Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

svejkos gal kanors zinot apie Suntachi gaminius ? kaip ju lygintuvai .. ? stai foto http://www.krinona.l..._id=417&lang=lt tik lbai idomu ar kokybe atitinka kajna... ir ar apsimoka jas pirkti... ? gal kas turit nuomoniu ?
Atsakyti
aš panašiai, nustatau 140 , bet irgi seniau tiesindavau kas antrą kartą išsiplovus galvą, bet galiukai dabar šakojasi ir plaukai sausi labai... tai irgi stengiuos tik kartą i mėnesį išsitiesint, kai jau labai atsibosta tos bangeles blink.gif

anonim2006, manau žnyplės vertos savo kainos, kadangi turiu beveik tokias pat, tai veikia puikiai ir tiesina taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliux* @ 2006 08 05, 14:47)
o kaip atrodo tavo tiesintuvas  g.gif
va toks unsure.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(anonim2006 @ 2006 08 05, 16:47)
svejkos gal kanors zinot apie Suntachi gaminius ? kaip ju lygintuvai .. ? stai foto  http://www.krinona.l..._id=417&lang=lt    tik lbai idomu ar kokybe atitinka kajna... ir ar apsimoka jas pirkti... ? gal kas turit nuomoniu ?

niu as jau tokio tikrai nepirkciau schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
sveikos, cia kazkuri minejot, kad naudojant oasis purskaliuka plaukam. nusipirkau ir as, bet neparasyta , kaip naudot. itariu slapius supurkst, po to isdziovint ir tada tiesint. ar klystu????
Atsakyti
Salomėja, ir aš tokį patį nusipirkau prieš savaitę, tai irgi tas pats klausimas iškilo doh.gif Nesuprantu, kodėl neparašyta. Aš irgi manau, kad gal šlapius, nes jei prieš lyginant sausus apipurkši, tai jie vėl bus drėgni doh.gif
O šiaip tai galiu pasakyt, kad man ta priemonė nepatiko schmoll.gif Tai gerai, kad tokiais mažais kiekiais parsiduoda, nes jau būčiau pasigailėjus, kad pirkau. Nu absoliučiai jokio efekto, nei plaukai labiau blizgėt pradėjo, nei išsitiesino geriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 08 06, 19:47)
Salomėja, ir aš tokį patį nusipirkau prieš savaitę, tai irgi tas pats klausimas iškilo doh.gif  Nesuprantu, kodėl neparašyta. Aš irgi manau, kad gal šlapius, nes jei prieš lyginant sausus apipurkši, tai jie vėl bus drėgni  doh.gif
O šiaip tai galiu pasakyt, kad man ta priemonė nepatiko  schmoll.gif  Tai gerai, kad tokiais mažais kiekiais parsiduoda, nes jau būčiau pasigailėjus, kad pirkau. Nu absoliučiai jokio efekto, nei plaukai labiau blizgėt pradėjo, nei išsitiesino geriau  doh.gif


Aš turiu Herbinos purškaliuką, tai purškiu ant sausų plaukų. Jie šiek tiek sudrėksta, bet ir greitai išdžiūsta. Vilnietėms: perduotuvėj Aistruolė jis pora litų pigesnis nei kitur ax.gif

Man su kremais išvis bėda, nes plaukų žiauriai daug, o paskirstyti tolygiai tai oho užduotis, nekalbant apie sąnaudas doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 08 06, 19:47)
Salomėja, ir aš tokį patį nusipirkau prieš savaitę, tai irgi tas pats klausimas iškilo doh.gif  Nesuprantu, kodėl neparašyta. Aš irgi manau, kad gal šlapius, nes jei prieš lyginant sausus apipurkši, tai jie vėl bus drėgni  doh.gif
O šiaip tai galiu pasakyt, kad man ta priemonė nepatiko  schmoll.gif  Tai gerai, kad tokiais mažais kiekiais parsiduoda, nes jau būčiau pasigailėjus, kad pirkau. Nu absoliučiai jokio efekto, nei plaukai labiau blizgėt pradėjo, nei išsitiesino geriau  doh.gif


nu tikiuosi man labiau patiks, nes svarsciau svarsciau ar si pirkt ar loreali ta rozini...tikiuos klaidos nepadariau.
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 07 24, 19:09)
O kiek jum vidutiniskai uzima plauku tiesinimas su znyplem?

apie 20-30 min smile.gif
Atsakyti
Turiu toki Suntachi
user posted image

Man jis laaabai liux! Nesigailiu ne 1 isleisto lito (mokejau 299Lt).Labai gerai tiesina.
Pries tai turejau toki WIK user posted image
Tai nesulyginami dalykai cool.gif

QUOTE(anonim2006 @ 2006 08 05, 15:47)
svejkos gal kanors zinot apie Suntachi gaminius ? kaip ju lygintuvai .. ? stai foto  http://www.krinona.l..._id=417&lang=lt    tik lbai idomu ar kokybe atitinka kajna... ir ar apsimoka jas pirkti... ? gal kas turit nuomoniu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Citra*: 07 rugpjūčio 2006 - 17:48
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 07, 18:48)
Turiu toki Suntachi
user posted image

Man jis laaabai liux! Nesigailiu ne 1 isleisto lito (mokejau 299Lt).Labai gerai tiesina.
Pries tai turejau toki WIK  user posted image
Tai nesulyginami dalykai  cool.gif


o is ko to tiesinimo plokstele g.gif keramika ar kokis tai kristalas. kirpeja sake, kad geriausias tiesintuvas, kur plokstele kazkokis tai nuslifuotas kristalas. tas atseit visai nesvilina plauko.
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 08 07, 18:44)
o is ko to tiesinimo plokstele  g.gif  keramika ar kokis tai kristalas. kirpeja sake, kad geriausias tiesintuvas, kur plokstele kazkokis tai nuslifuotas kristalas. tas atseit visai nesvilina plauko.

Pas mane keramikines ploksteles.
Siaip pirma karta girdziu apie kristalines ploksteles g.gif
Atsakyti