Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

as irgi siandien nusipirkau tiesintuva Philips uz 109lt bet dar nebandziau ryt bandysiu smile.gif po to parasysiu kaip gavos
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 05 31, 20:01)
as irgi siandien nusipirkau tiesintuva Philips uz 109lt bet dar nebandziau ryt bandysiu  smile.gif po to parasysiu kaip gavos



Butinai parsyk ax.gif smalsu man tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 05 31, 20:01)
as irgi siandien nusipirkau tiesintuva Philips uz 109lt bet dar nebandziau ryt bandysiu  smile.gif po to parasysiu kaip gavos

taip butinai parasyk, gal viskas nuo aparaturos priklauso biggrin.gif
Atsakyti
niu va siandien ryte isbandziau.....nezinau ar nelabai dar moku ar mano plaukai kalti bet tiesumas laikesi puse dienos , aisku siandien lijo tai biski plaukai gavo dregmes ,bet dabar plaukai atrodo taip kaip tiesinu paprastai su fenu sad.gif
Atsakyti
Siaip tai pirkau kaune. Kas is kauno tai aktualiau 4u.gif
Tai Hairteck firmos tiesintojas,su blizganciu lygiu pavirsiumi,greitai ikaista...Zodziu profesionalus dalykelis.
Kainavo 222lt, cia man rodos su maza nuolaidele buvo.
Buvo gaila pinigu,bet nepasigailejau,dbr net pamirsau kad tiek kainavo nes tikrai geras dalykas,zavi jauciuos kiekviena diena
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif čia matau visos vis klausinėja kokias priemones galima naudoti tiesinimui...šiaip atsirado kazkoks lorealio (rožiniame buteliuke) kremas, nusipirkau, bet nieko mandro nepastebejau.
šiaip kirpėja labai gyrė oasis priemones .jų yra kelių rūšių. viena yra apsauganti nuo karščio ir slinkimo, kaina apie 14lt , kita plaukų tiesinimui ir sake nesišiaušia kai drėgnas oras kainuoja 12-14lt toks gan siauras buteliukas su baltu skysčiu smile.gif jo nedaug ,bet sakė efektas geras. šitą ir aš pati žadu greitu metu nusipirkti rolleyes.gif ir dar kažkoks yra tiesinimui su dozatoriumi tos pačios firmos, bet apie šį ne ką žinau...tai nieko ir nesakysiu smile.gif
Atsakyti
Turiu ir aš žnyples, jei išsitiesinu laiko apie tris dienas, bet neturiu kantrybės stovėti pusę dienos kol savo tankius gaurus visus išglostau, juolab kad rezultatas, nors ir gaunasi neblogas, neišeina kaip kirpykloj, taigi labai retai proce-dūrinuosi tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brunetee @ 2005 06 08, 09:49)
sveikutės smile.gif čia matau visos vis klausinėja kokias priemones galima naudoti tiesinimui...šiaip atsirado kazkoks lorealio (rožiniame buteliuke) kremas, nusipirkau, bet nieko mandro nepastebejau.
    šiaip kirpėja labai gyrė oasis priemones .jų yra kelių rūšių. viena yra apsauganti nuo karščio ir slinkimo, kaina apie 14lt , kita plaukų tiesinimui ir sake nesišiaušia kai drėgnas oras kainuoja 12-14lt toks gan siauras buteliukas su baltu skysčiu smile.gif jo nedaug ,bet sakė efektas geras. šitą ir aš pati žadu greitu metu nusipirkti  rolleyes.gif  ir dar kažkoks yra tiesinimui su dozatoriumi tos pačios firmos, bet apie šį ne ką žinau...tai nieko ir nesakysiu smile.gif


Osis tikrai geros priemonės: pati kai ką naudojau. Šiuo metu turiu kremą Osis+ Scream. Tikrai blizga plaukai ir gerai formuojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2005 06 08, 09:56)
Turiu ir aš žnyples, jei išsitiesinu laiko apie tris dienas, bet neturiu kantrybės stovėti pusę dienos kol savo tankius gaurus visus išglostau, juolab kad rezultatas, nors ir gaunasi neblogas, neišeina kaip kirpykloj, taigi labai retai proce-dūrinuosi  tongue.gif  biggrin.gif


As per 15-20 minuciu susiglosto savo kudlas, o ir rezultatas patinka, tiesa be jokiu priemoniu tiesinu. Laiko 3-4 dienas, iki kito plovimo. Tiesa, lygus plaukai man labiau riebaluojasi, gal kad sukuoju kasdien, nes kai garbanoti- tai tik pries plaunant ishsisukuoju.
Labai patenkinta savo filipsiuku thumbup.gif .
Atsakyti
as znyplemis tiesinnanciomis plaukus naudoju jau 2 metus. is padziu naudojau kartu su plauku laku kad ilgiau laikytu. bet labai nutriuso plaukai (nuo nuolatinio lako naudojimo). jei be jokiu priemoniu issitiesinu tai laiko tik iki isejimo i lauka-issiraito kaip kam patinka. siuo metu naudoju loreal sampuna ir balzama sausiems ir garbanotis linkusiems plaukams. siek tiek paslankesni plaukai tampa. ne tokie issisiausia. po to ant sausu plauku patepu loreal plauku kremuka skirta naudoti pries lyginant plaukus su znyplemis. efektas thumbup.gif patariu isbadyti pries lyginant pasitepti nuo kremuku (pavadinimo tiksliai neatsimenu-ruzava bonkute) smile.gif
Atsakyti
Pas mane znypliu instrukcijoje parasyta, kad nenaudoti ju su putomis ir laku.
Tai net nezinau, ar cia todel, kad znyplem kenkia, ar kad plaukam kenkia?
Atsakyti
g.gif smile.gif
Atsakyti