Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Kokia kaina o Joiko kremuko? blush2.gif Susidomėjau rolleyes.gif
Atsakyti
Va šito tai tiksliai nepasakysiu blush2.gif kadangi gavau dovanų, tai net nepaklausiau tikslios kainos. Bet manau, kad panašiai apie 60 lituku doh.gif Brangus, bet geras dalykas. O gal ir Salon+ mėginukų turi mirksiukas.gif gražiai paprašius galpadovanotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2006 06 01, 09:32)
Atradau daug geresnį daikčiuką nei tiesinimo žnyplės thumbup.gif Buvau kirpykloje ir dovanų gavau mėginuką Joiko firmos tiesinamąjį kremuką, skirtą besišakojantiems ir pasišaušusiems doh.gif plaukams. nu netikiu aš visomis pasakomis, kad ir namų salygomis vien tik su kremo ir feno pagalba galima išgauti stulbinamą rezultatą schmoll.gif  pasirodo KLYDAU bigsmile.gif  Šiandien ryte susitvarkiau plaukučius taip, kaip dar niekada nesu pati to padariusi lotuliukas.gif O svarbiausia plaukas toks slidus, blizgantis ir nenudegintas thumbup.gif Pabaigsiu mėginukus ir keliausiu tiesiai į kirpyklą įsigyti visą butelaitį ax.gif


Oba, stebuklingas daiktas turetu buti. bigsmile.gif Bet gal pas tave siaip plaukai yra pakankamai tiesus? g.gif
Atsakyti
Laba!

o as noriu pasidziaugti, kad pries savaite dariausi chemini tiesinima ir dabar mano plaukai tokie, kokiu visa gyvenima norejau!!! lotuliukas.gif biggrin.gif

tiesut tiesuteliai:) labai svelnus ir blizga biggrin.gif

tik pinigu tai nemazai sumokejau... blush2.gif ir sedejau ten 5 val.

rezultatas mane labai maloniai nustebino, nors nelabai tuo tikejau ir buvau sau pasisakius, kad tai paskutinis kartas, kai kazka darau del savo plauku istiesinimo..
Atsakyti
QUOTE(VIKO @ 2006 06 02, 14:21)
Laba!

o as noriu pasidziaugti, kad pries savaite dariausi chemini tiesinima ir dabar mano plaukai tokie, kokiu visa gyvenima norejau!!! lotuliukas.gif  biggrin.gif

tiesut tiesuteliai:) labai svelnus ir blizga biggrin.gif

tik pinigu tai nemazai sumokejau... blush2.gif  ir sedejau ten 5 val.

rezultatas mane labai maloniai nustebino, nors nelabai tuo tikejau ir buvau sau pasisakius, kad tai paskutinis kartas, kai kazka darau del savo plauku istiesinimo..

gal nuotraukyte imestum mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
imesiu pirmadieni smile.gif

bet imesiu tik galutinio rezultato, nes nuotraukos su naturaliais savo plaukais as neturiu schmoll.gif nes visalaik juos tiesindavau...
tai kai atejau, kirpeja viena sako - tai kad tavo plaukai negarbanoti biggrin.gif na, o paskui, kai isplove ir pradejo pusti su fenu, pamate..... lotuliukas.gif

mano plaukai budavo pasisiause, nevienodai garbanoti (tai spirales, tai vos banguoti), nu, baisus.
Atsakyti
QUOTE(VIKO @ 2006 06 02, 15:35)
imesiu pirmadieni      smile.gif

bet imesiu tik galutinio rezultato, nes nuotraukos su naturaliais savo plaukais as neturiu schmoll.gif nes visalaik juos tiesindavau...
tai kai atejau, kirpeja viena sako - tai kad tavo plaukai negarbanoti biggrin.gif  na, o paskui, kai isplove ir pradejo pusti su fenu, pamate..... lotuliukas.gif

mano plaukai budavo pasisiause, nevienodai garbanoti (tai spirales, tai vos banguoti), nu, baisus.



O kur dareisi? Ir kiek kainavo? Ir ka sake del atauginejanciu saknu? Ka tada daryt? ir kiek laikys, ar vel po kazkiek laiko pamazu susigarbanos?
Atsakyti
ir man labai smalsu kur dareisi?kokia kaina?nes as ir esu tipo dariusis ta chemini tiesinima, tai itk ziauriai plauka sugadino ir viskas, jokio efekto, kainavo 200lt, o po to dar plius tiek uz visokias kaukes ir proceduras, bet galvoju gal yra koks dar budas, nes mano tie plaukai, tai eina sau, kasdien tiesinu su znyplem, nes siaip tai jau TOKIA liuto galva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2006 06 02, 17:05)
ir man labai smalsu kur dareisi?kokia kaina?nes as ir esu tipo dariusis ta chemini tiesinima, tai itk ziauriai plauka sugadino ir viskas, jokio efekto, kainavo 200lt, o po to dar plius tiek uz visokias kaukes ir proceduras, bet galvoju gal yra koks dar budas, nes mano tie plaukai, tai eina sau, kasdien tiesinu su znyplem, nes siaip tai jau TOKIA liuto galva doh.gif



O tai tu kur darei? Ir kiek laiko truko ta procedura. ir koks buvo rezulatas? Visai jokio? ta kodel pinigus negrazinai? Ka zadejo? Ir kur darei, parasyk, kad kitoms taip nebutu
Atsakyti
dariausi, kaune, alondz salone, nu is pradziu buvo efektas, nu pacios zinot kai kirpykloj padaro, bet kad jie butu buve tiesus-ne schmoll.gif nu nesigarbanojo taip kaip anksciau, bet vistiek ziauriai putesi. viskas apie pora val gal uztruko, isplove galva, tada kazka tepe ir su tiesinimo znyplem tokiom kaip tiesino, nu ir viskas, kokia kosmetika pav nezinau, bet tokiam ryskiai zaliam buteliuki. pinigeliu neprasiau grazint, nu as jau toks zmogus, jei ir man kas nepatinka, nedristu pasakyt blush2.gif bet esu girdejusi kad kitos pasidaro ir tikrai labai sauniai laiko, gal cia dar ir nuo plauko priklauso nzn, bet jei kas duotu tikrai garantijas, tai vel pabandyciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 06 02, 17:03)
O kur dareisi? Ir kiek kainavo? Ir ka sake del atauginejanciu saknu? Ka tada daryt? ir kiek laikys, ar vel po kazkiek laiko pamazu susigarbanos?


dariausi Gatineau kirpykloj, Vilniaus gatvej prie Radvilu rumu, Vilniuj. kainavo man 600 Lt... blush2.gif bet nesigailiu visai... kiek isleisdavau visokiems "tiesinamiems" kremams ir tt. tai siaubas, o dabar nebereiks. ir nebedeginsiu ju kiekviena karta po plovimo (nuo ko jie ziauriai sausejo, skilinejo ir slinko).
kaina priklauso nuo plauku ilgio ir storumo/kiekio smile.gif mano plaukai vidutinio tankumo, puse sprindzio zemiau peciu. ai, dar pamirsau pasakyti - jei plaukai balinti, tai netiesina, nebent gal ju nedaug ar pan., nzn, man tas neaktualu buvo.

sake, kad turetu buti tokie visa laika, kol nuaugs, tai sito tvirtinti dar negaliu kol kas mirksiukas.gif del saknu - kai jau ataugs tiek, kad garbanos prades formuotis, ateiti vel ir saknis istiesins. tada jau, aisku, atitinkamai maziau moketi.
Atsakyti
QUOTE(VIKO @ 2006 06 04, 19:10)
dariausi Gatineau kirpykloj, Vilniaus gatvej prie Radvilu rumu, Vilniuj. kainavo man 600 Lt... blush2.gif  bet nesigailiu visai... kiek isleisdavau visokiems "tiesinamiems" kremams ir tt. tai siaubas, o dabar nebereiks. ir nebedeginsiu ju kiekviena karta po plovimo (nuo ko jie ziauriai sausejo, skilinejo ir slinko).
kaina priklauso nuo plauku ilgio ir storumo/kiekio smile.gif  mano plaukai vidutinio tankumo, puse sprindzio zemiau peciu. ai, dar pamirsau pasakyti - jei plaukai balinti, tai netiesina, nebent gal ju nedaug ar pan., nzn, man tas neaktualu buvo.

sake, kad turetu buti tokie visa laika, kol nuaugs, tai sito tvirtinti dar negaliu kol kas mirksiukas.gif del saknu - kai jau ataugs tiek, kad garbanos prades formuotis, ateiti vel ir saknis istiesins. tada jau, aisku, atitinkamai maziau moketi.



Nu ka, telieka tik pasveikinti drinks_cheers.gif .
Ir pinigus taupyti smile.gif
Atsakyti