Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Papugele @ 2005 04 15, 18:38)
Ir as naudojau ta DZINTARS losjona. thumbup.gif Tik kvapas labai astrus ir nemalonus,nes i jo sudeti ieina ir cesnako,ir svoguno,kamparo ekstraktai cry.gif `



o kur gauti to losjono? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2005 04 16, 11:36)
o kur gauti to losjono?  tongue.gif

As pirkau Kaune urmo bazej.Bet esu macius ir kitur,kur prekiaujama DZINTARS kosmetika,sampunais.Ant bonkutes parasyta"Balzamas plauku stiprinimui ir augimo stimuliavimui".
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2005 04 16, 10:56)
As pirkau Kaune urmo bazej.Bet esu macius ir kitur,kur prekiaujama DZINTARS kosmetika,sampunais.Ant bonkutes parasyta"Balzamas plauku stiprinimui ir augimo stimuliavimui".



dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o kur bazėj pirkai?
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2005 04 16, 13:17)
dėkui  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kur bazėj pirkai?

As pirkau vakaru rampoj,dar tam paciam sandely prekiavo ir laminuotom grindim.Numerio neatsimenu,o beto juk dabar toj bazej tokios pertvarkos,kad nieko toj pacioj vietoj nerasi schmoll.gif
Atsakyti
o kaip nuo to dzintars balzamo, nesiriebaluoja plaukai? nes pas mane riebus plaukai, idomu neprades labiau riebaluotis?
Atsakyti
QUOTE(editukė @ 2005 05 01, 13:23)
o kaip nuo to dzintars balzamo, nesiriebaluoja plaukai? nes pas mane riebus plaukai, idomu neprades labiau riebaluotis?

Man nesiriebalavo,o ir siaip neturetu,juk ten tik skystis is visokiu augalu istrauku.Dar,kad kvapas butu geresnis,tai butu thumbup.gif
Atsakyti
Šeip tai plaukai gali slinkti nuo daug ko,pvz. nuo nervų,pavasarį tai daug kam slenka plaukai.Aš tai naudojau Kadus nuo slinkimo šampūną yra ampulės nuo slinkimo,man padėjo.
Atsakyti
Man tai plauku slinkima sustabde cia jau mineta sulseno pasta. Tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2005 05 01, 19:11)
Man tai plauku slinkima sustabde cia jau mineta sulseno pasta. Tikrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O ta pasta kur parduodama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 05 01, 22:16)
O ta pasta kur parduodama?  g.gif

Sulseno pastos tikrai yra pirkti IKI parduotuvese smile.gif
Atsakyti
o man plaukai neslenka o luzineja cry.gif tuoj i panika pulsiu.geriu Fitoval tabletes ir naudoju sampuna ir nieko...labai bijau be plauku likti.gal kuriai nors taip buvo?kokios gali buti priezastys ir kaip gydyti verysad.gif
Atsakyti
Na, pagaliau ir man nustojo slinkti plaukai thumbup.gif Taip džiaugiuosi, negaliu apsakyti!
O kas konkrečiai padėjo, net negaliu pasakyti... Ilgai, gal metus naudojau O'Rising šampūną ir ampules nuo slinkimo. Paskui nusipirkau rusišką šampūną ir kaukę nuo slinkimo iš serijos "золотой шелк", ir tą sulsenos pastą - beje, jos yra visur: turguje, senukuose, prekybos centruose, kainuoja iki 5 lt. Ir žinot - po trijų savičių naudojimo plaukai nebeslenka! Tiesa, 2 mėnesius gėriau Perfectilą, ėmė net blizgėti nagai, kuriais tiesa, ir šiaip nesiskundžiu biggrin.gif
Atsakyti