Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 09, 06:01)
O man patinka Yves Rocher priemones. Ir be medicininio issilavinimo jas galima ivertinti dar pries perkant:  laboratorijose tyrimais irodyta, jog vartojant tas priemones pagal paskirti, atauganciu plauku skaicius padauges minimum 9 proc. Man patinka, kai imones produktus reklamuoja ne beveide reklama, o tyrimu duomenys thumbup.gif


Žinom kaip tie tyrimai atliekami biggrin.gif
Manęs neįtikina. Pati reklamos srityje dirbu, pati tai darau smile.gif
Mane labiau tikina rekomendacijos (draugų, giminių, daktarų ir t.t.t)
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 12 09, 13:31)
Žinom kaip tie tyrimai atliekami biggrin.gif
Manęs neįtikina. Pati reklamos srityje dirbu, pati tai darau smile.gif
Mane labiau tikina rekomendacijos (draugų, giminių, daktarų ir t.t.t)


Pritariu jadzkai drinks_cheers.gif
Jau nuo tų klaidinančių reklamų net vemti norisis <...raukšlės išlygėja jau po dviejų savaičių..> ir t.t., totalus briedas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 12 09, 13:31)
Žinom kaip tie tyrimai atliekami biggrin.gif
Manęs neįtikina. Pati reklamos srityje dirbu, pati tai darau smile.gif
Mane labiau tikina rekomendacijos (draugų, giminių, daktarų ir t.t.t)

Tiesa sakant, dabar pati susimasciau, kad visokiais reklaminiais triukais "maziau rauksliu per 2 savaites" netikiu, juolab juos dazniausiai atlieka pati firma, suinteresuota duomenimis. Ir tyrimu rezultatai "pastebejo, kad oda tapo lygesne" manes irgi netenkina. Juk tai labai subjektyvu, ir tai tera respondentu nuomone (o kur prasideda nuomones, ten atsiranda subjektyvumas), o ne rimti duomenys.
Bet kai tyrimus atlieka spec. nepriklausomos laboratorijos - rezultatams negaliu nieko prikist. Jei grizti prie Yves Rocher, jo veiksminguma pagyre draugas, nusipirkau, padejo ir man. Rekomendavau porai draugiu - padeojo ir joms. O cia dar tie duomenys juodu ant balto rolleyes.gif Na pasitikiu as jais, nors Tu ka 4u.gif
Atsakyti
man irgi buvo ta problema, taciau as naudojau tiek visokiu priemoniu, kad negaleciau isskirti vienos geriausios..plaukai jau nustojo slinkti ir sekmingai auga smile.gif tiek vitaminus geriau, tiek sampunus spec. kaukes naudojau. Patiko teebaum sampunas, kauke su alaus mielem
Atsakyti
Ir man slenka, gal prieš mėnesį kaip pradėjo, tai tiesiog kuokštais verysad.gif Tačiau pastebėjau, kad atauginėja thumbup.gif nes mažų plaukučių pilna galva.Jokių priemonių nesėmiau, bet manau praeis
Atsakyti
O man kaip pradejo slinkti po gimdimo, tai tik dabar nustojo......praejo jau 8 men., galvojau kad nupliksiu. biggrin.gif
Atsakyti
As kai pirma pagimdziau ,taip nuslinko kad palaidais plaukais negalejau vaikscioti,dabar po antro vel labai slinko kuokstais bet nusipirkau gelezies tothema ampoles po savaites pradejo mazeti ir dabar labai silpnai slenka ,patariu kaip kirpeja nes tikrai yra nemazai moteru kurios skundziasi kad po gimdymo ne visi plaukai isslinke ataugo ypac kurios vyresnes gimde organizmui matyt sunkiau atsistatyti,manau nereikia laukti kol patys atsistatys,bet reikia jiems padeti pamaitinti ,o geriausias maistas per krauja. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuneda @ 2005 12 20, 19:30)
As kai pirma pagimdziau ,taip nuslinko kad palaidais plaukais negalejau vaikscioti,dabar po antro vel labai slinko kuokstais bet nusipirkau gelezies tothema ampoles po savaites pradejo mazeti ir dabar labai silpnai slenka ,patariu  kaip kirpeja nes tikrai yra nemazai moteru kurios skundziasi kad po gimdymo ne visi plaukai isslinke ataugo ypac kurios vyresnes gimde organizmui matyt sunkiau atsistatyti,manau nereikia laukti kol patys atsistatys,bet reikia jiems padeti pamaitinti ,o geriausias maistas per krauja. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


kur ju ieskoti? 4u.gif
Atsakyti
po gimdymo siaubongai pradejo slinkti plaukai. isbandziau ivairiausias priemones, bet sustabde tiktai dilgeliu sampunas ir skalavimas nuplikytomis dilgelemis.
vakar buvau kirpykloj, tai kirpeja net aiktelejo, pamacius tiek daug mazu plauku.
Atsakyti
QUOTE(kalniene @ 2005 12 06, 17:47)
labutis

na man irgi neslenka.


na paprastai jei slenka, pradeda slinkti apie 3 -ią mėn po gimdymo, nors aišku kaip visada yra tų išimčių begalės. Man nėštumo metu neslinko visiškai, jau kaip džiaugiaus, nes deja plaukų gausumu nepasižymiu. Džiugina tik, kad jie sukas bei yra purūs, todėl atrodo daugiau smile.gif
Dabar jau su nerimu laukiu periodo po 3io mėn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuneda @ 2005 12 20, 19:30)
As kai pirma pagimdziau ,taip nuslinko kad palaidais plaukais negalejau vaikscioti,dabar po antro vel labai slinko kuokstais bet nusipirkau gelezies tothema ampoles po savaites pradejo mazeti ir dabar labai silpnai slenka ,patariu  kaip kirpeja nes tikrai yra nemazai moteru kurios skundziasi kad po gimdymo ne visi plaukai isslinke ataugo ypac kurios vyresnes gimde organizmui matyt sunkiau atsistatyti,manau nereikia laukti kol patys atsistatys,bet reikia jiems padeti pamaitinti ,o geriausias maistas per krauja. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


maitinancioms negalima schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 12 06, 19:22)
o dabar as visas, kurioms slenka - isgasdinsiu smile.gif

Man menuo po gimdymo labai pradejo slinkti plaukai, dar po menesio ar poros jie pradejo slinkti jau kuokstais. Lekte nulekiau pas dermatologe... Nuramino, bet nepasake, kad neslinks, sake, kad ataugs... Israse kazkoki skysti plaukams tepti, kainavo gal 10 Lt, tepiua labai saziningai, nes labai bijojau, kad nupliksiu ir...  isslinko gabalais, buvo vietu, kur plikos vietos matesi. Atrodziau baisiai... plaukai ir taip nebuvo stiprus, o likau beveik plika... Jau buvau pradejusi ieskoti peruko  verysad.gif  Paskui dermatologe israse kitu vaistu... Kaina - 150 Lt, Rezultatas -  thumbup.gif  per puse menesio pradejo lysti nauji plaukuciai... Dabar vistiek atrodau kraupiai, nes visa galva kaip eziukas, visur lenda plaukuciai smile.gif

be to - slenka tikrai nevisoms!
Patarimas - nueikit pas dermatologe.

okaip vadinasi tie vaistai
Atsakyti