Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(VILGRA @ 2006 06 11, 14:59)
prieblanda,o kur pirkai tas žnyples g.gif aš taip tokių noriu tik net neturiu supratimo kur tokias pirkti.Aš iš vilniaus


Pirkau Akropolio Elektromarkte prieš pat uždarymą, tai buvo išpardavimas, dabar ten turi atsidaryti Zara ax.gif
Šiaip tų žnyplių rasite kiekvienoj buitine technika prekiaujančioje parduotuvėje. Pirkite keramikines. Man konsultantas sakė, kad Vitek tokios pačios geros kaip ir, pvz., Phillips, tik pirkdamos pastarojo gamintojo mokame ir už vardą.








Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 11, 17:08)
Pirkau Akropolio Elektromarkte prieš pat uždarymą, tai buvo išpardavimas, dabar ten turi atsidaryti Zara  ax.gif
Šiaip tų žnyplių rasite kiekvienoj buitine technika prekiaujančioje parduotuvėje. Pirkite keramikines. Man konsultantas sakė, kad Vitek tokios pačios geros kaip ir, pvz., Phillips, tik pirkdamos pastarojo gamintojo mokame ir už vardą.

o gal galite man nuotrauka parodyt,bent kad vaizduotei matyčiau kaip jos atrodo.
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 11, 17:12)
o gal galite man nuotrauka parodyt,bent kad vaizduotei matyčiau kaip jos atrodo.


Va taip ax.gif







Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 06 11, 17:34)

prieblanda labai ačiū user posted image
Atsakyti
sveiki na su plauku rietimusi turiu problema ir as smile.gif naudojau plauku znyples (lyginimo) be jokiu apsaugos priemoniu nuo karscio tad po 3 ar maziau menesiu kasdieninio naudojimo plaukaj nusiurio , tiksliau ju galai smile.gif tad galus reikejo pakirpti. Susiradau firmos "Catwalk" siulomu produktu kataloga nusipirkau "Catwalk Fashion Smooth & Shine kema - kaina 59,00 Lt " jo paskirtis apsaugoti nuo karscio t.y. feno bei znypliu ... siaip galvojau kad komercija cia ir nieko gero nepades , bet nusipirkau pabandyti ir esu labai patenkintas , dabar plaukai nenusiura ir lyginti labai lengva ir dingo tas nenaturalus tiesumas , dabar jie purus ir tiesus smile.gif. Na manau dar po kurio laiko reikes isbandyti ir kitos garsios firmos "Bed Head" prekiu plauku tiesinimui , bet ten visas rinkinys kainuoja ("Control Freak sampunas 350ml - 45,00 Lt ", "Control Freak kondicionierius 250ml - 55,00 Lt", "Control Freak serumas 250ml - 59,00 Lt" ir "Control Freak Extra Extra Straith putos 250ml - 55,00 Lt" ) viso 214,00 Lt plauku tiesinimui smile.gif) Abeju firmu produktai is "JAV" . Kirpeja sake kad dar kazkoki sampuna naudojo kad tiesintu plaukus , sake labai geras tad jai suzinosiu kuris tiksliai parasysiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(anonim2006 @ 2006 06 18, 09:58)
sveiki na su plauku rietimusi turiu problema ir as smile.gif naudojau plauku znyples (lyginimo) be jokiu apsaugos priemoniu nuo karscio tad po 3 ar maziau menesiu kasdieninio naudojimo plaukaj nusiurio , tiksliau ju galai smile.gif tad galus reikejo pakirpti. Susiradau firmos "Catwalk" siulomu produktu kataloga nusipirkau "Catwalk Fashion Smooth & Shine kema - kaina 59,00 Lt " jo paskirtis apsaugoti nuo karscio t.y. feno bei znypliu ... siaip galvojau kad komercija cia ir nieko gero nepades , bet nusipirkau pabandyti ir esu labai patenkintas , dabar plaukai nenusiura ir lyginti labai lengva ir dingo tas nenaturalus tiesumas , dabar jie purus ir tiesus smile.gif. Na manau dar po kurio laiko reikes isbandyti ir kitos garsios firmos "Bed Head" prekiu plauku tiesinimui , bet ten visas rinkinys kainuoja ("Control Freak sampunas 350ml - 45,00 Lt ", "Control Freak kondicionierius 250ml - 55,00 Lt", "Control Freak serumas 250ml - 59,00 Lt" ir "Control Freak Extra Extra  Straith putos 250ml - 55,00 Lt" ) viso 214,00 Lt plauku tiesinimui smile.gif) Abeju firmu produktai is "JAV" . Kirpeja sake kad dar kazkoki sampuna naudojo kad tiesintu plaukus , sake labai geras tad jai suzinosiu kuris tiksliai parasysiu  cool.gif


O kur ta "Catwalk" krema galima isigyti?
Atsakyti
kaip supratau cia kalbama apie TIGI plauku prieziuros priemones.Ka domina sios priemones mazesne kaina,rasykit AZ
Atsakyti
hm visu siu priemoniu yra kaune , prekybos centre "mega" skyrius "Salon+"
Atsakyti
QUOTE(anonim2006 @ 2006 06 18, 10:58)
sveiki na su plauku rietimusi turiu problema ir as smile.gif naudojau plauku znyples (lyginimo) be jokiu apsaugos priemoniu nuo karscio tad po 3 ar maziau menesiu kasdieninio naudojimo plaukaj nusiurio , tiksliau ju galai smile.gif tad galus reikejo pakirpti. Susiradau firmos "Catwalk" siulomu produktu kataloga nusipirkau "Catwalk Fashion Smooth & Shine kema - kaina 59,00 Lt " jo paskirtis apsaugoti nuo karscio t.y. feno bei znypliu ... siaip galvojau kad komercija cia ir nieko gero nepades , bet nusipirkau pabandyti ir esu labai patenkintas , dabar plaukai nenusiura ir lyginti labai lengva ir dingo tas nenaturalus tiesumas , dabar jie purus ir tiesus smile.gif. Na manau dar po kurio laiko reikes isbandyti ir kitos garsios firmos "Bed Head" prekiu plauku tiesinimui , bet ten visas rinkinys kainuoja ("Control Freak sampunas 350ml - 45,00 Lt ", "Control Freak kondicionierius 250ml - 55,00 Lt", "Control Freak serumas 250ml - 59,00 Lt" ir "Control Freak Extra Extra  Straith putos 250ml - 55,00 Lt" ) viso 214,00 Lt plauku tiesinimui smile.gif) Abeju firmu produktai is "JAV" . Kirpeja sake kad dar kazkoki sampuna naudojo kad tiesintu plaukus , sake labai geras tad jai suzinosiu kuris tiksliai parasysiu  cool.gif

Kiek pamenu Catwalk ir bed head linijos yra tos pacios TIGI firmos.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Norejau jusu paklausti, kurios firmos tiesinimo znyples yra geresnes- Rowenta ar BaByliss g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutemamyte: 04 liepos 2006 - 09:54
QUOTE(Linutemamyte @ 2006 07 04, 09:48)
Labas  4u.gif

Norejau jusu paklausti, kurios firmos tiesinimo znyples yra geresnes-  Rowenta ar  BaByliss g.gif

As rinkciausi Babyliss. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 04, 09:56)
As rinkciausi Babyliss.  mirksiukas.gif


Ir as smile.gif
Atsakyti