Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Linutemamyte @ 2006 07 04, 09:48)
Labas  4u.gif

Norejau jusu paklausti, kurios firmos tiesinimo znyples yra geresnes-  Rowenta ar  BaByliss g.gif

o as turiu Rowenta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutemamyte @ 2006 07 04, 11:48)
Labas  4u.gif

Norejau jusu paklausti, kurios firmos tiesinimo znyples yra geresnes-  Rowenta ar  BaByliss g.gif



As turiu kitokias, bet as uz BaByliss ax.gif
Atsakyti
As uz Babyliss ax.gif pati turiu geras dalykelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 04, 17:29)
As turiu kitokias, bet as uz BaByliss  ax.gif

Nesu tikra, bet man atrodo, kad Rowenta priklauso tai pat grupei, kaip ir Tefal, o tuose plauku lygintojuose yra gan svarbus keramikinis pavirsius, o Tefalis yra tikrai lyderiaujantis ne tik keptuviu pavirsiuose, manau pasidomek parduotuvese, maciau, kad Ogminoj, buvo kazkokia Rowentos akcija, pasiklausinek, ziu dar ir kokiu dovanu gausi 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif O klausiau todel, jog kai rinkausi is ju, tai man Rowentos labiau patiko, tiesinti ten nebandziau, nusprendziau pirkt, kaina ju vienoda buvo,bet kai man prie kasos atnese dezute jos neatidariau paziuret, o namo parejusi ziuriu, kad man idejo BaBylis doh.gif Maniau is ryto pasiklausinesiu jusu ir gal nekeisiu jei geresnes blush2.gif , bet kaip tycia, SM iki pietu neveike doh.gif Tai nuejau ir atsikeiciau I Rowenta ax.gif Visgi gavau garantija 2metam, tai jei kas- netaisys.
Kai turejau BaByliss tai bandziau tiesintis namie blush2.gif tai palyginus Rowenta bent jau man geriau istiesina, tik kad Babyliss gali tiesinti ir slapius plaukus, bet as vistiek bijociau taip juos tiesint.
Tiesintuva pirkau, nes kirpykloj padare kirpcius, tai kad jie graziai stovetu ax.gif
Tai stai kokia mano istorija. Tikrai dar karta asciu uz atsakymus, mano sese ruosiasi ir pirkt tiesintuva, tai butinai pasinaudosiu jusu patarimais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Ir as norejau pasisakyti plauku tiesinimo tema 4u.gif Turejau BaByliss plauku tiesintuva-znyples...nu tai man kosmaras kazkoks...neistiesindavau savo besipucianciu keistai banguotu plauku doh.gif
O va praeita menesi man bendradarbes padovanojo Fudge plauku tiesintuva, keramikini, tai negaliu atsidziaugt...plaukuciai atrodo nuostabiai...ir svelnus glotnus ir kaip is kirpyklos ka tik atrodo thumbup.gif
As uz Fudge ir GHD keramikinius tiesintuvus ax.gif

Va taip atrodo tas tiesintuvas rolleyes.gif

http://www.hqhair.co...duct=3135&pID=1
Atsakyti
jau prigaminau as cia blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelija24: 09 liepos 2006 - 15:06
o kiek kainuoja tas fudge idomu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 07 10, 11:06)
o kiek kainuoja tas fudge idomu? bigsmile.gif

35 svarai 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o kaip jus plaukus po tiesinimo lepinate, nes juk turbut labai kenkia. As turiu tiesintuva Philips, bet po kokiu 10 naudojimu plaukai zymiai sausesni ir siurkstesni pasidare. kaip juos gelbet? jei ne i tema cia parasiau, prasau nukreipkit teisinga linkme nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciuks @ 2006 07 13, 11:42)
sveikos, o kaip jus plaukus po tiesinimo lepinate, nes juk turbut labai kenkia. As turiu tiesintuva Philips, bet po kokiu 10 naudojimu plaukai zymiai sausesni ir siurkstesni pasidare. kaip juos gelbet? jei ne i tema cia parasiau, prasau nukreipkit teisinga linkme  nail.gif

Sveikute 4u.gif netingek, paskaitinek visa tema, cia tikrai rasi informacijos kaip priziuri merginos tiesinamus plaukus mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciuks @ 2006 07 13, 12:42)
sveikos, o kaip jus plaukus po tiesinimo lepinate, nes juk turbut labai kenkia. As turiu tiesintuva Philips, bet po kokiu 10 naudojimu plaukai zymiai sausesni ir siurkstesni pasidare. kaip juos gelbet? jei ne i tema cia parasiau, prasau nukreipkit teisinga linkme  nail.gif
Naudok pries tiesinima specialiai skirta plauku tiesinimui seruma,krema.
Atsakyti