Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

galiu pasakyt, kad as kazkada darydavausi svogunu kaukes labai seniai, tai kai nuejau po kiek laiko pas kirpeja nuejau (sruogeles sviesinau), tai visa kirpyklapasmirdo mano svogunais, taip geda buvo, kad nuo to laiko nenaudoju tokiu kaukiu, nei svoguno, nei cesnako. O plaukai tikrai sustipreja po ju, jei nebaisus kvapas gali drasiai naudot, tik reikia ilgesni laika, nuo vienos nepajusi labai kzkokio pagerejimo
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 02 02, 17:48)
na nejaugi dar niekas neisbandet tos stebuklingos kaukes su svogunais?g.gif

Bandėm, bandėm doh.gif
Poveikio neatsimenu, bet užtai smarvę - wacko.gif
Patarčiau ją darytis, tik trumpaplaukems, nes ilguose plaukuose, manau, daug
ilgiau ta smarvė laikosi, o jei dar kažkam, ypač "stipriosios" lyties atstovui,
po nosim pakedensit - gali ir neatlaikyt ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2006 02 02, 17:48)
na nejaugi dar niekas neisbandet tos stebuklingos kaukes su svogunais?g.gif

Bandziau ir as.Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, svogunu smarve gal puse metu laikesi, uztekdavo plaukams nors truputi sudrekti nuo kokio lietaus ir vsio wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 02 02, 22:56)
galiu pasakyt, kad as kazkada darydavausi svogunu kaukes labai seniai, tai kai nuejau po kiek laiko pas kirpeja nuejau (sruogeles sviesinau), tai visa kirpyklapasmirdo mano svogunais, taip geda buvo, kad nuo to laiko nenaudoju tokiu kaukiu, nei svoguno, nei cesnako. O plaukai tikrai sustipreja po ju, jei nebaisus kvapas gali drasiai naudot, tik reikia ilgesni laika, nuo vienos nepajusi labai kzkokio pagerejimo



QUOTE(Quba @ 2006 02 03, 00:12)
Bandėm, bandėm  doh.gif
Poveikio neatsimenu, bet užtai smarvę -  wacko.gif
Patarčiau ją darytis, tik trumpaplaukems, nes ilguose plaukuose, manau, daug
ilgiau ta smarvė laikosi, o jei dar kažkam, ypač "stipriosios" lyties atstovui,
po nosim pakedensit - gali ir neatlaikyt  ohmy.gif



QUOTE(Shalimar @ 2006 02 03, 08:27)
Bandziau ir as.Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, svogunu smarve gal puse metu laikesi, uztekdavo plaukams nors truputi sudrekti nuo kokio lietaus ir vsio wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif  wacko.gif

nu nesamone lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažkur jau rašiau, kad Cutirin Bio+ Šampūnas ir losijonas Energeen serijos man labai patiko. Po mėnesio naudojimo pasirodė "ežiukas" Plaukai žyniai sustiprėjo.
Tiko geriau nei ampulės (naudojau LAkme ir O'Rising) ir kainavo pigiau. DAbar naudoju dar vieną kursą.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 10, 22:23)
Kažkur jau rašiau, kad Cutirin Bio+ Šampūnas ir losijonas Energeen serijos man labai patiko. Po mėnesio naudojimo pasirodė "ežiukas" Plaukai žyniai sustiprėjo.
Tiko geriau nei ampulės (naudojau LAkme ir O'Rising) ir kainavo pigiau. DAbar naudoju dar vieną kursą.


Jadzka, o kas per šampūnas, kur perki? Man plaukai vis paslinkinėja, tai bandau visokias priemones... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 10, 23:52)
Jadzka, o kas per šampūnas, kur perki? Man plaukai vis paslinkinėja, tai bandau visokias priemones... g.gif

Perku Eurovaistinėj. KAina 20+ Lt. gal iki 25 Lt. PAskutinį kartą prie buvusio vaikų pasaulio pirkau.
Beje, girdėjau gerų atsiliepimų apie Yves Rocher priemones nuo plaukų slinkimo (jų parduotuvė yra universalinėj). Laukiu šampūno, turėjo lauktuvių parvežti man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 10, 22:56)
Perku Eurovaistinėj. KAina 20+ Lt. gal iki 25 Lt. PAskutinį kartą prie buvusio vaikų pasaulio pirkau.
Beje, girdėjau gerų atsiliepimų apie Yves Rocher priemones nuo plaukų slinkimo (jų parduotuvė yra universalinėj). Laukiu šampūno, turėjo lauktuvių parvežti man ax.gif


Ačiū. 4u.gif
Kaip tik baigiu porą papigiajskų rusiškų - baltarusiškų šampūnų, galvoju vėl kokį mandresnį įsigyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 11, 00:11)
Ačiū.  4u.gif
Kaip tik baigiu porą papigiajskų rusiškų - baltarusiškų šampūnų, galvoju vėl kokį mandresnį įsigyt smile.gif


Man tai praktiškai tas pats išeina, tiesiog gerųjų šampūnų pilu mažiau, tipo taupau smile.gif))) Tai tikrai ne ką brangiau nei maximiniai. smile.gif
losionas taip atrodo:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 10 vasario 2006 - 23:16
Taip, tie brangesnieji - dažniausiai ir skalsesni. Ilgai naudojau O'Rising šampūną nuo slinkimo, tai gavau net buteliuką specialų - šampūnui pusiau su vandeniu atskiest. Ilgam to buteliuko užtekdavo, kai vienam plovimui įsipildavau tik 5-8 ml gryno šampūno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 11, 00:17)
Taip, tie brangesnieji - dažniausiai ir skalsesni. Ilgai naudojau O'Rising šampūną nuo slinkimo, tai gavau net buteliuką specialų - šampūnui pusiau su vandeniu atskiest. Ilgam to buteliuko užtekdavo, kai vienam plovimui įsipildavau tik 5-8 ml gryno šampūno smile.gif


O'Rising ir aš turėjau thumbup.gif: tą su aha rugštim, nuo plaukų slinkimo. tikrai kad patiko mano plaukučiams.
Atsakyti
Stebuklas.Pradeo plaukai beveik visiskai neslinkt laugh.gif Ir taip staigiai pagerejimas.Galiu pasakyt kokias priemones naudojau,bet jos nei, brangios nei ka:
first.gif Natur Vital sampūnas riebiem plaukam nuo slinkimo.~18lt
second.gif Skalavau azuolo zieves ir ajeru nuovirais
third.gif LC2 scalp activator ~40lt

Taip pat ilga laika naudojau kosmetini zibala su vitaminais A ir E.Kazkaip manau jog jis man butent ir padejo. thumb_yello.gif

Na aisku,galiuku tepimas nepades nuo slinkimo,bet jie taip pat pagrazejo.O naudoju AVON seruma plauku galiukam,DZINTARS aliejuka.Tai vat,sekmes ,merginos , priziurint plaukucius
flirt.gif
Atsakyti