Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Turiu ir as tiesinimoznyples paprastu keramikiniu pavirsium.irgi is kirpejos ,atvezta is anglijos ( Babyliss firmos atrodo ).Atrodo istiesinus labai graziai ,taip tvarkingai ,nors tiesinau nelabai daug kartu , bet plaukai tai labai issausejo ,ir issisakojo(nzn ka db daryti g.gif ) Nusipirkau db lorealio hot straight. reiks bandyti ,bet ka daryti kad plaukai atsigautu nors kiek. g.gif
Atsakyti
linuzielia, turbūt dabar padės tik kaukės visokios, bet galiukus manau teks nukirpt doh.gif aš tą patį žadu neužilgo padaryt, o kaip nenoriuuuu, daugiau nebetiesinsiu doh.gif
Atsakyti
Mano plaukai labai garbanoti. Kartais juos tiesinu. Naudoju PHILIPS keramikini tiesintuva. Kadangi tiesinu karta per menesi, tai ypatingos zalos nepastebejau. Mano plaukas ir taip linkes sauseti, o galiukai luzineti. Tad kas du menesiai pakerpu galiukus.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pries kelias dieneles ir as nusipirkau tiesintoja,dar nebandziau,bet siandien tai padarysiu.tik dabar niekaip neapsisprendziu koki serumuka ar siaip purskala apsaugai nusipirkt g.gif
o tiesinsiu plaukucius tik retkarciais,ypatingomis progomis,tai gali buti net karta per tris menesius ir dar reciau.
Atsakyti
nefertite2006, nuo karščio man labai patiko Keunes purškalas, o tie visi loreal ar pan. kremai "nuo karščio" man bent jau tik suriebalindavo plaukus g.gif na čia mano patirtis tokia ax.gif
Atsakyti
gal is care line linijos,tokiam pilkam buteliuke?
Atsakyti
QUOTE(nefertite2006 @ 2006 08 18, 18:24)
gal is care line linijos,tokiam pilkam buteliuke?

aga 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mano plaukai garbanoti, tai pries tiesindama juos, as naudoju Garnier Fructis Force intensyvios prieziuros seruma. Jis svelnina ir glotnina nepaklusnius plaukus. Padeda lengvai ir greitai juos istiesinti.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif O ka jus manote apie chemini plauku tiesinima? g.gif Ten tas pas kaip cheminis susukan plaukus, tik efektas lygus plaukai... Na mano kirpeja daro ir tiesus plaukai buna iek pat lailko kiek kitom kur daros garbanas... Kirpeja daro su "ALFAPARF" priemonemis.. Man kazkaip buu labiau priimtiniau ilgalaiki tiesinima padryt, nei kaskart zalo su tais aparaciukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(invazi @ 2006 08 21, 19:20)
Sveikos merginos smile.gif  O ka jus manote apie chemini plauku tiesinima? g.gif  Ten tas pas kaip cheminis susukan plaukus, tik efektas lygus plaukai... Na mano kirpeja daro ir tiesus plaukai buna iek pat lailko kiek kitom kur daros garbanas... Kirpeja daro su "ALFAPARF" priemonemis.. Man kazkaip buu labiau priimtiniau ilgalaiki tiesinima padryt, nei kaskart zalo su tais aparaciukais  4u.gif


Bet juk plaukai nuolat auga. Tai reiskia, kad po tiesinimo tuoj prie saknu plaukai vel auga tokie, kokie yra is prigimties. Kai cheminis nuauga, gal ir nera taip baisu. Bet kai puse plauku tiesus, o virsugalvis bangotas ar garbanotas - tai ka as zinau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fijora: 21 rugpjūčio 2006 - 19:40
QUOTE(invazi @ 2006 08 21, 19:20)
Sveikos merginos smile.gif  O ka jus manote apie chemini plauku tiesinima? g.gif  Ten tas pas kaip cheminis susukan plaukus, tik efektas lygus plaukai... Na mano kirpeja daro ir tiesus plaukai buna iek pat lailko kiek kitom kur daros garbanas... Kirpeja daro su "ALFAPARF" priemonemis.. Man kazkaip buu labiau priimtiniau ilgalaiki tiesinima padryt, nei kaskart zalo su tais aparaciukais  4u.gif

O kuriam cia mieste ir kiek ta procedura kainuoja? kai plaukai atauga juos vel galima istiesinti, tuo metu tiesinami ne visi plaukai, bet tik ten, kur ataugo, virsui, ir viskas gerai smile.gif. man tai taip pat daug priimtiniau, nei po kiekvieno plovimo tiesinti, vargti puse metu, kai dregna ir pan.
Atsakyti
tai čia gal koks kitoks tiesinimas? nes girdėjau apie tokį, kuris laikosi apie tris mėnesius ir galbūt daugiau... g.gif ir ten nenuauginėja ir neišlenda jūsų garbanos, paprasčiausiai plaukai po truputį po truputį tampa tokiais kokie ir buvo rolleyes.gif
Atsakyti