Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

man irgi labai slenka plaukai.Is pradziu nesupratau kas darosi.
Dabar visur vien plaukai.Kambari reikia siurbliuti 2kartus per diena.O jau kas vonioj darosi tai net zodziu nera.***** ir taip labai ploni plaukai,o dabar dar saujom slenka.
Atsakyti
Man irgi LAAAABAI slinko plaukai ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Dabar jau menuo kakur kaip atauginėja biggrin.gif Labai juokingai atrodo mano kakta, tokie trumpučiai kirpčiukai auga biggrin.gif Spec.nieko nevartojau, netepiau, pradėjo augti savaime. Skaičiau, kad tai normalu,kad slenka.Aišku kai labai ilgai tai jau reiktų susirūpinti g.gif
Atsakyti
Kai buvau nescia slinko kuokstais blink.gif , po gimdymo pradejo ataugineti nauji, dabar ant virsugalvio istisai antenos...rysi gaudo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkur skaičiau kad taip turi būti, nėštumo metu pasikeičia hormonų pusiausvyra, todėl nėščiųjų plaukai labai išgražėja, mažiau slenka. Pagimdžius hormonų pusiausvyra vėl pasikeičia, ir iškrenta visi plukai kurie neišslinko nėštumo metu, gal net dar daugiau verysad.gif
Man po pirmo vaiko irgi labai slinko, dabar antrąjam 1,5 mėn, bet kol kas neslenka.
Atsakyti
Kai pagimdziau pirma vaikeli, plaukai slinko ir slinko - ir taip 6 metus... Bet vis ataugdavo nauji, tai atrodziau visa laika su galinga seveliura, net nesimate, kad slenka. Tik kirpeja, plaudama galva, vis kraupdavo... Antro nestumo metu visai nustojo slinkti, tu plauku dar dvigubai daugiau pasidare. O dabar jau trecias menuo maitinu krutimi,, tai jau vel pradeda vonioj metytis. Itariu, kad bus kaip ir pirma karta... Siaip maziau slenka trumpi plaukai, nes paties plauko svoris mazesnis, o ilgesni islenka greiciau.
Atsakyti
Lali, o galbūt tai buvo laikas, kada tie plaukai kurie turėjo išslinkti, išslinko ir natūraliai nauji pradėjo augti, gal netgi tie vaistukai už 150Lt niekuom dėti? Tiesiog pradėjai juos vartoti tuo laiku, kai jau nebereikėjo. Čia aišku galma tik paspėlioti, bet visai nenustebčiau.
Atsakyti
QUOTE(tigriuxe @ 2005 12 07, 11:52)
Lali, o galbūt tai buvo laikas, kada tie plaukai kurie turėjo išslinkti, išslinko ir natūraliai nauji pradėjo augti, gal netgi tie vaistukai už 150Lt niekuom dėti? Tiesiog pradėjai juos vartoti tuo laiku, kai jau nebereikėjo. Čia aišku galma tik paspėlioti, bet visai nenustebčiau.



nu nzn... tiesiog labai jau keistai sutapo, kad tik pradejus naudoti - iskart nustojo slinkti ir kaltis nauji... Beto, kai pamaciau save veidrodyje beveik plika - buciau isleidusi ir 1000... As tikiu, kad plaukai butu ir savaime atauge, bet negalejau leisti jiems dar labiau nuslinkti, nes vietomis plikas vietas jau reikejo dengti ir taip persisviecianciom sruogom... Siaubas buvo... verysad.gif tiesiog bandziau suletinti slinkima tais 150 Lt kainuojanciais vaistais... doh.gif
Atsakyti
o as mergaites, tai visom tom kosmetikom nelabai pasitikiu...tuolabiau kai esi tik paprastas vartotojas be jokio medicininio issilavinimo ir negali objektyviai ivertinti visu tu sampunu, ampuliu ir pan. sudeciu. pas mane plauku slinkimas turbut genetiskai uzprogramuotas Labai daug ka bandzius esu, nuo cesnaku iki visokiu super duper ampuliu, tustinanciu biudzeta o efekto kaip ir nulis.. nors gydytojai irgi problemos nemato.
dabar naudoju toki elementaru losjona "made in universiteto vaistine" ir (spjaunu triskart per peti!) pagaliau ima atrodyti, kad tikrai yra rezultatas! faktas, kad plaukai maziau slenka, o naudoju dar tik tris savaites (reikia apie 2 menesius). taigi ant dusios lengviau. o ir kaina nesikandzioja. valio valio!
Atsakyti
man irgi juodai slenka plaukai. Geriau vitamina A plius E ir vistiek šūdas, plaukai sau toliau sėkmingai slenka. Tada aš nuėjau į vaistinę ir pasipasakojau savo bėdą, tai vaistininkė sako, kad tai normalu ir reikia išlaukti šį laikotarpį. Tad, dabar aš laukiu, bet kažkaip baisu darosi, nes tuoj bus trys mėnesiai kaip mano šūveliūra vis mąžta. Na, gal šiek tiek mažiau. Tai dabar su viltimi ir dideliu optimizmu laukiu geresnių laikų.
Atsakyti
man irgi slenka verysad.gif , bet tik kai galvą išsiplaunu, tai tada jau tiek plaukų vonioj blink.gif
Atsakyti
O man patinka Yves Rocher priemones. Ir be medicininio issilavinimo jas galima ivertinti dar pries perkant: laboratorijose tyrimais irodyta, jog vartojant tas priemones pagal paskirti, atauganciu plauku skaicius padauges minimum 9 proc. Man patinka, kai imones produktus reklamuoja ne beveide reklama, o tyrimu duomenys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiondina @ 2005 12 08, 16:44)
o as mergaites, tai visom tom kosmetikom nelabai pasitikiu...tuolabiau kai esi tik paprastas vartotojas be jokio medicininio issilavinimo ir negali objektyviai ivertinti visu tu sampunu, ampuliu ir pan. sudeciu. pas mane plauku slinkimas turbut genetiskai uzprogramuotas  Labai daug ka bandzius esu, nuo cesnaku iki visokiu super duper ampuliu, tustinanciu biudzeta  o efekto kaip ir nulis.. nors gydytojai irgi problemos nemato.
dabar naudoju toki elementaru losjona "made in universiteto vaistine" ir (spjaunu triskart per peti!) pagaliau ima atrodyti, kad tikrai yra rezultatas! faktas, kad plaukai maziau slenka, o naudoju dar tik tris savaites (reikia apie 2 menesius). taigi ant dusios lengviau. o ir kaina nesikandzioja. valio valio!



gal gali plačiau apie tą losjoną- kaip vadinasi, kur gauti, ar galima be recepto, kiek kainuoja????????? g.gif g.gif
dėkui mirksiukas.gif
Atsakyti