Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

čia šiaip Kaune 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
va koki klausimeli as turiu unsure.gif
per mano 0,5 metu plauku lyginimosi staza turiu antras znyples. Antras pirkau aceit keramikiniu pavirsium, bet jos man taip netiesina kaip anos metaliniu pavirsium... Gal sitos naujos yra silpnesnes? 180 laipsniu maximumas.. Noreciau kazkaip suzinoti, kiek yra laipsniu tose kirpyklinese profesionaliose znyplese? Itariu kad tikrai daugiau, nes su sitom ilgokai terliojuosi sad.gif( As pasimetus visai, nei man tiesina, nei ka.... Priemones naudoju is kirpyklu l'orealio, vos ne po 40 litu moku...sad.gif(
kiba as vel koki sh..busiu nusipirkus:(( Ale ot neturiu kantrybes, pamaciau kad keramika ir nusipirkau, o kad ten.....
Atsakyti
sveikutes
va koki klausimeli as turiu unsure.gif
per mano 0,5 metu plauku lyginimosi staza turiu antras znyples. Antras pirkau aceit keramikiniu pavirsium, bet jos man taip netiesina kaip anos metaliniu pavirsium... Gal sitos naujos yra silpnesnes? 180 laipsniu maximumas.. Noreciau kazkaip suzinoti, kiek yra laipsniu tose kirpyklinese profesionaliose znyplese? Itariu kad tikrai daugiau, nes su sitom ilgokai terliojuosi sad.gif( As pasimetus visai, nei man tiesina, nei ka.... Priemones naudoju is kirpyklu l'orealio, vos ne po 40 litu moku...sad.gif(
kiba as vel koki sh..busiu nusipirkus:(( Ale ot neturiu kantrybes, pamaciau kad keramika ir nusipirkau, o kad ten.....
Atsakyti
Karenina as irgi tai pastebejau , buvau pasiemus is drauges paprastas znyples tai man labai greit issitiesino ir ilgiau laike nei mano su keramikiniu pavirsiu. bet manau su keramikiniu labiau apsaugo plauka, tai jau geriau ne toks rezultatas bet sveikesni plaukai
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 06 09, 20:53)
sveikutes
va koki klausimeli as turiu unsure.gif
per mano 0,5 metu plauku lyginimosi staza  turiu antras znyples. Antras pirkau aceit keramikiniu pavirsium, bet jos man taip netiesina kaip anos metaliniu pavirsium... Gal sitos naujos yra silpnesnes? 180 laipsniu maximumas.. Noreciau kazkaip suzinoti, kiek yra laipsniu tose kirpyklinese profesionaliose znyplese? Itariu kad tikrai daugiau, nes su sitom ilgokai terliojuosi sad.gif( As pasimetus visai, nei man tiesina, nei ka.... Priemones naudoju is kirpyklu l'orealio, vos ne po 40 litu moku...sad.gif(
kiba as vel koki sh..busiu nusipirkus:(( Ale ot neturiu kantrybes, pamaciau kad keramika ir nusipirkau, o kad ten.....

ot tikraiidomu kokiu karsciu kirpyklos znyplemis ten tiesina plaukus g.gif
Atsakyti
pas mane raso, kad iki 100'C ikaista per 3 min - taip kad tai ir yra maksimali temperatura.
galingumas - 25 W

Pasirodo- 145'C
cia biski aprasymas:
http://www.kaddies.d...products_id=451
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 13 birželio 2005 - 11:39
na, man tai kirpeja pasakojo, kad butent paprastos metalines labai gerai istiesina plaukus,bet dar geriau ir juos sugadina, o keraminikines blogiau tiesina.vat taip blush2.gif
bet as irgi buvau taip uzikepus pirkti brangias znyples,kol nenuejau i kirpykla,ten man pameginimui,tiesino su labai gerom ir brangiom znyplem, ir priemoniu tepe,ir dar kiek laiko nemazai sugaiso,ir kaip sau manot?po pusvalandzio priekiniai pradejo raitytis, kas kur nori. mad.gif , tai ir atsoko fantazija pirkti. schmoll.gif
Atsakyti
man kirpykloj istiesina plaukus idealiai. Tu znypliu pavirsius kazkoks kaip tamsus stiklas, is l'orealio jos..sake pardavimuose nera, cia agentai kaip prezanta duoda uz uzsakytas prekes....
Nu susiparinus, ne tas zodis....Jau man mano garbanos mielesnes, negu nutriuse istiesinti cry.gif

......gal as per karsta pasidarau? ten 180'C maximumas....ku vienu zho..... cry.gifcry.gifcry.gifcry.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 06 14, 16:01)
man kirpykloj istiesina plaukus idealiai. Tu znypliu pavirsius kazkoks kaip tamsus stiklas, is l'orealio jos..sake pardavimuose nera, cia agentai kaip prezanta duoda uz uzsakytas prekes.... 
Nu susiparinus, ne tas zodis....Jau man mano garbanos mielesnes, negu nutriuse istiesinti   cry.gif

......gal as per karsta pasidarau? ten 180'C maximumas....ku vienu zho..... cry.gifcry.gifcry.gifcry.gif
Karenina,man irgi tik kirpykloje gražiai plaukus ištiesina mirksiukas.gif Turiu pati aš tiesinimo žnyples,keramikiniu paviršium bet pačiai š.. gaunas cry.gif Taip kaip kirpykloj neišeina išsitiesint.Gailiuosi,kad jas pirkau,nes dažnai į kirpyklą lakstau,tai pinigai kaip į balą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciuce: 14 birželio 2005 - 17:49
O as labai patenkinta- nors dar tik 2 kartus tiesinausi, bet visai nesigailiu.
Atsakyti
Aš tai manau, kad tos žnyplės geras dalykas. turėjau tas už 80 litų, bet efektas aišku netoks kaip kirpykloj kad ištiesina su tom brangiom. tai labai užsimaniau aš tų kirpėjiškų žnyplių, jau ryt lėksiu pirkt. o va, kad plaukučiai labai nesigadintų tai naudoju KIAUNE's nuo karščio apsaugantį purškalą.
Atsakyti
Afro, pasakysi kokias pirkai ir kur ir kiek mokejai:) wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti