Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Mano pussesere neseniai pasidare tiesinanti plauku chemini. Pati silpniausia, jis neislygina plaku visiskai, bet nuima pasiputima, plaukai graziai gula.Ir visiskai nesugadino plauku.Kainavo apie 70 lt.As pirma karta isgirdau apie keramikini plauku tiesintoja, gal kas galit parasyti apie ji daugiau? smile.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu tiesintųvą iš medinių šukų (už 299). Taigi jo aukščiausia temp 200 laipsnių. Man labai gerai tiesina. thumbup.gif
O perkant žnyples reikia žiūrėti į jų galingumą. Pas mane yra 80W galingumas. Kitose yra mažiau, dėl to blogai ir tiesina.
Atsakyti
*Citra*, jauciu tavo plauku tiesintuvas toks pat kaip mano, toks pilkas gal? Su kokia temperatura tiesinies? Beje ar daznai tiesini? ir ar purski kokia apsaugine priemone pries tiesinima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afro @ 2005 07 25, 16:42)
*Citra*, jauciu tavo plauku tiesintuvas toks pat kaip mano, toks pilkas gal? Su kokia temperatura tiesinies? Beje ar daznai tiesini? ir ar purski kokia apsaugine priemone pries tiesinima? ax.gif

As taip irgi pagalvojau mirksiukas.gif Jo, pilkas, firma "Suntachi" jei neklystu, japoniskas. As tiesinu su 160 laipsniu, kartais 180. Tiesinu, nelabai daznai, i savaite karta mazdaig. Kadangi mano plaukai garbanoti, tai as tik galiukus patiesinu ir taip nebloagai krenta. Jei reikia iseiti kur nors, tai visus tiesinu. Siaip mano drauge ji parekomendavom ji kiekvienakart tiesinasi, sake labai nekenkia plaukams.
Turiu spec tiesinimui skysti, italu firmos "Framesi". Toks melynas buteliukas. Jis ir kaip balzamas nenuplaunamas tinka ir palengvinantis susukavima. Neblogas, kaina apie 30Lt. Yra Medinese sukose.
Tai ar tas pats tiesintuvas? rolleyes.gif
Atsakyti
Jo tas pats, as irgi ant tokio karscio tiesinu. Bet kolkas netiesinu, nes dabar naudoju tas ampules Milk shake, tai kai visa pakuote ishnaudosiu tada tiesinsiu, nes dabar atseit skaitos gydymo kursas vyksta smile.gif
as tai irgi turiu apsaugini purskala Kiaunes, tik nezinau ar tos visos priemones tikrai apsaugo, man kazkaip atrodo, kad nuo karscio nieks negali apsaugot unsure.gif O plaukai ir taip labai sausi... na bet grozis reikalauja auku smile.gif
Atsakyti
aa...šiandien mačiau parduotuvėje paprastas tas tiesinimo žnyples, atrodo už 15 Lt rolleyes.gif tai labai užsimaniau...noriu tiesiu plaukučių cry.gif bet, kai prisiskaičiau, tai verysad.gif va mano plaukučiai tokie purentis norisi, biškutį banguotis nori, tokie šiaip sau. noriu lygių plaukų, bet ir jau ne šiurenų schmoll.gif rrr...
pasimetus jaučiuos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2005 11 20, 20:53)
aa...šiandien mačiau parduotuvėje paprastas tas tiesinimo žnyples, atrodo už 15 Lt  rolleyes.gif tai labai užsimaniau...noriu tiesiu plaukučių  cry.gif  bet, kai prisiskaičiau, tai  verysad.gif va mano plaukučiai tokie purentis norisi, biškutį banguotis nori, tokie šiaip sau. noriu lygių plaukų, bet ir jau ne šiurenų  schmoll.gif  rrr...
pasimetus jaučiuos  unsure.gif

nemanau kad uz 15 litu znyples istiesintu idealiai, geriau pataupyk, bet apie 100Lt nusipirk, arba paprasyk Kaledu Senio, kad atnestu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 11 20, 21:29)
nemanau kad uz 15 litu znyples istiesintu idealiai, geriau pataupyk, bet apie 100Lt nusipirk, arba paprasyk Kaledu Senio, kad atnestu  rolleyes.gif


istiesint tai neblogai istiesina,tik plaukai labai nusvyla. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 06 16, 19:46)
Afro, buk draugas..pasakyk kur mazdaug toj laisves alejoj ten ta parde randasi? Ties kuom orientuotis? Soboru? Dolita? Siena ar pan? nes as neturiu kantrybes zylioti, jei atvarau, tai su tikslu.... As nebutinai pirksiu tiesintuva, man reikia visokiu nesamoniu nagams  nail.gif
aciu wink.gif
Karenina,matau Tavo postas rasytas senokai,bet jei neisigijai dar tiesinimo znypliu,ju maciau yra firmoje "Krinona"(Kaunas,centras),ten prekes kirpejom,priesais vokieciu vaistine,kelis zingsniukus paeet reiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 11 20, 22:29)
nemanau kad uz 15 litu znyples istiesintu idealiai, geriau pataupyk, bet apie 100Lt nusipirk, arba paprasyk Kaledu Senio, kad atnestu  rolleyes.gif


tai aš netgi tuo netikiu, kad pati išsitiesinčiau sau idealiai. neketinu stovėti ir visą galvą tenais laižyti biggrin.gif nors na dar neteko bandyt, nežinau.
jo...jau truputį prašiau Kalėdų Senelio, žiūrėsim, kaip ten bus smile.gif
bet, kad noriu, tai noriu tongue.gif tik dėl plaukučių būtų gaila sugadint...

ir beje, jūs ten labai džiaugėtės keramikinėm žnyplėm? tai jos tokios jau geresnės? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as kokius 4 kart su tom pigiom pasitiesinau ir kosmaras sad.gif kokie plaukiu galiukai buvo...nuejau pas kirpeja tai klause ka cia plaukam pasidariau...kai pasakiau kad tiesinau ir tik 4 kart tai labai nustebo...
Atsakyti
QUOTE(Kosmeta @ 2005 11 21, 20:09)
Na as kokius 4 kart su tom pigiom pasitiesinau ir kosmaras sad.gif kokie plaukiu galiukai buvo...nuejau pas kirpeja tai klause ka cia plaukam pasidariau...kai pasakiau kad tiesinau ir tik 4 kart tai labai nustebo...



as irgi turiu ne keramikines, dar nuo senu laiku ir nesiruosiu pirkt kitu kai i metus karta ja panaudoju smile.gif kazkaip nepastebejau, kad labai kenktu plaukams ir puikiai istiesina, aisku su drauges pagalba, nes paciai kazkaip vistiek ne taip gaunasi ax.gif
Atsakyti