Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Atech @ 2006 07 23, 15:21)
O kaip ta herbina atrodo, as irgi nuziurejau ta Herbinos apsauganti nuo karscio, bet ten ne buvo jokio Shine activator. Kur pirkai ir kiek $? smile.gif


Žirmūnų HyperRimi berods 15,99
Atsakyti
merginos pažiūrėkit ir pasakykit savo nuomonę, sesuo Vokietijoj nupirko ir klausia nuomonės ar geros žnyplės ar nelabai geros rolleyes.gif cia
ir čia
man pačiai atrodo, kad gal geresnės antrosios g.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 23, 19:13)
merginos pažiūrėkit ir pasakykit savo nuomonę, sesuo Vokietijoj nupirko ir klausia nuomonės ar geros žnyplės ar nelabai geros  rolleyes.gif cia
ir čia
man pačiai atrodo, kad gal geresnės antrosios  g.gif


O kodėl geresnės antros?
Man kaip tik pasirodė, kad su pirmosiomis galima tiesinti ir šlapius plaukus, o antrosios tiesiog keramikinės sausiems plaukams tiesinti g.gif
Atsakyti
man irgi antriosios, ten tikriausiai temperatura reguliuot galima. Tikrai tos geresnes. O del slapiu, kokios znyples bebutu, tikrai nesiryzciau slapius plaukus tiesinti
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 23, 18:13)
merginos pažiūrėkit ir pasakykit savo nuomonę, sesuo Vokietijoj nupirko ir klausia nuomonės ar geros žnyplės ar nelabai geros  rolleyes.gif cia
ir čia
man pačiai atrodo, kad gal geresnės antrosios  g.gif

Man pirmosios pasirode geresnes del to, kad sukos kartu (na tie dantukai)
Atsakyti
antrosios su jonų technologija g.gif
na ir kaina kaip skiriasi, įdomu kaip su tuo santykiu kokybės ir kainos...ar brangesnės jau ir geresnės turėtų būti ar visiškai nuo to nepriklauso huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 07 23, 19:37)
man irgi antriosios, ten tikriausiai temperatura reguliuot galima. Tikrai tos geresnes. O del slapiu, kokios znyples bebutu, tikrai nesiryzciau slapius plaukus tiesinti


Jau yra specialių žnyplių ir šlapiems plaukams tiesinti - jos sukonstruotos taip, kad garas išeitų ir plaukas neužverda.

Jei sakot, kad antros su jonų technologija, o pirmosios viso labo su šukutėm, tada vertėtų rinktis antrąsias. Man asmeniškai temperatūros reguliavimas nesvarbus, nes visada ir taip tiesinu ant žemiausios ax.gif
Beje, kuo prietaisas paprastesnis, tuo jis ilgiau tarnauja, o kuo daugiau jame elektronikos, tuo greičiau jis genda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 07 23, 19:41)
Jau yra specialių žnyplių ir šlapiems plaukams tiesinti - jos sukonstruotos taip, kad garas išeitų ir plaukas neužverda.

Jei sakot, kad antros su jonų technologija, o pirmosios viso labo su šukutėm, tada vertėtų rinktis antrąsias. Man asmeniškai temperatūros reguliavimas nesvarbus, nes visada ir taip tiesinu ant žemiausios  ax.gif
Beje, kuo prietaisas paprastesnis, tuo jis ilgiau tarnauja, o kuo daugiau jame elektronikos, tuo greičiau jis genda  doh.gif

gal jos ir sukonstruotos, kad garas iseitu, bet slapi plaukai yra 100 kart pazeidziamesni, todel net sukuot rekomenduojama slapius plabai atsargiai, pradedant nuo apacios, apie znyples, kuriu temperatura siekia 200 laipsniu ka ir kalbet.
Ir dar paprastai znyples, kurios turi tuos keiciamus antgalius kaip taisykle buna prastesni. Geriau pirkti su viena funkcija, nes jos yra viviskai butent jai pritaikytos
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 23, 18:13)
merginos pažiūrėkit ir pasakykit savo nuomonę, sesuo Vokietijoj nupirko ir klausia nuomonės ar geros žnyplės ar nelabai geros  rolleyes.gif cia
ir čia
man pačiai atrodo, kad gal geresnės antrosios  g.gif

As rinkciausi antras. Nes turejau panasias i oirmas, tik Wik firmos, ir butent tos sukutes man nepatiko, uzkabindavo plaukus, pesdavo, o dabar turiu kitas, be jokiu sukuciu, tai jos tiesiog lengvai slysta per plauka, visai kitokia tiesinimo kokybe.
Atsakyti
As issitiesinau dabar su znyplem ir "Loreal Studio line Hotstraight", tikrai geras dalykelis, super istiesino bigsmile.gif Tik plauku labai gaila man... verysad.gif
Atsakyti
antrosioms daugiau balsų group.gif
na aš niekad nebandžiau tiesint, bet labai noriu...tikiuosi rezultatu būsiu patenkinta, poto, kad nebūčiau prisisvajojus, o jei man nė tiks, nors čia nei karto neteko skaityt, kad kam nors nepatiko huh.gif
Atsakyti
O kiek jum vidutiniskai uzima plauku tiesinimas su znyplem?
Atsakyti