Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

oi,aš irgi turiu šitą problemėlę verysad.gif Ir galiu konstatuoti, kad gan rimta.Niekas nepadeda.Buvau pas dermatologą,išrašė kažkokio tepalo - nepadėjo,tada išrašė-kažkokio skysčio, kad augtų plaukai - nepadėjo.Dariau žolelių kompresus - nepadėjo, plaunu šampūnu skirtu slenkantiems plaukams - nieko.Dabar užsisakiau kažkokių vaistų iš Italijos,kurie kažkam padėjo.Tikiuosi ir man padės verysad.gif
Atsakyti
Man slinko plaukai, kaip manau "nuo nervų" - tuo metu labai sunkų darbą dirbau, baisi įtampa ir pervargimas, gastritas ir pan. Slinko apie 3 metus su pertraukomis, apie kosmetines priemones ir tepalus nei nekalbu - tiek visko išbandžiau, tiek pinigų sukišau... doh.gif Vis tik didžiausias efektas būna, kai pavartoju 3 mėn. Perfectil papildus, o dabar atradau panašios sudėties pigesnius - Nutra Style, tai po poros mėnesių plaukai nebeslenka.
Atsakyti
Aga tik tiek kad as negimdzius. Skydliauke tyriausi(gaila bet dare tik vieno hormono tyrima) - teigia kad gerai viskas.
Gal tikrai labiau reiktu tiket svoguno galia:) reisk isbandyt...
Atsakyti
Strazdane ir saulyte79 pabandykit LAKME ampules nuo plaukų slinkimo "hair losss shock" user posted image jau ankčiau kažkur rašiau, kad man labai padėjo. ir forume yra nemažai gerų atsilepimų apie LAKME user posted image user posted image Man plaukai nustojo slinkti jau po dviejų kartų naudojimo, o naujų plaukų priaugo... user posted image
user posted image
Atsakyti
o man nuo slinkimo labai padeda sampunas pregaine, kai slinko istisai naudojau (tik truputi sausina plaukus), o dabar profilaktiskai i savaite karta isplaunu, tai kirpeja vis juokiasi, kad pas mane eziukas galvoj auga lotuliukas.gif
Atsakyti
na, man plaukai triuso juodai iki nestumo, nes vargino ginkl.problemos, o po gimdymo juodai atsigavo. pastebejau, kad slenka labiausiai pavasari ir rudeni ir tada kai stresas juodas. bet geriausiai padedavo cemeryciu vanduo( deja, jo vaistinese neber) ir svogunu sulciu kaukes, kiausinio ir konjako, taip pat geriau papildus su siliciu.
Atsakyti
Jo, svogunu kaukes liux, padeda juodai thumbup.gif ir nebijokit, kad po to smirdes, nieko nesmirdi, bandykit ir plaukai nustos slinke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2006 01 29, 09:11)
Strazdane ir saulyte79 pabandykit LAKME ampules nuo plaukų slinkimo "hair losss shock"


O kur jo gauti pirkti? g.gif
Euro vaistinėse lakme jau nebeprekiauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 01 30, 09:37)
O kur jo gauti pirkti? g.gif
Euro vaistinėse lakme jau nebeprekiauja ax.gif



O Camelia vaistinei buvai?
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 01 30, 08:37)
O kur jo gauti pirkti? g.gif
Euro vaistinėse lakme jau nebeprekiauja ax.gif


"Sarmoje" turėtų būti, nes jie Lakme produkcija prekiauja, tik nežinau dėl ampulių g.gif
Atsakyti
o man tai padėjo vitaminai, tiesa jų kaina doh.gif daug... ir losjonas kuris skatina augima ir stabdo plaukų slinkimą, kuris tikriausiai yra dėl harmonų audros. seniau visko ir aš išbandžiau, bet dabar tik matau efektą naudodama tai ką paskyrė daktarė, o ne pati visokį š... naudodama
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 01 30, 10:37)
O kur jo gauti pirkti? g.gif
Euro vaistinėse lakme jau nebeprekiauja ax.gif


Pasižiurėk kokoj kitoj vaistinei, nes šiaip tai esu pirkusi skirtingose vaistinėse, daug kur būna mirksiukas.gif
Atsakyti