Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Miaška, bet pirma skydliauke užsiimt reikia, jei taip slenka... g.gif
Atsakyti
Mano pažystamai prieš pora metų labai plaukai slinko. Iš viso nelabai kas ant galvos buvo likę blink.gif
Ji plaudavosi galva su Fitoval šampūnu, gėrė Fitoval kapsules, dar turėjo aliejų plaukams, kapsules plaukams...
Aš turėjau tokį labai gerą losjoną plaukams Dzintars firmos, su arbatmedžio aliejumi ir kitomis žolelėmis, man labai padėjo sustiprinti plaukus, nes turėjau daug trumpučių ir neataugančių. Tai kol juo tepliojausi, labai sustiprėjo plaukai. O kainuoja apie 10Lt thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Nusipirkau as ''sulsenos'' pasta - kauke plaukam . Zinokit fantastika kaina 2.30lt ir po antro tepliojimo apstojo slinkti plaukai. Nezinau gal man tiko ,bet super thumbup.gif o tiek pinigu isleista ivairiem papildam ir sampunam.
Atsakyti
QUOTE(Lemur @ 2005 04 15, 17:48)
4u.gif Nusipirkau as ''sulsenos'' pasta - kauke plaukam . Zinokit fantastika kaina 2.30lt ir po antro tepliojimo apstojo slinkti plaukai. Nezinau gal man tiko ,bet super thumbup.gif  o tiek pinigu isleista ivairiem papildam ir sampunam.


o aš "sulsena" nuo pleiskanų naudoju...man thumbup.gif o tu čia tą pačią? ar yra ir kitų rūšių tos pastos??
Atsakyti
4u.gif As manau ,kad ta pacia ji tinka ir pleiskanojanciai galvos odai ir pasizymi plauku saknis maitinanciu ir stiprinanciu poveikiu . thumbup.gif ( cia toms kurios domesis) nes tikrai pigu ir thumbup.gif
Atsakyti
Ir man kirpėja prieš porą dienų, kai pasiguodžiau, kad plinku, patarė naudoti "sulsenos" pastą. Jei jau taip giriate - tai lekiu pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 04 07, 14:28)
Miaška, bet pirma skydliauke užsiimt reikia, jei taip slenka...  g.gif

Miaška, aš irgi manau, kad didžiausia to slinkimo priežastis ir gali būti skydliaukė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 15 balandžio 2005 - 18:31
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 07, 17:16)
Mano pažystamai prieš pora metų labai plaukai slinko. Iš viso nelabai kas ant galvos buvo likę  blink.gif
Ji plaudavosi galva su Fitoval šampūnu, gėrė Fitoval kapsules, dar turėjo aliejų plaukams, kapsules plaukams...
Aš turėjau tokį labai gerą losjoną plaukams Dzintars firmos, su arbatmedžio aliejumi ir kitomis žolelėmis, man labai padėjo sustiprinti plaukus, nes turėjau daug trumpučių ir neataugančių. Tai kol juo tepliojausi, labai sustiprėjo plaukai. O kainuoja apie 10Lt  thumbup.gif

Ir as naudojau ta DZINTARS losjona. thumbup.gif Tik kvapas labai astrus ir nemalonus,nes i jo sudeti ieina ir cesnako,ir svoguno,kamparo ekstraktai cry.gif `
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 15, 19:30)
Miaška, aš irgi manau, kad didžiausia to slinkimo priežastis ir gali būti skydliaukė.


Laisve, aš pati tuo tikėjau, bet va šiandien kaip tik pas endokrinologę buvau: hormonai susitvarkė, sakė - rodikliai šiuo metu idealūs. Taigi, priežastis kažkur kitur... Toliau valgau "Perfectilą" ir tepu galvą tai šiuo, tai tuo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 04 15, 18:43)
šiandien kaip tik pas endokrinologę buvau: hormonai susitvarkė, sakė - rodikliai šiuo metu idealūs. verysad.gif

Bent jau tuo galima apsidžiaugti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va, man ir slenka tie plaukai. tai uzeina didele slinkimo banga, tai normaliai. ko tik nesu bandzius. ir su cemeryciom tepiau ir Lakme sampuna pirkau. daba trinu galva su tokiu losjonu Seboradin (su juoduoju ridiku, arbatmedziu ir ricinos aliejum), kvapas toks nosi rieciantis, bet lyg po truputi veiksminga. o siaip cia rimtai gali but del skydliaukes? siaip geguzes pradzioj einu ja tirtis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 04 15, 18:20)
Ir man kirpėja prieš porą dienų, kai pasiguodžiau, kad plinku, patarė naudoti "sulsenos" pastą. Jei jau taip giriate - tai lekiu pirkti smile.gif

4u.gif Tikrai nusipirk gal ir tau tiks , as tai pat kokiu tik tyrimu nedariau ir nieks nepadejo
Atsakyti