Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

išvažiavo sesuo į Vokietiją ir paprašiau jos, kad nupirktų plaukų tiesinimo žnyples. Taigi noriu paprašyti, jūs čia labiau gal nusimanote, kokią man reiktų jai duoti anglišką-vokišką charakteristiką apie juos, koks geresnis, saugesnis ir pan.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 07 15, 17:14)
išvažiavo sesuo į Vokietiją ir paprašiau jos, kad nupirktų plaukų tiesinimo žnyples. Taigi noriu paprašyti, jūs čia labiau gal nusimanote, kokią man reiktų jai duoti anglišką-vokišką charakteristiką apie juos, koks geresnis, saugesnis ir pan.. g.gif




pas mane tai remington firmos ,pirkau prieš metus ,už 116lt,db jos kainuoja 100lt, maximoje yra . pusseserė turi braun firmos,tai sako kad prasčiau jos tiesina,tai vis iš manęs skolinasi žnyples g.gif o dar neseniai draugė nusipirko tokias pat žnyples kaip mano thumbup.gif labai geros clap.gif . kiek žinau tai šita firma ir užsienyje populiari. dar labai geri šitos firmos (remington) džiovintuvai clap.gif
2000 watu už 100lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija24 @ 2006 07 09, 15:36)
Sveikos merginos  smile.gif

Ir as norejau pasisakyti plauku tiesinimo tema  4u.gif  Turejau BaByliss plauku tiesintuva-znyples...nu tai man kosmaras kazkoks...neistiesindavau savo besipucianciu keistai banguotu plauku  doh.gif
O va praeita menesi man bendradarbes padovanojo Fudge plauku tiesintuva, keramikini, tai negaliu atsidziaugt...plaukuciai atrodo nuostabiai...ir svelnus glotnus ir kaip is kirpyklos ka tik atrodo  thumbup.gif
As uz Fudge ir GHD keramikinius tiesintuvus  ax.gif

Va taip atrodo tas tiesintuvas  rolleyes.gif

http://www.hqhair.co...duct=3135&pID=1



As toki pati turiu biggrin.gif Beje as pati niekaip nesugebu gerai issiteisinti man lieka isipute tiesus plaukai. Gal kas gali patarti kaip sumazinti ta pasiputima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiste20: 17 liepos 2006 - 11:30
Labas 4u.gif o koki nors aliejuka naudoji po tiesinimo? As tai is savo kirpejos perku, kad plaukai nesipustu, graziai guletu ir blizgetu. Jis is Schwarzkopf Professional serijos.
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2006 07 17, 12:36)
Labas  4u.gif  o koki nors aliejuka naudoji po tiesinimo? As tai is savo kirpejos perku, kad plaukai nesipustu, graziai guletu ir blizgetu. Jis is Schwarzkopf Professional serijos.


Na naudoju drekikli, geros firmos sampuna , pries tiesinant ispurskiu Joiko firmos nuo karcio apsauganciu skysciu o po tiesinimo garnier aliujuku patemu tokiame zaliame buteliuke buna. Na o rezultatas blush2.gif pas mane jie nera labai garbanoti tiesiog pasipute ir netvarkingai atrodo.
Atsakyti
as esu pries visas znyples ir fenus schmoll.gif plauku gadinimas, nors mano plaukai taip pat linke banguotis ir pustis, bet uzdedu kokios nenuplaunamos kaukes, kad apsunktu ir thumbup.gif siule kazkada stilistas ilgalaiki tiesinima, taip pat kaip ir cheminis laikytu apie puse metu, ir kainuoja apie 600lt. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacardi @ 2006 07 20, 22:30)
as esu pries visas znyples ir fenus  schmoll.gif plauku gadinimas, nors mano plaukai taip pat linke banguotis ir pustis, bet uzdedu kokios nenuplaunamos kaukes, kad apsunktu ir  thumbup.gif siule kazkada stilistas ilgalaiki tiesinima, taip pat kaip ir cheminis laikytu apie puse metu, ir kainuoja apie 600lt.  blink.gif

Na kaina tai.. tai patyliu.. doh.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti merginos, kuri cia kazkada arse apie chemini istiesinimas. Daresi tame salone Vilniaus gatvej, tai norejau paklaust, kaip jai sekasi, kaip atrodo plaukuciai, ar gerai laikosi ir pan. Pati galvoju ta pati daryt, bet noreciau but tikra, nes kaip ir nemazi pinigai. Aciu, jei atsilieps
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 05 24, 16:19)
parasyk i az telefa savo paskambinsiu papasakosiu. nes ilgai uzima ten anksciau rasiau kaip kas atrodo, tai va paskambisniu ir palialiakinsiu, arba kitadien atsakysiu nes nigaliu dabar. o cia foto gali pazeet.
http://public.fotki....hiurka/zhiurka/

Zhiurkike, papasakok smulkiau...Atsibodo kaip parodiniam pudeliui atrodyti, noriu tiesiu plauku cry.gif cry.gif
Atsakyti
Na o ka darot , kad islaikytumet tiesuma?as kai issitiesinu, man laikosi gerai iki kito plovimo...BET, nereik ir lietaus, uztenka ir dregno oro, kad pasipustu ir pradetu pustis.... o as per vestuves zadu tiesintis, tai labai bijau dregno oro ar lietas... gal laku purskiat ar dar kuo tepat????
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 07 22, 21:50)
Na o ka darot , kad islaikytumet tiesuma?as kai issitiesinu, man laikosi gerai iki kito plovimo...BET, nereik ir lietaus, uztenka ir dregno oro, kad pasipustu ir pradetu pustis.... o as per vestuves zadu tiesintis, tai labai bijau dregno oro ar lietas... gal laku purskiat ar dar kuo tepat????


Gal padėtų speciali priemonė tiesinimui? g.gif Pastebėjau, kad daug priemonių tiesiog apsaugo nuo karščio, bet ne ant visų parašyta, kad jos tiesinimui. Mačiau Sarmoj Osis+ 50ml ~11Lt bonkiuką purškiamo skysčio specialiai tiesinimui su žnyplėmis. Būna ir didelė bonka ~30Lt. Gal tokia geriau tą plauką tiesų išlaikytų? g.gif

Aš šiandie išmėginau Herbinos purškaliuką saugantį nuo karščio su Shine activator, tai man patiko, o ir mama net pastebėjo, kad plaukai galų gale tikrai žvilga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 07 23, 13:28)
Gal padėtų speciali priemonė tiesinimui?  g.gif  Pastebėjau, kad daug priemonių tiesiog apsaugo nuo karščio, bet ne ant visų parašyta, kad jos tiesinimui. Mačiau Sarmoj Osis+ 50ml ~11Lt bonkiuką purškiamo skysčio specialiai tiesinimui su žnyplėmis. Būna ir didelė bonka ~30Lt. Gal tokia geriau tą plauką tiesų išlaikytų?  g.gif

Aš šiandie išmėginau Herbinos purškaliuką saugantį nuo karščio su Shine activator, tai man patiko, o ir mama net pastebėjo, kad plaukai galų gale tikrai žvilga  thumbup.gif

O kaip ta herbina atrodo, as irgi nuziurejau ta Herbinos apsauganti nuo karscio, bet ten ne buvo jokio Shine activator. Kur pirkai ir kiek $? smile.gif
Atsakyti