Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Labai noreciau isbandyti, bet, deja as is pajurio cry.gif
Atsakyti
[quote=zhiurkike,2005 05 26, 16:39]
pranesimas buvo juk toms, kurios noretu. nepageidaujancioms atsakyt nebutina.
p.s. salone paprastam tai kainuos....mmmm
[/
pasidare idomu kaip galima istiesinti plaukus visam laikui?neisivaizduoju, turbut visus plaukus išraut ruošiates? g.gif
Atsakyti
kam is kar taip ziauriai? kaip buna cheminis suraito garbanas tai ir tiesinimas- jas lygina. tik pakeicia jo struktura. tik tiek
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 05 25, 17:09)
GARBANES NORINCIOS ISSITIESINTI GARBANAS!!!!!

jei galima butu gauti kazkokius kontaktus pvz e-mail, galima butu atsiusti info apie paslauga plauku tiesinimo. profesionalia kosmetika- kiek supratau kad visam laikui, kol nneataugs ir si procedura keliom laimingosiom butu nemokama. butent kad jos pabutu modeliais proceduros metu kad parodyt kirpejam kaip tai daroma. variantas isbandytas, plaukam irgi kiek zinau nekenkia. daugiau skirta vilnietem, nes viskas vyks vilniuje. taip kad jei domina prasom koki kontakta viska pranestume smile.gif nepriimkit kaip reklamos tai tik pasiulymas. ne tai ne.

as kaip supratau tai rasei visam laikui, kiek visko esu isbandziusi, tai laikydavo iki pirmo vandens palietimo. mirksiukas.gif
Atsakyti
lotute, nu cia ilgalaikis tiesinimas. 100proc garantija pusei metu nors priklauso nuo plauku strukturos laiko ir ilgiau. kas bande- labai patenkinti. jei ka mastykit greiciau nes cia birzelio 1ai pasiulymas galioja
Atsakyti
Nusipirkau ir aš plaukų tiesinimo žnyples iš Elektromarkto - Philips už 99 lt. Nu galiu pasakyt, kad skirtumas vistiek yra, kur kirpykloj istiesina, ir kur pati tiesini. Man tai rezultatas nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(Daimen @ 2005 05 30, 22:35)
Nusipirkau ir aš plaukų tiesinimo žnyples iš Elektromarkto - Philips už 99 lt. Nu galiu pasakyt, kad skirtumas vistiek yra, kur kirpykloj istiesina, ir kur pati tiesini. Man tai rezultatas nepatiko.

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 31, 10:00)
mao zinutes atrodo irgi sustojo ties 330. tikiuos atsigaus. o jei ne tai dzin:),
va tik parasiau sita zinute ir atsigavo biggrin.gif


o as pirkau uz 10 lt maximoj. daug pinigu nekisau, nes tiesinu gal karta per 3 menesius. na ir visai nieko gaunasi:)
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2005 05 31, 10:03)
o as pirkau uz 10 lt maximoj. daug pinigu nekisau, nes tiesinu gal karta per 3 menesius. na ir visai nieko gaunasi:)

aš irgi nepirkau brangiu bet skirtumas vistiek yra kur tiesinti plaukai kirpykloje ir kur namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau shiandien vos nenusipirkau pirenisntuvo, bet nusprendziau dar paieskoti.

Tai negi niekas netiesinot garbanotu plauku? NEs mano galbanojasi, o taip noriu juos istiesinti ir kaip nors idomiau apsikirpti.
Atsakyti
Laba visom!!
Pastebejau idomia temele biggrin.gif
Pries keleta men ir as isigijau tiesintoja,bet pirkau gera skirta profesionaliam darbui ir mokejau aisku daug.
Bet plaukai buna tiesus ar lytu ar snigtu tongue.gif ,kaip po kirpyklos...

Beje,cia minejot kad naudojat pries tai visokius purskalelius,gal galit kokius gerus pasiulyt?
Kad efektas butu...
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paramela @ 2005 05 31, 16:45)
Laba visom!!
Pastebejau idomia temele biggrin.gif
Pries keleta men ir as isigijau tiesintoja,bet pirkau gera skirta profesionaliam darbui ir mokejau aisku daug.
Bet plaukai buna tiesus ar lytu ar snigtu tongue.gif ,kaip po kirpyklos...

Beje,cia minejot kad naudojat pries tai visokius purskalelius,gal galit kokius gerus pasiulyt?
Kad efektas butu...
wub.gif


Tai parasyk koki pirkai, kur ir kiek mokejai biggrin.gif jeigu jis jau toks geras(ar lytu ar snigtu)tai gal nusipirksim ir mes
Atsakyti