Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

bet uztai kaip plaukai gadinasi ir pasimato tik veliau
dabar tenka augint ax.gif
Atsakyti
Patarimas: Leiskit plaukams pailsieti, tiesinkit rečiau, nes vėliau gailėsites. O jai jau tiesinate tai turi būti naudojamos apsauginės priemonės - būtinai, ir plaukų priežiūros priemonės turi atitikti jų buklę.
Atsakyti
Karenina, pirkau Klaipėdoj "Medinėse šukose". apie 300lt mokėjau, jos ten tipo iki 200 laipsnių įkaista, bet aš tiesinau ant 160 ir labai super gavosi.
Atsakyti
Afro...net baltas pavydas ima g.gif
is tikruju tai dziaugiuosi uz tave, kad isigijai gera daikta;)) Gaila, kad as toli nuo tu Mediniu suku gyvenu... ten daug geru dalykeliu prisipirkciau.... cool.gif
Atsakyti
Karenina, o is kur tu? gal tavo mieste irgi yra kokia parduotuve kirpejams?
Atsakyti
Afro, as is Alytaus.. Sitam kaime tikrai nera tokio profilio parduotuviu... Man Kaunas butu ne problema, ale, kad nezinau kur ten vaziuot . Per interna ieskojau Kauno arba Vilniaus panasiu parduotuviu, bet ar as nemoku ieskot, ar neradau..? Va apie tas medines sukas, tai radau.. Bet jos tik Klp ir Siauliuose sad.gif( Man tikrai neapsimoka 250-300 km vaziuoti, kad nusipirkciau snyples, ar nagams visokiu pribambasu.. sad.gif
Atsakyti
Kaune zinau tokia parduotuve laisves alejoj, ten ir nagam ir plaukam yra visko.... tik va neatkreipiau demesio i tiesintuvus, bet turetu but.
Atsakyti
Afro, buk draugas..pasakyk kur mazdaug toj laisves alejoj ten ta parde randasi? Ties kuom orientuotis? Soboru? Dolita? Siena ar pan? nes as neturiu kantrybes zylioti, jei atvarau, tai su tikslu.... As nebutinai pirksiu tiesintuva, man reikia visokiu nesamoniu nagams nail.gif
aciu wink.gif
Atsakyti
Kaune yra speciali parduotuve ten viskas nagams, skirta siaip jau manikiuristem."Nagvita" ji yra pacoi savanoriu pradzoi priesais saules gimnazija.o kirpyklom tai paejus uz sienos ,praejus kristiana reik pasukt i broma tik neatsimenu pirma ar antra ir ten giliau jau matysi iskabas
Atsakyti
Rasytee, merci wink.gif
Atsakyti
as tai orientuojuos taip... laisves alejoj pradzioj ten kur Eurokos kosmetika yra, tai priea ta Euroka suk i broma, beto bus rodykle ten pamatysi
Atsakyti
aš turiu nusipirkusi keramikinį plaukų tiesintuvą thumbup.gif . Pirkau medinėse šukose prieš metus ir mokėjau virš 200 lt (tiksliai nepamenu kiek). Pirkau platesnį, nes mano plaukai ilgi, o kuo siauresnis tas tiesintuvas (trumpiems plaukams), tuo brangiau kainuoja ax.gif . Plaukus tiesinti stengiuosi labai retai, nes vistiek plaukai labai išsausėja ir nesvarbu, kad ten keramika. Tik prieš tiesinant plaukus, nepatartina juos purkšti ar tepti kokiomis nors priemonėmis nono.gif , todė, kad jose gali būti spirito ir tada jūsų plaukams bus visai šakės verysad.gif .
Atsakyti