Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(lucky @ 2005 08 26, 00:19)
Vokieciu vaistinej yra superiniai vitaminai nuo plauku slinkimo, bei skatina ju augima. PRIORIN. Tiesa, jie yra ganetinai brangus.Taciau jeigu kak gali sau tai leisti,tai tikrai labai rekomenduoju thumbup.gif  Dezute kainuoja 210 lt. Joje yra 120 kaps. Pradzioj reikia gerti po 3 kaps i diena (dez uztenka 1.5 men), po to po 1 kaps dienoj tik palaikymui.
Taip pat galiu pasakyti vienos senos kirpejos kaukes recepta irgi stabdanti slinkima. Ja uztenka deti 1 karta i sav ir laikyti kuo imanoma ilgiau: 2-3 val.( arba net miegoti nakti)
1 saukstas ricinos aliejaus
1 trynys
1 st medaus
1 st citrinos sulciu. Viska sumaisius itrinti i galvos oda. mirksiukas.gif


o "st" - tai cia stikline? blink.gif nes labai jau cia "gausi" ta kauke gaunasi g.gif
Atsakyti
Man kirpeja patare daryti tokia kauke,kuri padeda nuo plauku slinkimo smile.gif
Vienas valg. saukstas medaus
Vienas valg. saukstas alijosiu sulciu
Vienas valg. saukstas majonezo
Vienas valg. saukstas degtines
As sita kauke itrinu pagrinde i saknis,o jei lieka tada tapu ir visus plaukus,pas ka plaukai ilgi galima daryti dviguba porcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anciuke @ 2005 08 26, 16:31)
o "st" - tai cia stikline?  blink.gif nes labai jau cia "gausi" ta kauke gaunasi  g.gif

Ne, valg. saukstas . Tingejau visa zodi rasyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucky: 26 rugpjūčio 2005 - 21:11
Man irgi kiekviena vasara labai slenka plaukai cry.gif Jau dvi vasaras is eiles naudoju Seboradin firmos sampuna, balzama ir seruma, kurio yra 14 mazu buteliuku, tiek jo uztenka kursui. Na ir man, zinokit, labai padeda, jau po kokios 3dienos sumazeja slinkimas, ir kaip kalbejau su savo kirpeja, ji sake, kad jei pasitepus tuo serumu yra koks grauzimas ar deginimas, tai skaitosi labai gerai ax.gif
Atsakyti
oi ir as negakiu skustis plauku slinkumu... sad.gif pastebejau, jog man padeda vienas sampnunas, tai wella sp serijos nuo plauku slinkimo thumbup.gif be to pastebejau, kad skatina ir plauku augima thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti, gal kuri žinot priemonių, kad neslinktų plaukai? Kai išsiplaunu galvą, susuku į rankšluostį, nedžiovinu su fenu ir netrinu rankšluoščiu, ir netgi šlapių nešukuoju. Bet kai pradedu šukuoti jau sausus, tai "eina" pilnas šepetys. Patarkite ką daryti. Priimu visokius patarimus - ir liaudies ir ne tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shirdele: 02 lapkričio 2005 - 16:29
Labai slenka plaukai. ypac po gimdymo... aaaaaaaaaaaa bijau.gif
Atsakyti
Nebijok, gintale, tai yra normalu, visoms slenka, ir man jau kos mėnuo taip. Sako trunka apie 3 mėn. Nieko nepadarysi ir nieko nereikia daryti, nebent dažniau juos nuo grindų šluoti ir nuo vaikiuko nurankioti smile.gif. O krenta tie plaukai, kurie per nėštumą neiškrito. Taigi apsišarvuok kantrybe ir lauk naujų dygstančių. Ir aš laukiu smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
Slenka ne visoms, man pvz. neslinko biggrin.gif. Bet viena pažįstama atrodė kaip po chemoterapijos, bet nieko, po pusmečio ataugo doh.gif . Gerk kalcio, sako padeda.
Atsakyti
tai tau pasiseke,baltai pavydziu smile.gif)) bet gal tau per nestuma normaliai krito kaip ir nenesciai. pas mane tuomet visai nekrito, a gal 1-2 plaukai per diena smile.gif

QUOTE(dianadov @ 2005 12 06, 16:18)
Slenka ne visoms, man pvz. neslinko biggrin.gif. Bet viena pažįstama atrodė kaip po chemoterapijos, bet nieko, po pusmečio ataugo doh.gif . Gerk kalcio, sako padeda.

Atsakyti
labutis

na man irgi neslenka.
Atsakyti
o dabar as visas, kurioms slenka - isgasdinsiu smile.gif

Man menuo po gimdymo labai pradejo slinkti plaukai, dar po menesio ar poros jie pradejo slinkti jau kuokstais. Lekte nulekiau pas dermatologe... Nuramino, bet nepasake, kad neslinks, sake, kad ataugs... Israse kazkoki skysti plaukams tepti, kainavo gal 10 Lt, tepiua labai saziningai, nes labai bijojau, kad nupliksiu ir... isslinko gabalais, buvo vietu, kur plikos vietos matesi. Atrodziau baisiai... plaukai ir taip nebuvo stiprus, o likau beveik plika... Jau buvau pradejusi ieskoti peruko verysad.gif Paskui dermatologe israse kitu vaistu... Kaina - 150 Lt, Rezultatas - thumbup.gif per puse menesio pradejo lysti nauji plaukuciai... Dabar vistiek atrodau kraupiai, nes visa galva kaip eziukas, visur lenda plaukuciai smile.gif

be to - slenka tikrai nevisoms!
Patarimas - nueikit pas dermatologe.
Atsakyti