Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Man tas pats, jau tris savaites plaukai žiauriai slenka cry.gif Plaunant galvą po saują plaukų pametu blink.gif Pradejau gerti multivitaminus ir karta i savaite Sulsenos pastą naudoju, bet kolkas nelabai matosi rezultatai. Gal kažkiek mažiau slenka, bet tikrai ne taip kaip anksčiau po keletą plaukų per dieną, plinku jau turbūt cry.gif
Atsakyti
Gali plaukai slinkti ir tada, kai per daug organizmui vitaminu. As manau, kad papildu nebutina vartoti, jei pakankamai ivairu ir maistinga maista valgai. Bet svarbiausia - VISISKAI NESINERVINTI, kas aisku, kad yra sunku, o kartais ir nebeimanoma. Bet zinau pagal save - kai buvo diplominis, mokslai, diskomfortas darbe, nervai del sveikatos, tai plauku graziu ir nebuvo - slinko, luzinejo, sausejo ir t.t. Dabar kai streso minimaliai turiu, tai matau, kaip plaukai atsigauna.
Atsakyti
neparasei ar dazai , dziovini dziovintuvu, cheminis susukavimas, turiu omeny , daryti nieko nereikia , jei nenaudoji siu budu, nes as butent nieko su jais nedarau, tai po gimdymo siek tiek slenka, bet nesiskundziu tfu tfu tfu...
mirksiukas.gif
Atsakyti
pabandykite svogūnų sultis: smulkiai sutarkuokite svogūną ir įtrinkite į plaukus, ant viršaus maišelis ir rankšluostis. Dėl grožio (ir ypač slinkimo) tikrai verta tongue.gif
Atsakyti
aha, aš irgi tik su svogūnų sultimis sustabdau slinkimą...galima dar kartu su tais svogūnais įtrinti ir kosmetiniu žibalu (kur tokie nedideli buteliukai, Droge yra), keletą tokių procedūrų ir efektas garantuotas...smile.gif
Atsakyti
na siaip stengiuos nedziovint daznai.bet labai staigiai paeme ir pradejo slinkt.
na reiks su svogunu sultim pabandyt.
Atsakyti
Man ziauriai pradejo slinkti plaukai kai mano mazylei buvo 3 menesiai. cry.gif O iki to ir per nestuma tai buvo tiesiog thumbup.gif praktiskai nei vienas plaukas neiskrito. Dabar geriu vitaminus plaukams, buvau nusipirkus is Loreal Professional serijos kazkoki seruma plaukams. Tai negaliu pasakyti, kad labai padejo, gal tiesiog laikas atejo (visi isslinko mirksiukas.gif ) tai ir apstojo biski.
Atsakyti
man tai nuo slinkimo fitoval kapsules ir sampunas padejo. bet dabar luzineja begedziai cry.gif kad ir ka benaudociau.man rodos cia nuo nervu arba siaip pavasaris...
Atsakyti
Gal pasikartosiu, bet pasigirsiu - labai sustiprinau plaukus, dažydama juos chna ir basma mišiniu. Prieš kelias dienas buvau pas kirpėją, maniškės nebuvo, o šita niekad manęs nekirpusi, tai kai plaukus pačiupinėjo, pagyrė, kad mano vienas plaukas storio kaip kitų trys biggrin.gif . Tiesa, chna dažausi jau tikrai ilgai, apie dvejus metus, o prieš tai plaukai buvo labai išsausėję nuo chemijos.
Atsakyti
o tai kokios spalvos plaukai patampa? blink.gif as blondine, tai jauciu nelabai man chna tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteR @ 2005 05 24, 15:09)
o tai kokios spalvos plaukai patampa? blink.gif as blondine, tai jauciu nelabai man chna tiktu  g.gif


Blondinė - tai pataptum ryža. Jei tokio ketinimo neturi, bandyk naudoti bespalvę chna - yra ir tokios, specialiai toms, kurios nenori paryžėti.
Atsakyti
O man labai padeda "neurorubin" ampules, tai vitaminu B kompleksas. Susileidziu i raumenis 3-4 ampules kas 3 dienos ir ramu. smile.gif
Atsakyti