Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Cia tikriausia kalbama apie znyples su Tuormaline keramika, Lietuvoje dar tokiu nemaciau, tas tuormaline ir yra kristalas 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 08 07, 19:44)
o is ko to tiesinimo plokstele  g.gif  keramika ar kokis tai kristalas. kirpeja sake, kad geriausias tiesintuvas, kur plokstele kazkokis tai nuslifuotas kristalas. tas atseit visai nesvilina plauko.

na, as manau, kad ir kokia temperatura bebutu, ji visvien kazkiek kenkia plaukui g.gif Na, nors pabandyti butu idomu, kas ten per stebuklas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 08 07, 23:15)
Cia tikriausia kalbama apie znyples su Tuormaline keramika, Lietuvoje dar tokiu nemaciau, tas tuormaline ir yra kristalas 4u.gif user posted image


reiks paklaust savo kirpejos, kas ten per biesas i firma kokia... na ji dirba lietuvoj, tik kiek zinau ta tiesintuva is kazkokio seminaro uzsieny atsiveze ax.gif

QUOTE(braskel @ 2006 08 07, 23:18)
na, as manau, kad ir kokia temperatura bebutu, ji visvien kazkiek kenkia plaukui  g.gif Na, nors pabandyti butu idomu, kas ten per stebuklas  bigsmile.gif


nu as irgi nemanau, kad jos visiskai nesvilina plauko, tik tiek kad tikrai maziau svilina uz teflona ar paprasta keramika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 08 rugpjūčio 2006 - 21:37
As savo plaukucius taip pat karts nuo karto patiesinu "lygintuvu", bet gaila man savo plauku unsure.gif Naudoju L'Orael Studio Line Hot tiesinamaji kremas Tikrai geras, man patiko. kai issidziovini plaukus mazai reikia ir tiesinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 08 06, 19:56)
Aš turiu Herbinos purškaliuką, tai purškiu ant sausų plaukų. Jie šiek tiek sudrėksta, bet ir greitai išdžiūsta. Vilnietėms: perduotuvėj Aistruolė jis pora litų pigesnis nei kitur  ax.gif

Man su kremais išvis bėda, nes plaukų žiauriai daug, o paskirstyti tolygiai tai oho užduotis, nekalbant apie sąnaudas doh.gif



Prieblanda, o kur ta Aistruole ?smile.gif
Atsakyti
Va man drauge is anglijos antradieni turi parvesti znyples su ta tuormaline keramika..tiesinsiu plaukucius su kuo mazesne zala..zinau kad jos neisvengsi..bet zadu tiesinti 1 kart i menesi tai ji isvis bus minimali 4u.gif parasysiu kai isbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2006 08 11, 08:57)
As savo plaukucius taip pat karts nuo karto patiesinu "lygintuvu", bet gaila man savo plauku  unsure.gif Naudoju L'Orael Studio Line Hot tiesinamaji kremas Tikrai geras, man patiko. kai issidziovini plaukus mazai reikia ir tiesinti biggrin.gif


man irgi patinka sis kremas, neblogai issitiesina ir su dziovintuvo pagalba ji naudojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 08 13, 14:00)
Va man drauge is anglijos antradieni turi parvesti znyples su ta tuormaline keramika..tiesinsiu plaukucius su kuo mazesne zala..zinau kad jos neisvengsi..bet zadu tiesinti 1 kart i menesi tai ji isvis bus minimali 4u.gif parasysiu kai isbandysiu mirksiukas.gif

oooooo thumbup.gif laukiu atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
tai dabar kai atsirado su ta tourmaline keramika, kaip nebesinorės tiesintis su paprasta ax.gif , o jau su metalinem ... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 08 13, 23:53)
tai dabar kai atsirado su ta tourmaline keramika, kaip nebesinorės tiesintis su paprasta  ax.gif , o jau su metalinem ...  g.gif  biggrin.gif

metalines tai tiesiai i muzieju pioneer.gif
Atsakyti
na as plauku nesitiesinau, nes jie ir taip tiesus, bet va vyriski turiu garbanota. taigi jis nuejo pas kirpeja, o tas jam issitiesinti pasiule. istiesino cheminiu budu. labai faina buvo. taip kitaip. thumbup.gif
po poros menesiu dar syki patiesino.
galiausiai gavosi taip kad tiesino is viso 3 kartus (cia per vienus metus. )
praejo pusmetis po tiesinimo ir visi plaukai kaip sluotraiziai pasidare- i visas puses styro, nesigarbanoja, bet ir ne tiesus o kazkokis kutvelynas doh.gif
dabar ir pats nezino ka daryti - sako gal plikai skusiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na stai ir gavau znyples atrodo jos taip:
user posted image
bet dar reikia prie anglisko jungiklio prisitaikyti lietuviska.. 4u.gif tada jau bus galima pabandyti blush2.gif
Atsakyti