Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Ir as turejau tokia problema. Gal jau ir rase ka nors apie Alpikort F tepaliuka galvos odai. As ji naudojau. Gana rimtas vaistas, kiek zinau, hormonu pagrindu. Man labai greitai padejo, ataugo eziukas plauku. Man thumbup.gif Bet manau del kiekvieno vaisto vartojimo reiketu gydytojo konsultaciju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia @ 2005 03 31, 14:26)
Ir as turejau tokia problema. Gal jau ir rase ka nors apie Alpikort F tepaliuka galvos odai. As ji naudojau. Gana rimtas vaistas, kiek zinau, hormonu pagrindu. Man labai greitai padejo, ataugo eziukas plauku. Man  thumbup.gif Bet manau del kiekvieno vaisto vartojimo reiketu gydytojo konsultaciju smile.gif


Gal gali daugiau apie tą tepaliuką papasakoti? Kaip naudoti, kur įsigyti, kiek kainuoja... Nes plaukai - mano skaudžioji vieta. Taip smarkiai išslinko, kad teko kasas nukirpti, kad puriau atrodytų, o liko gal trečdalis cry.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2005 03 30, 14:06)
Šiaip jei nikute bėda tikrai nevaldoma- gal galima ir į gydytojus kreiptis tik įdomu į kokius g.gif

na as buvau nuejusi pas gydytojus, vaziuojant link moletu plento i odos ligu klinika, pas vedeja, tai taip nieko gero ir nesuzinojau sad.gif
dar sake gali paziureti plauka per mikroskopa, bet ka tai duos, plaukas net nesisaknija tiesiog iskrenta su visu svoguneliu... pilnos sukos buvo, per tris metus sumazejo (bet ir plauku ryskiai sumazejo ant galvos).
naudojau daug ka, ir vitaminus ir sampunus ir kapsules, ir kauke namine... poveikis, buvo, bet deja laikinas, kol tepi priauga mazyliuku plaukeliu, nespeji jais pasidziaugti ir iskrenta... matyt kai kurie lieka, bet nedaug... reteja po truputi smile.gif
o gydytojai tik viena metoda zino, plauku persodinima g.gif

Jeigu tai susiję su hormonais, nepadės jokie šampūnai ir tepalai. Reikia kitokio gydymo. O paprasčiausias "testas" suprasti ar tvarkoj hormonai yra šis (man gyd. endokrinologas sakė) - jeigu mėnesinės reguliarios , su hormonais tikrai tvarka.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 03 31, 14:51)
Jeigu tai susiję su hormonais, nepadės jokie šampūnai ir tepalai. Reikia kitokio gydymo. O paprasčiausias "testas" suprasti ar tvarkoj hormonai yra šis (man gyd. endokrinologas sakė) - jeigu mėnesinės reguliarios , su hormonais tikrai tvarka.


Va čia tai užminei mįstę... g.gif O kas yra "reguliarios"? Mano ciklas visada, t.y. jau kokius 20 metų svyruoja 28-35 dienos, ir niekada kitaip nebuvo. Tai gal čia nereguliaru??? Gal dėl to plinka galva?
Atsakyti
Miaška, o Tu skydliaukės hormonus tikrinaisi? Mano mėnesinės daugmaž reguliarios, bet skydliaukės veikla sutrikusi. Plaukai klaikiai slinko daugiau nei dvejus metus dėl to. Poliklinikos endokrinologė man šių dalykų nesutvarkė, pradėjo gerėti tik kai pas prof. Kazanavičių apsilankiau. Nors dar slenka, bet, palyginti su tuo, kas buvo anksčiau, tai tik juokas dabar.
Atsakyti
Tyriausi skydliaukę, atrado ten visokių negerovių, bet pasakė, kad hormonai "ant ribos", ir dar vaistų jokių nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 03 31, 14:40)
Gal gali daugiau apie tą tepaliuką papasakoti? Kaip naudoti, kur įsigyti, kiek kainuoja... Nes plaukai - mano skaudžioji vieta. Taip smarkiai išslinko, kad teko kasas nukirpti, kad puriau atrodytų, o liko gal trečdalis cry.gif


Parduodamas vaistinese, kainuoja apie 40 Lt. Cituoju: "Ivairiu formu nuplikimas, ypac vyriskas plikimas. 100 ml tirpalo: 5mg estradiolio, 0.2 g prednizolona, 0.4 s salicilo rugsties."
As pirkau Farmos vaistineje, nors vaistas receptinis - jo niekas neprase.
Reikejo tept reguliariai kelis kartus i savaite pries miega svaria galvos oda, kai plaukai nustoja slinkt, dar siek tiek kartu patept ir viskas. Informaciniame lapelyje issamiau parasyta, as cia is atminties pavariau.
Kol gydziau savo plaukus, sunaudojau apie puse viso tepaliuko, bet saugau, jeigu dar kada tokia nelaime aplankys doh.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Jei ne receptinis, tai gal nėra baisiai kenksmingas? Tikrai mėginsiu nusipirkti, nes jau tiek pinigų sukišta per tuos kelis metus į ampules, losjonus, maisto papildus... Truputį nustoja slinkti - ir vėl iš pradžių sad.gif
O kitur nepradėjo gausiau plaukuotis nuo tų hormonų?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 03 31, 15:36)
Ačiū 4u.gif
Jei ne receptinis, tai gal nėra baisiai kenksmingas? Tikrai mėginsiu nusipirkti, nes jau tiek pinigų sukišta per tuos kelis metus į ampules, losjonus, maisto papildus... Truputį nustoja slinkti - ir vėl iš pradžių sad.gif
O kitur nepradėjo gausiau plaukuotis nuo tų hormonų?


Nepastebejau ax.gif
Atsakyti
Man padejo REVALID thumbup.gif ,bet nezinau,ar galima maitinancioms g.gif
Atsakyti
QUOTE(alex @ 2005 04 07, 13:04)
Man padejo REVALID thumbup.gif ,bet nezinau,ar galima maitinancioms g.gif


REVALID dabar nebeparduodamas - klausinėjau vaistinėse.
Atsakyti
Po gimdymo praėjus 4mėn.ir man kuokštais pradėjo slinkti plaukai.Tai tesėsi kokius 3mėn.jau galvojau kad visai plika liksiu.Nieko ypatingo nenaudojau,nors kirpyklose bandė įsiūlyti kuo brangiausias kapsules,bet tik dažniau dėdavau balzamo kaukes.Dabar slinkimas nustojo ir jau atauginėja-tai pilna galva"ežiuko".Todėl mano patarimas-nieko nereikia ypatingo griebtis-organizmas atsigaus ir tai praeis...Plaukai-ne dantys-ataugs mirksiukas.gif
Atsakyti