Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

bet tai sakot, kad naudojant keramikines znyples su visokiais purskaliukais plaukai negenda?? g.gif
as dar vis esu pasimetusi, noriu tiesiu, neissidraikiusiu ir nenupususiu plauku, ir neapsisprendziu ar isigyti si daikta doh.gif help.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2006 05 30, 15:41)
bet tai sakot, kad naudojant keramikines znyples su visokiais purskaliukais plaukai negenda?? g.gif
as dar vis esu pasimetusi, noriu tiesiu, neissidraikiusiu ir nenupususiu plauku, ir neapsisprendziu ar isigyti si daikta doh.gif help.gif mastau.gif

Isigyti tai verta, bet mitas, kad plaukams nekenkia.
Pries kelis menesius tai as as irgi isigijau toki daikta ir vis dar dziaugiuosi.
Pora menesiu i savaite po pora kartu tiesindavausi plaukus, dabar tai i menesi 1 - 2 kartus tiesinu. Naudoju ir aliejukus, ir pries karsti ir kt. priemones, bet va ka pastebejau, tai kad galiukai pradejo sakotis, ko anksciau nebudavo.. Tai mano atveju tai vienintelis minusas nuo tu znypliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 30, 11:01)
Šiandien HyperRimi gerą pusvalandį siūbavau prie plaukų priežiūros priemonių lentynos  blush2.gif  Tai vos tik ką įdomesnio rasdavau, kainos surast nė pro kur bash.gif:
Mačiau kažkokį Herbina purškalėlį (gal 200ml, kaina ~15Lt), Dove apsauginis losjonas (200ml, kainos nerasta), Gliss Kur nenuplaunamas balzamas brunetėms su apsauga nuo karščio (150 ar 200ml, kainos taip pat nerasta), Sunsilk tiesinamasis balzamas ar losjonas (200ml, kaina gal 6lt  g.gif ), daugiau neprisimenu, bet gal ką bandėt iš šių priemonių?  ax.gif


turiu dove nenuplaunama. Nieko gero, tik riebina plaukus ir viskas. Turejau ir sunsilk tiesinama krema, dar blogiau. Gliss kur sprendziant is sampunu ir balzamu gal nieko. Geriausia, manau, herbina ir tu paminetu. Girdejau geru atsiliepimu. ir pati norejau pabandyt, bet kosmadoj buvo prajes galiojimo laikas, ir buvo tik viena buteliukas to apsauginio nuo karscio. Tai nusipirkau Trevor.
Atsakyti
QUOTE(Jurgand @ 2006 05 20, 10:32)
Kaune maximoj antram aukste prekiauja keune firmos plauku prieziuros priemonemis ten yra pirkti.


Jei tas juodam buteliuke tokiam, tai turiu, bet tikrai nera kazkoks labai stebuklingas blush2.gif Ir fenuojant tempdavau, ir visvien norimo efekto nebuvo. Na matyt ir nuo plauko priklauso dar. g.gif

Maciau cia kazkuri rase, kad negalima tiesinti slapiu plauku. Tai net nustebau, negi yra tiesinanciu plaukus, ju neisdziovinus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 05 30, 19:06)
Jei tas juodam buteliuke tokiam, tai turiu, bet tikrai nera kazkoks labai stebuklingas  blush2.gif Ir fenuojant tempdavau, ir visvien norimo efekto nebuvo.  Na matyt ir nuo plauko priklauso dar.  g.gif

Maciau cia kazkuri rase, kad negalima tiesinti slapiu plauku. Tai net nustebau, negi yra tiesinanciu plaukus, ju neisdziovinus?  blink.gif

Juodam buteliuki ir uzrasyta firma Keune tai jai pas tave toks tai apie ta pati kalbam tongue.gif Man tai labai geras ax.gif bet dar jo ir nuo plauku priklauso cool.gif
Atsakyti
Jo, Keune, Sraight&Style, dar visko prirasyta smile.gif Tas pats. Pirkau pries gal 2 metus, tai daugiau ne puse dar likusi
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 05 30, 20:06)
Maciau cia kazkuri rase, kad negalima tiesinti slapiu plauku. Tai net nustebau, negi yra tiesinanciu plaukus, ju neisdziovinus?  blink.gif

Aš prieš kokius 4 metelius esu porą kartų patiesinus plaukus šlapius ir dar su tom pigiom žnyplėm blink.gif tai plaukam kapec buvo, taip nudegė stipriai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hella @ 2006 05 31, 20:51)
Aš prieš kokius 4 metelius esu porą kartų patiesinus plaukus šlapius ir dar su tom pigiom žnyplėm  blink.gif tai plaukam kapec buvo, taip nudegė stipriai  blush2.gif


Leiskite jus pataisyti: ne nudegė, o išvirė doh.gif doh.gif doh.gif




Atsakyti
Atradau daug geresnį daikčiuką nei tiesinimo žnyplės thumbup.gif Buvau kirpykloje ir dovanų gavau mėginuką Joiko firmos tiesinamąjį kremuką, skirtą besišakojantiems ir pasišaušusiems doh.gif plaukams. nu netikiu aš visomis pasakomis, kad ir namų salygomis vien tik su kremo ir feno pagalba galima išgauti stulbinamą rezultatą schmoll.gif pasirodo KLYDAU bigsmile.gif Šiandien ryte susitvarkiau plaukučius taip, kaip dar niekada nesu pati to padariusi lotuliukas.gif O svarbiausia plaukas toks slidus, blizgantis ir nenudegintas thumbup.gif Pabaigsiu mėginukus ir keliausiu tiesiai į kirpyklą įsigyti visą butelaitį ax.gif
Atsakyti
tikrai nesitiki , o jis neriebina plauku?o kur sios firmos produktu galima isigyt?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 06 01, 10:42)
tikrai nesitiki , o jis neriebina plauku?o kur sios firmos produktu galima isigyt?


Maciau Akropoli yra sios produkcijos, parduotuvei prie Kosmados ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 06 01, 09:42)
tikrai nesitiki , o jis neriebina plauku?o kur sios firmos produktu galima isigyt?


schmoll.gif Nea man tikrai jų nesuriebino-to kremuko mažą mažulyti lašelyti tereikia ant plaukučių užtepti mirksiukas.gif Pusė dienos jau prabėgo, o aš dar neatsidžaiugiu bigsmile.gif
Atsakyti