Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Atech @ 2006 07 24, 19:09)
O kiek jum vidutiniskai uzima plauku tiesinimas su znyplem?


Mano plaukų labai daug ir jie žemiau menčių, tai aš apsidirbu per 20min. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 07 24, 18:09)
O kiek jum vidutiniskai uzima plauku tiesinimas su znyplem?

apie 15 min.
Atsakyti
Sveikutes,
o kokias žnyples tiesinimui patartumet nusipirkti? ax.gif ar jau čia kažkur buvo apie tai kalbeta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2006 07 25, 15:38)
Sveikutes,
o kokias žnyples tiesinimui patartumet nusipirkti?  ax.gif  ar jau čia kažkur buvo apie tai kalbeta?  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visa tema apie tai prirasyta.
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 07 24, 19:09)
O kiek jum vidutiniskai uzima plauku tiesinimas su znyplem?
Apie 10-15 min wink.gif

Sakykit, ar labai skiriasi plaukų išvaizda ištiesinus tefloninėm ir keramikinėm žnyplėm.
Turiu teflonines Philips ir norėčiau keist, keramikines nusipirkt, nes kažkaip man atrodo, kad jos vistiek daug geresnės, t.y. plaukus gražiau ištiesina. Nes va kirpėja visada su keramikinėm tiesina, tai plaukai daug glotnesni ir blizgantys būna. Nors šiaip visada kirpėjoms gražiau viskas gaunasi, nei namie pačioms. O kaip jums? Ar bandėt pati kuri nors ir tas, ir tas žnyples? smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
nu va perskaiciau jusu tema nuo pradzios iki galo tyliai kamputyje ir siandien nusipirkau plauku tiesintuva...dar visiskai nebandziau bet pameginau grifka istiesint tai puikiai smile.gif dziaugiuosi savo pirkiniu...dar nusipirkau osis+ priemone nuo karscio,bet toks jau mazytis buteliukas mirksiukas.gif Pagaliau pirma kart po ilgo laiko turesiu glotnius ir grazius plaukus...nes pries metus buvau susidejus chemini tai kai dbr ataugineja, tai baisu ziuret doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemaituke: 04 rugpjūčio 2006 - 21:14
man kartais tenka savo garbanas tiesint ir ilgiau nei 30 min g.gif
o kokį karštį nustatot savo žnyplėms?
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 08 04, 22:50)
man kartais tenka savo garbanas tiesint ir ilgiau nei 30 min  g.gif
o  kokį karštį nustatot savo  žnyplėms?

va va, ir man aktualus sis klausimukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 08 04, 23:50)
o  kokį karštį nustatot savo  žnyplėms?


Ir aš to paties norėjau paklaust tongue.gif
Žinoma, kad nustatoma temperatūra priklauso nuo plaukų tipo, bet vis gi įdomu, su kokia tiesinat bigsmile.gif
Aš nustatau 130-135, bet kažkur lyg tai skaičiau, kad kitos iki 180 blink.gif
Man kažkaip baisiau atrodo tokia aukšta...nes plaukams vis gi kenkia tas tiesinimas, nors ir su keremikinėm žnyplėm. Aš kai tik nusipirkau, tai labai diaugiausi, po kiekvieno plovimo tiesinau (porą kartų į savaitę), bet greitai pastebėjau, kad plaukams tikrai ne į naudą, - galiukai išsišakojo ir dar pats plaukas pradėjo skilinėti į kelias dalis, iškarto matosi pažeista vieta, patrauki plauką, tai per tą vietą ir nutrūksta blink.gif
Ir apsauginį kremuką nuo karsčio naudojau, bet vistiek labai kenkia, dabar daug rečiau tiesinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2006 08 05, 11:33)
Ir aš to paties norėjau paklaust  tongue.gif
Žinoma, kad nustatoma temperatūra priklauso nuo plaukų tipo, bet vis gi įdomu, su kokia tiesinat  bigsmile.gif
Aš nustatau 130-135, bet kažkur lyg tai skaičiau, kad kitos iki 180  blink.gif
Man kažkaip baisiau atrodo tokia aukšta...nes plaukams vis gi kenkia tas tiesinimas, nors ir su keremikinėm žnyplėm. Aš kai tik nusipirkau, tai labai diaugiausi, po kiekvieno plovimo tiesinau (porą kartų į savaitę), bet greitai pastebėjau, kad plaukams tikrai  ne į naudą, - galiukai išsišakojo ir dar pats plaukas pradėjo skilinėti į kelias dalis, iškarto matosi pažeista vieta, patrauki plauką, tai per tą vietą ir nutrūksta  blink.gif
Ir apsauginį kremuką nuo karsčio naudojau, bet vistiek labai kenkia, dabar daug rečiau tiesinu  doh.gif

mano labai panasi patirtis. irgi i savaite pora kartu tiesindavau, naudodavau apsauginius ir kremukus, ir siaip purskalus, bet plaukus visvien pazeidziau. tai dabar tas znyples naudoju tik ypatingom progom, t.y. karta i men.
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 08 04, 21:50)
man kartais tenka savo garbanas tiesint ir ilgiau nei 30 min  g.gif
o  kokį karštį nustatot savo  žnyplėms?

160 laipsniu. Pas mane max 200
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 07 25, 21:18)
Apie 10-15 min  wink.gif

Sakykit, ar labai skiriasi plaukų išvaizda ištiesinus tefloninėm ir keramikinėm žnyplėm.
Turiu teflonines Philips ir norėčiau keist, keramikines nusipirkt, nes kažkaip man atrodo, kad jos vistiek daug geresnės, t.y. plaukus gražiau ištiesina. Nes va kirpėja visada su keramikinėm tiesina, tai plaukai daug glotnesni ir blizgantys būna. Nors šiaip visada kirpėjoms gražiau viskas gaunasi, nei namie pačioms. O kaip jums? Ar bandėt pati kuri nors ir tas, ir tas žnyples?  smile.gif

o kaip atrodo tavo tiesintuvas g.gif
Atsakyti