Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(kleopatra25 @ 2006 01 31, 14:45)
man taip jos nė kiek nepadėjo, nors ir nemažai jų sutepliojau  g.gif  g.gif  jau daug geriau lakme  thumbup.gif nusipirkt- nors ir daug brangiau, bet padeda ir reikia mažiau. man užteko keturių ampulyčių ir plaukai gerokai apstojo slinkt  4u.gif


Na jų intensyviai ieškau. pakolkas buvau keletoje Sarmos parduotuvių, bet net jų nebuvo... bandysiu šturmuoti Camelia vaistines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 01 31, 14:48)
Na jų intensyviai ieškau. pakolkas buvau keletoje Sarmos parduotuvių, bet net jų nebuvo... bandysiu šturmuoti Camelia vaistines smile.gif


aš tai papraščiausioje vaistinėje šalia namų nusipirkau. o kai kitą kart neturėjo- užsakė ir po savaitės vėl nusipirkau. ax.gif ax.gif aš iš kart nepirkau visos dėžutės, o po kelias. drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu nezinau, man tos lakme priemones visai nepadejo. Po narkozes buvo taip pradeje slinkt plaukai, kad jau maniau plika liksiu blink.gif , ko tik neisbandziau... Buvau net Vytauto pr. esancioje gydykloje plauku tyrtis, ten ejau kelis kartus proceduroms, dare su Lendan firmos ampulem, ten dar pildavo kazkokio ekstrakto, paskui profilaktiskai naudojau sampuna ir nusipirkus buvau paprastu apmuliu (ta prasme ekstrakto nepyliau) nu ir ka, apstojo slinkimas thumbup.gif . Nors dabar vis nusiperku pregaine sampuna, man jis labai geras
Atsakyti
labai slenka plaukai ir dar luzineja,viska isbandziau,nepadeda. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(alina55 @ 2006 01 31, 20:22)
labai slenka plaukai ir dar luzineja,viska isbandziau,nepadeda. verysad.gif



slinkimo priežastys įvairios gali būti, o jau lūžinėjimas.... sausas ir pažeistas plaukas. daug vitaminų ir daug kaukių. mažiau džiovinti fenu, dažyti.
Atsakyti
Širše, kažkuri tavęs klausė apie plaukų tyrimus (kiek supratau tu juos darei). Kokia ten procedūra? Kiek maždaug kainuoja? Iš karto pasako nuo ko slenka? g.gif
Atsakyti
zinot mamytes mane irgi tokia beda kankina jau nuo pat gimdymo,manau kad kol maitinsiu,tol ji ir nesibaigs sad.gif
Atsakyti
nius...buvau šiandien kirpykloj... ax.gif
ir labai rekomendavo nusipirkti šampūną slenkantiems plaukiukams... arba atstatantį kokį tai... rolleyes.gif

gal galite patarti kokį?... tik turiu tokią problemą dar...mano plaukiukai šiaip gana sausi, bet va, šaknys jų....labai greitai susiriebaluoja, teisingiau, labai greitai jie man sukrenta...
dabar noriu gero šampūno,kad ir brangaus bigsmile.gif

gal ka galite pasakyti apie wella profesionalios linijos šampūnus (kvardratiniai tokie buteliukai,pilki-balti...)? labai jau man jį norėjo įpiršti...bet esu turėjusi tokį dažytiem, tei man nelabai patiko....
ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 02 01, 20:42)
nius...buvau šiandien kirpykloj... ax.gif
ir labai rekomendavo nusipirkti šampūną slenkantiems plaukiukams... arba atstatantį kokį tai... rolleyes.gif

gal galite patarti kokį?... tik turiu tokią problemą dar...mano plaukiukai šiaip gana sausi, bet va, šaknys jų....labai greitai susiriebaluoja, teisingiau, labai greitai jie man sukrenta...
dabar noriu gero šampūno,kad ir brangaus bigsmile.gif

gal ka galite pasakyti apie wella profesionalios linijos šampūnus (kvardratiniai tokie buteliukai,pilki-balti...)? labai jau man jį norėjo įpiršti...bet esu turėjusi tokį dažytiem, tei man nelabai patiko....
ačiū už patarimus 4u.gif

Bendradarbei užrodžiau ir ji nusipirko O'Rising šampūną bei ampules. Tai jau kelintą kart vis padėkavoja-plaukai nustojo slinkt. Šampūno kaina apie 32 lt, bet jis koncentruotas, reikia su trupučiu vandens skiesti, ampulės kaina apie 6 lt. Ji sunaudojo 12 ampulių, taip patarė vaistininkė. Parsiduoda Eurovaistinėj ir Fama vaistinėse. Man pačiai irgi padėjo, nors ampules naudojau nereguliariai, gal 10 vnt. sutepiau. O vitaminus dar prieš slenkant plaukams ir po to, naudojau labai gerus-Vitamax, gėriau ilgiau vos ne metus, bet neapsaugojo nuo plaukų slinkimo, nors anotacijoj parašyta, kad kaip tinka ir slenkant plaukam. Taip kad esant tokiai bėdai nereikia manyt, kad plaukai nustos slinkt, kai pradėsit gert vitaminus.
Yra šampūnų, kurie tinka atseit sausiems plaukų galiukams, bet riebiai galvos odai. Nu aš tai niekaip nesuprantu, kaip tas šampūnas gali būt toks protingas, kad pats susirastų reikiamas vietas ir pataisytų-kur reikia padrėkintų ar pariebintų, o kur reikia-pasausintų.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2006 02 02, 15:04)
Bendradarbei užrodžiau ir ji nusipirko O'Rising šampūną bei ampules. Tai jau kelintą kart vis padėkavoja-plaukai nustojo slinkt. Šampūno kaina apie 32 lt, bet jis koncentruotas, reikia su  trupučiu vandens skiesti, ampulės kaina apie 6 lt. Ji sunaudojo 12 ampulių, taip patarė vaistininkė. Parsiduoda Eurovaistinėj ir Fama vaistinėse.  Man pačiai irgi padėjo, nors ampules naudojau nereguliariai, gal 10 vnt. sutepiau. O vitaminus dar prieš slenkant plaukams ir po to, naudojau labai gerus-Vitamax, gėriau ilgiau vos ne metus, bet neapsaugojo nuo plaukų slinkimo, nors anotacijoj parašyta, kad kaip tinka ir slenkant plaukam. Taip kad esant tokiai bėdai nereikia manyt, kad plaukai nustos slinkt, kai pradėsit gert vitaminus.
Yra šampūnų, kurie tinka atseit sausiems plaukų galiukams, bet riebiai galvos odai. Nu aš tai niekaip nesuprantu, kaip tas šampūnas gali būt toks protingas, kad pats susirastų reikiamas vietas ir pataisytų-kur reikia padrėkintų ar pariebintų, o kur reikia-pasausintų.


ačiū tau už informciją 4u.gif
esu meginus tokių "protingų" šampūnų, kaip tiu sakai lotuliukas.gif nius, neblogai buvo plaukiukams...bet ir nebuvo nerealaus kažkokio poveikio ax.gif

o šampūną slenkantiems plaukiukams man rekomendavo, kad skatintų augimą ir kad sustiprėtų smile.gif jie man, ačiū Dievui, bent jau neslenka bigsmile.gif
vitaminus geriu tuos pačius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 02 01, 08:19)
Širše, kažkuri tavęs klausė apie plaukų tyrimus (kiek supratau tu juos darei). Kokia ten procedūra? Kiek maždaug kainuoja? Iš karto pasako nuo ko slenka? g.gif


kainavo apie 80 lt plius minus pora litu. o iki pacio galo nelabai gali pasakyti del ko slenka. didziausia tikimybe del harmonu, ir liepia juos pasidaryti. ju nesidariau nes dar nezinau kur, ner kada. o plauku tyrimas tai toks: israuna apie 40 plauku ir kisa po mikroskopu. ziuri kiek jis pazeistas, kokia saknis, koks gyvenimo laikas jos. ir dar ten visokiais nezinomais zodziais sneka. o tie israuti plaukai atauga, nes juos kazkaip kitaip israuna, nera problemu kad ataugtu. aiskinasi del paveldimumo ar gimineje dar kam nors taip yra. nu zodziu bando kazka isisaiskinti.
Atsakyti
na nejaugi dar niekas neisbandet tos stebuklingos kaukes su svogunais?g.gif
Atsakyti