiprus,aitrus kvapas,man sis tonikas ir be galo patinka.Bent jau problema issprendzia,kol ja naudoju
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2006 02 11, 21:15)
O ka tarkim arbatmedzio aliejus padaro plaukams? As turiu naturalaus aliejuko, bet jis kiek zinau daugiau dezinfekacinio poveikio  g.gif


Aktyvina galvos kraujotaką taip stiprindamas šaknis.
Atsakyti
kiek cia skaiciau ir is savo draugiu esu girejusi, tai kiekvienam tinka skirtingos priemones.
noriu parekomeduoti kelis tinklalapius, kuriuose aprasomos priezastys ir budai plauku slinkimui gydyti:

www.sveikas.lt
www.sveikaszmogus.lt
www.ligos.lt
www.medicine.lt

nuo saves galiu prideti, kad padeda skalavimas vaistazolemis, galvos masazavimas pirstu galiukais, vitaminai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2006 02 11, 21:43)
Siandien ji kaip tik ir nusipirkau, siaip kiek esu visko naudojus, tai man vienintelis kas realiai padejo tai regaine 5proc., ji ir ejau pirkt, bet kadangi nebuvo jo  tai pasiule sita pabandyt - tepsiu kiekviena diena ziuresiu kaip bus bigsmile.gif O kvapas tai man visai nieko ax.gif



zinau as ir naudoju regaine 5 proc. jau gal kokius du menesius. bet dar kol kas nieko nepastebejau, niekas dar nesikala, nera eziuko, kurio taip ieskau ir laukiu. nu bet gal dar reik palaukt.
o kaip tau, po kiek laiko pradejo dygti plaukiukai?
Atsakyti
Dabar turiu Yves Rocher Phytum active šampūną nuo slinkimo. Atsiliepimus kaip ten jie sustiprėjo parašysiu ax.gif Kol kas jis man patinka. Labai švelnučiai plaukučiai ir be balzamo.
Atsakyti