Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Vaida` @ 2005 05 01, 22:16)
O ta pasta kur parduodama?  g.gif

As tai pirkau bazei,bet zinau ,kad yra parduotuvese pavadinimu ''svaros prekes''.
Atsakyti
Plaukų priežiūrai, efektas super:
priklausomai nuo plaukų ilgio - 2valgomieji šaukštai varnalėšų aliejaus (parduodamas vaistinėje), 1 šaakštelis medaus, 1 kiaušinio trynis. Viską sumaišome, gauname vientysą masę. Įtriname į plaukų šaknis, apviniojame galva šiltai, palaikome 0,5val ir plauname įprastomis priemonėmis.
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2005 03 04, 17:30)
Zinau kad gana veiksminga priemone nuo slinkimo ampules, aisku jos brangokos, bet manau verta. Geros yra Alfa Parf, Lakme firmu ampules. thumbup.gif



pritariu, man irgi jokios namuose gamintos kaukes nepadejo, tad pradejau pirkt viska, kas imanoma - dabar trinu plaukus tris kartus i savaite lakme ampulemis, naudoju taip pat lakme sampuna nuo plauku slinkimo ir maitinancia kauke ir tikrai pastebejau, kad sumazejo plauku slinkimas, o ir jauciu, kad labai jau siaustis pradejau - auga nauji plaukeliai, o pries tai tai jau net iki asaru buvau priejus - plaukai slinko tiesiog saujomis, galvoje jau sviete tokie 1 kvadratinio centimetro tusti tarpeliai, mniau, kad nupliksiu be laiko... bet atrodo baigiu issigelbet blush2.gif
Atsakyti
sauluteR, gal sviesini, uztai luzineja?
jei galiukai tai man padeda AVON aliejukas:)
Atsakyti
Pritariu del "SULSENO" pastos ir man padejo thumbup.gif
Bet dar be "SULSENO"pastos as tepiausi plaukus su "Dzintars" aliejuku plaukams su australisku arbatmedziu.
Sis aliejukas:
1.Maitina galvos oda ir plauku saknis
2.Gerina plauku struktura
3.Skatina plauku augima
4.Atstato plaukus po dazymo, cheminio susukavimo
5.Suteikia plaukams blizgesio ir elastingumo
6.Naikina odos niezuli, saugo nuo pleiskanojimo
7.Tinka silpniems, luzinejantiems plaukams
SUPER DALYKELIS! thumbup.gif PABANDYKIT!
Atsakyti
Labai pazystama problema- kiek save prisimenu, tiek plaukai ir slinko. Tiesiog pabandykite issiplovuios labai labai gerai issukuoti, man tai padejo. Zinoma, slinkimas nepradingo, bet slinko maziau.. Taip pat kirpeja patare vartoti vitamina B.
Atsakyti
Ir dar.....
Zinau super kauke plaukams thumbup.gif
1.Vienas valgomas saukstas alyvu aliejaus
2.Vienas valgomas saukstas ricinos aliejaus
3.Vienas valgomas saukstas kukuruzu aliejaus
4.Vienas kiausinio trynys
5.Vienas valgomas saukstas citrinos sulciu
6.Ziupsnelis(ant arbatinio saukstelio galo) sodos
Viska suplakti(bet ne mikseriu,nes labai suputos),geraiusiai rankiniu budu,ir istepti visus plaukus, po to siltai apristi.
Kauke deti ant nesvariu, neplautu plauku, laikyti ne maziau 30min., jei galite, laikykyte ilgiau, nors ir valanda,ar dvi smile.gif
Kauke deti karta per savaite.
Patere viena gera kirpeja, nes viena jos kliente plaukus daznai dazo, ir labai sviesiai, tai po tu kaukiu tos klientes plaukai neitiketinai blizga, yra labai gyvybingi, elastingi. Zodziu, atrodo labai sveikai thumbup.gif
Si kauke tinka ne tik dazytiems,sausiems,luzinejantiems,pazeistiems,slenkantiems plaukams,bet ir toms, kurios nori tureti sveikus, grazius, ispuoseletus plaukus thumbup.gif
Siulau isbandyti ir linkiu visoms tureti nuostabius plaukus smile.gif
Atsakyti
Pabandykit geriamas kapsules PRIORIN (kiek žinau yra tik Vokiečių vaistinėje). Brangokos, bet bent jau man ir mano draugėm efektas tikrai buvo. Reikėtų pavartoti bent mėnesį. Galima kartu naudoti ir PRIORIN ampules(įtrynimui į galvos odą) kad stipresnis poveikis būtų.Bet man užteko tik geriamų kapsulių.
Atsakyti
QUOTE(ggia @ 2005 05 05, 14:29)
sauluteR, gal sviesini, uztai luzineja?
jei galiukai tai man padeda AVON aliejukas:)

as jau seniai sviesinu, bet nieko panasaus nebudavo...reikes pabandyti AVONA.dekui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluteR @ 2005 05 05, 15:28)
as jau seniai sviesinu, bet nieko panasaus nebudavo...reikes pabandyti AVONA.dekui biggrin.gif


Avon serumas - gerai, bet gali išbandyti ir Henna Plus aliejines kapsules - tokios raudonos, būna kelios pakuotėje, arba daugiau. Man labai patiko, ir kvepia skaniai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnet @ 2005 05 05, 14:09)
Pabandykit geriamas kapsules PRIORIN (kiek žinau yra tik Vokiečių vaistinėje). Brangokos, bet bent jau man ir mano draugėm efektas tikrai buvo. Reikėtų pavartoti bent mėnesį. Galima kartu naudoti ir PRIORIN ampules(įtrynimui į galvos odą) kad stipresnis poveikis būtų.Bet man užteko tik geriamų kapsulių.


o kiek kainuoja mazdaug?
Atsakyti
na nesuprantu kas darosi?
anksčiau niekada taip neslinko plaukai blink.gif
ir kiekvieną dieną jų iskrenta vis tiek pat. jau ir šampuną nusipirkau vaistinėj ir dilgelių žolelėm skalauju,o jie kaip slinko taip ir slenka.
na ir vitaminus visokius geriu,ir dietu jokių nesilaikau,visko užtenka lyg organizmui.
patarkit,ką daryti?
o tai visai nupliksiu doh.gif
Atsakyti