Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Smilgel @ 2006 01 30, 14:28)
Pasižiurėk kokoj kitoj vaistinei, nes šiaip tai esu pirkusi skirtingose vaistinėse, daug kur būna mirksiukas.gif

Ir aš nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RuBy^ @ 2006 01 30, 21:58)
Ir aš nerandu  verysad.gif



aš prieš mėnesį pirkau lakme ampules su tuo "šoko" koncentratu farmos vaistinėj (tiesa ten spėju brangiau nei euro vaistinėj būdavo) g.gif
Atsakyti
va ir as daug ka isbandziau del tu plauku slinkimo, ir su naturaliu dilgeliu nuoviru skalavau, bet bent sioki toki rezultata rodo fitovalio kapsules ir losjonas ax.gif tikrai kazkas vyksta.
Sirse, o pas koki daktara ejai del to plauku slinkimo?
Atsakyti

Sirse, o pas koki daktara ejai del to plauku slinkimo?
[/quote]


as važiavau į Vilnių į spa grožio centrą. Nors sakė kažkur prie soboro ir kaune atlieka tuo tyrimus.
Atsakyti
Atleka atlieka Kaune tyrimus dėl plaukų slinkimo, mačiau net kelis kart skelbimus Kauno dienoje, tik kažkaip nekreipiau dėmesio kurioje vietoje tai atliekama. kažką draugė pernai minėjo, kad plaukų slinkimą gydėsi kauno Hipermaximoje esančiame salone, bet ten brangoka g.gif
Atsakyti
Ir mano plaukai eme stipriai slinkti,tai galvoju pirkti mamyciu isgirtas ampuoles su placenta ax.gif ziuresiu ar pades blush2.gif
Atsakyti
Man irgi slinko plaukai. Gėriau Fitoval kapsules. Efektas tikrai yra. Pagražėjo ir suvešėjo. Jį gerti reikia ilgokai, bent tris mėnesius.
Atsakyti
Geras šampūnas nuo plaukų slinkimo yra Dermena, thumbup.gif
Parduodamas vaistinėse, kaina ~30 lt.
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2006 01 31, 12:20)
Ir mano plaukai eme stipriai slinkti,tai galvoju pirkti mamyciu isgirtas ampuoles su placenta  ax.gif  ziuresiu ar pades  blush2.gif


Jei tai tos iš Eurokoso "Placent", tai galiu pasakyti, kad suvartojau apie 24 vnt., o plaukai kaip ėjo kuokštais taip ir eina g.gif
Atsakyti
O ta "Sulsena pasta" nuo slinkimo ar nuo pleiskanu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 01 31, 13:55)
O ta "Sulsena pasta" nuo slinkimo ar nuo pleiskanu? g.gif


Šiaip tai rašo, kad nuo pleiskanų. Bet tuo pačiu rašo berods, kad ir plaukų šaknis stiprina ir dar kažką daro.. tai sako,kad tinka ir nuo plaukų slinkimo g.gif Man pakolkas tai nepadėjo. Prisipažinsiu- ją naudoju nereguliariai. Galbūt todėl ir nepadėjo ax.gif Nes vis nerandu laiko išsitepusi tą kaukę ilgai vaikščioti. Su ampulėm papraščiau. Išsitrynei ir tvarka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 01 31, 13:41)
Jei tai tos iš Eurokoso "Placent", tai galiu pasakyti, kad suvartojau apie 24 vnt., o plaukai kaip ėjo kuokštais taip ir eina g.gif


man taip jos nė kiek nepadėjo, nors ir nemažai jų sutepliojau g.gif g.gif jau daug geriau lakme thumbup.gif nusipirkt- nors ir daug brangiau, bet padeda ir reikia mažiau. man užteko keturių ampulyčių ir plaukai gerokai apstojo slinkt 4u.gif
Atsakyti