Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Onora @ 2005 06 08, 15:54)
Pas mane znypliu instrukcijoje parasyta, kad nenaudoti ju su putomis ir laku.
Tai net nezinau, ar cia todel, kad znyplem kenkia, ar kad plaukam kenkia?

plaukam kenkia smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brunetee @ 2005 06 08, 08:49)
sveikutės smile.gif čia matau visos vis klausinėja kokias priemones galima naudoti tiesinimui...šiaip atsirado kazkoks lorealio (rožiniame buteliuke) kremas, nusipirkau, bet nieko mandro nepastebejau.
    šiaip kirpėja labai gyrė oasis priemones .jų yra kelių rūšių. viena yra apsauganti nuo karščio ir slinkimo, kaina apie 14lt , kita plaukų tiesinimui ir sake nesišiaušia kai drėgnas oras kainuoja 12-14lt toks gan siauras buteliukas su baltu skysčiu smile.gif jo nedaug ,bet sakė efektas geras. šitą ir aš pati žadu greitu metu nusipirkti  rolleyes.gif  ir dar kažkoks yra tiesinimui su dozatoriumi tos pačios firmos, bet apie šį ne ką žinau...tai nieko ir nesakysiu smile.gif

oasis priemones naudoju ir as ir tikrai esu patenkinta, bet plaukams tiesinti dar nenaudojau, tai kai nusipirksi pasakyk koks efektas, jei geras tai ir pati eisiu pirktis 4u.gif
Atsakyti
būtinai smile.gif ir vis as ta pavadinimą iškreipiu blush2.gif vis sakau oasis, o ištikro osis biggrin.gif nžn kode man taip išeina smile.gif
Atsakyti
turiu as ta roziniam buteliuke, patiesina man jis liuks thumbup.gif bet uz ji geresnis osis+,su juo irgi tiesinu ,bet man nuo jo plaukai neblizga, tik labai paslankus thumbup.gif
Atsakyti
as ir turiu ta lorealio kremuka ruzavam buteliuky bet man tai tikrai tas pats su juo ar be jo tik manau gal ne taip svilina plaukus su juo.o gal per mazai tepu?kiek jo reik tept?
Atsakyti
O kur yra pirkti tu OSIS?
Atsakyti
Osis bent jau as tai maciau tik euro vaistinej...
As tai nusipirkau ta osis scream,kur nuo slinkimo ir karcio bei plaukai blizga,nzn del blizgumo,gal ir siek tiek labiau,bet nzn...abejoju dar kad labai jau blizga
.

turiu as ta roziniam buteliuke, patiesina man jis liuks bet uz ji geresnis osis+,su juo irgi tiesinu ,bet man nuo jo plaukai neblizga, tik labai paslankus

O tai tau nuo lorealio blizga?
Atsakyti
QUOTE(Paramela @ 2005 06 08, 20:00)
Osis bent jau as tai maciau tik euro vaistinej...
As tai nusipirkau ta osis scream,kur nuo slinkimo ir karcio bei plaukai blizga,nzn del blizgumo,gal ir siek tiek labiau,bet nzn...abejoju dar kad labai jau blizga
.

turiu as ta roziniam buteliuke, patiesina man jis liuks  bet uz ji geresnis osis+,su juo irgi tiesinu ,bet man nuo jo plaukai neblizga, tik labai paslankus

O tai tau nuo lorealio blizga?

norejau pasakyt kad man nei vienas ju nepablizgina daugiau negu mano pacios plaukai blizga. o apie osis taip parasiau nes jo aprasyme parasyta kad jis blizgus ir pan, ir jadzka sako kad blizgina.
Atsakyti
man nuo lorealio blizga plaukai ir beja daug svelnesni patapo. ir ne taip greitai issisiausia. del tiesinimo tai gal perdaug itakos ir neturi. tiesiog plaukas visiskai kitaip gula smile.gif
Atsakyti
dar pastebejau kad labai padeda kauke plauku galiukas loreal. tik neatsimenu pavadinimo (nesenai pirkau kartu su plauku dazais). plaukas labai atsigavo ir nuo lyginimo ne taip smarkiai nukencia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 06 08, 20:35)
O kur yra pirkti tu OSIS?

as tai pirkau sarmoje
Atsakyti
pigiau nei euro vaistineje osis gaminiu mačiau kirpykloje-parduotuveje.ji vytauto prospekte, ten priešais bazytę.ant kampo.ten kiek mačiau pora litų pigiau yra.




o nuo to lorealio kremo gal ir man mažiau šiaušiasi, biški labiau ir pablizga,tik mano tiesintuvas sugedo schmoll.gif tai negaliu pažiūrėti, ar labai veikia tiesinant...
Atsakyti