Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

As geriau merz special draze ir naudojau sampuna su placenta specialiai nuo plauku slinkimo, pirkau vaistineje. Labai greit susitvarke.
Bet man plaukai slinko ne nuo gimdymo.
Atsakyti
Super thumbup.gif geras receptas nuo plaukų slinkimo yra toks:

1 arbat. š. varnalėšų aliejaus (būna Sarmoje ar vaistinėse)
1 arbat. š. medaus
1 arbat. š. kosmetinio žibalo su mielėmis
1 kiaušinio trynys.

Viską sumaišyti ir įtrinti šaknis, užsidėti kepuraitę, apsukti galvą šiltu rankšluoščiu ir palaikyti apie 30 min. Šią procedūrą daryti vieną kartą per savaitę. Tai daryti ne mažiau kaip tris mėnesius. Tada daryti pertrauką. Pamatysit, kaip pradeda ataugti tox plaukų ežiukas. Pati išbandžiau ir daug pažįstamų tai išbandė, visos labai patenkintos. Aišku, reikia tik užsiimti.

Sekmės:) smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man taip pat siaubingai slinko plaukai, kadangi aš turiu labaivešlius plaukus, tai nekreipiau dėmesio, bet taip slinko, kad po trijų mėn. apimtis sumažėjo per pus, tai buvau dideliam šoke. Pradėjau naudoti Fitoval šampuną slenkantiems plaukams ir Fitoval skystį plaukų slinkimą stabdantį, na jau kks mėn juos naudoju tai tikrai jau mažau slenka, jau nors ne kuokštais doh.gif Bet kaip dabar atauginėt pradėjo, kad kai nuėjau pas kirpėją tai ta vos šoko negavo, sakė dar taip gyvenime nematė, atrodo tai baisiai, nes kaip rašė kitos merginos tie trumpi stovi pasišiaušę, tai kaip netvarkingai arodo galva doh.gif O priekyje tiek atauga, kad jau darosi grifka kurios niekada net neturėjau doh.gif Na gal kaip nors atsistatys. Tiesa, man viena seka vaistininkė patarė galvą trinti čemeryčių vandeniu, jis rusų gamybos yra pirkti tik kaikuriose vietose kur prekiaujama rusiskais vaistais, tai jį taip pat naudoju, matyt užtai taip intensyviai dygsta nauji wub.gif
Reiks pabandyt ir cougar receptuką wub.gif
Atsakyti
man kaip lsinko plaukai taip ir tebeslenka, nors kokiu priemoniu tik nesiemiau doh.gif doh.gif doh.gif dabar jau puse menesio geriu fitovalio kapsules tris kart per diena. cia neseniai buvau uzejusi i sarma, ir kaip tik vyko akcija tyre plauko svoguneli, tai is trieju israutu plauku tik vieno svogunelis buvo normalus, kiti du nuploneje labai.... verysad.gif verysad.gif o draugei irgi labai slenka, tai pas ja visai sake be svoguneliu, labai pazeisti plaukai. sake nesvarbu kad atauga nauji plaukiukai, jei jis atauga toj vietoj kur iskrito silpnas plaukas tai ataugs dar silnpesnis.. nu vienu zodziu... totali depresija
Atsakyti
Man irgi visą laiką slinko plaukai.Tiek prieš gimdymą tiek po jo.Jau daug esu išbandžiusi ir niekas nepadeda g.gif
Reiks bandyti cougar receptuką, nes tie visi šampūnai ir kapsulės tai tik pinigų išmetimas doh.gif
Atsakyti
Tai ka merginos visoms plaukai susitvarke kad neberasot?
Prisiskaicius daugelio jusu patarimu(is tikruju nors pasisakau retai bet labaii daznai skaitau Jusu patarimus) isbandziau stai tokias priemones:
dzintars aliejuka,balzama-nemaciau didelio poveikio.
ampules O'Rising(5), apie 12 ampuliu su placenta-pastebejau kad uzaugo 5 plaukai:) - rezultatas nuvyle
Sulsena pasta, dilgeliu ekstrakta naudoju nuolat-tikiu kad siek tiek apmazina slinkima
Pries dvi savaites isigijau cemeryciu vandenelio, ir varnalesu aliejaus-jau po kokius 2 k. kiekvieno pabandziau. rezultato dar nesimato.
Hmz, kas dar.. Aij bandziau terliotis su svogunu, neistveriau, nes laiko daug uzima(gal kazkiek ir del kvapo..). su cesnaku nieko nesigavo, nes sulciu cesnakas turi tik sviezias..
Aga dar plaukus po visu terlioniu ant pabaigos perplaunu vandeniu i kuri ipilta acto..na plaukai zvilga labiau slysta(deja tik izdziuve, i slapius vis tiek neikisu nagu...)
Dar skaiciau apie mieliu gera poveiki plaukams..gal kada isbandysiu. taip pat labai noriu surast kur nusipirkt juoduju ridiku(darzoves), nes maximoj snipst nera. kazkaip manau kad butu efektas plaukams...
na salia viso to jau tris menesius geriu futura silici.
Na ir galutinai kokie rezultatai? plaukai vis dar slenka, gal kiek maziau. dazniausia ir gausiausiai slenka kai jau yra riebaluoti ir kai darau proceduras ir plaunu juos. nauju plauku siek tiek uzauge bet labaiii mazai ir galvos oda pro plaukus vis dar sviecia..progresas galetu but geresnis, nes palyginus su tuo kiek isslenka -uzauga mazaiiiii.. pats plaukas zvilga, atrodo sveikas(aij dabar biski gaila ima sauset, bet cia lengva patavrkyt zinau kareik daryt, tik laiko reik)...
na stai pasisakiau:) beje noretusi isbandyt naujus kokius vitaminus bet neapsisprendziu kokius.ypac kad vienom vieni vitaminai padeda kitoms ne(o kaip pabodo ieskojimo kelias)...
Atsakyti
Man taip pat niekas nepadeda slenka tiesiog kuokstais, zodziu baisu!!! Cia kazkur skaiciau, kad atseit pradeda slinkti kai baigi maitint, na man pradejo slinkt kai vaikuciuiu buvo 2 men, ir as vis dar maitinu (jam jau 3 men.) Zodziu nebezinau ka ir bedaryt schmoll.gif
Atsakyti
super kauke plaukams,kuri padeda nuo pirmo karto.
ispausti svogunu sulciu ir sumaisyti su 1-2 tryniais.istept galva ir palaikyt koki pusvalandi.paskui nuplaut su sampuno.
tikrai neissigaskit svogunu kvapo ir pasidaryki,pades iskart.
jau ne tik as isbandziau.
Atsakyti
paprastas stebuklingas receptukas,patikrintas jau ne viena karta.
irgi krisdavi tiesiog kuokstais.
svoguno sultis (isspaudziu per cesnakine),ir 1-2 kiausinio triniai.sumaisyt ir isteot saknis.palaikyt 30min ir nuplaut su sampuno.kvapo nebijokit,priemone super.padeda is pirmo karto.tikrai.pamatysit.
Atsakyti
Pacific Paskelbta Šiandien, 18:20
super kauke plaukams,kuri padeda nuo pirmo karto.
ispausti svogunu sulciu ir sumaisyti su 1-2 tryniais.istept galva ir palaikyt koki pusvalandi.paskui nuplaut su sampuno.
tikrai neissigaskit svogunu kvapo ir pasidaryki,pades iskart.
jau ne tik as isbandziau.

Sita recepata as irgi isbandziau. Padeda 100% thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birbiriuke: 27 sausio 2006 - 22:43
slenkant plaukams labai gerai padėjo papildas-kalcis-magnis-cinkas-vit c... aš pirkau iš rusiškų papildų. vadinosi-morskoj kalcij... beje, po gimdymo kai slinko-vartojau merc special draze tabletes-palengva, bet ežiukas sužėlė thumbup.gif Ir dar-plaukai gali žiauriai slinkti, jei metėt gerti kontraceptikus doh.gif kankinausi 1,5 metų... nelabai kas padėjo... išskyrus tą morskoj kalcij...
Atsakyti
QUOTE(ramuneda @ 2005 12 20, 20:30)
As kai pirma pagimdziau ,taip nuslinko kad palaidais plaukais negalejau vaikscioti,dabar po antro vel labai slinko kuokstais bet nusipirkau gelezies tothema ampoles po savaites pradejo mazeti ir dabar labai silpnai slenka ,patariu  kaip kirpeja nes tikrai yra nemazai moteru kurios skundziasi kad po gimdymo ne visi plaukai isslinke ataugo ypac kurios vyresnes gimde organizmui matyt sunkiau atsistatyti,manau nereikia laukti kol patys atsistatys,bet reikia jiems padeti pamaitinti ,o geriausias maistas per krauja. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Čia leidžiami vaistai? ax.gif
Atsakyti